Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Yatağan Kılıcı

Yatağan Kılıcı
 • En geç 06/02/2023 Pazartesi günü kargoya verilir.
 • 1.499,00₺
  Vergiler Hariç: 1.499,00₺

  Mevcut Seçenekler:


Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIR
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 75 cm
  KabzaPirinç Malzeme
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~1100 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde Besmele ve Fetih Suresinin ilk ayeti bulunmaktadır.

  Pirinç Yatağan Kılıcı

  Pirinç Yatağan Kılıcı son derece enteresan görüntüsü ile farklı bir model olarak karşımıza çıkmıştır. Genellikle kılıç modellerinin içten dışa doğru kavisi söz konusu olurken, Yatağan kılıcında bu kavis tam tersine bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Görüntü ve estetik bakımdan inanılmaz güzelliğe sahip olan bu muhteşem kılıç modeli, daha çok yakın muharebelerde pratik kullanım unsuru olarak dikkat çekmiş durumdadır. Kılıç modeli yapı itibariyle son derece pratik ve avantajlıdır. Sadece 75 cm uzunluğa sahip olan bu kılıç, 1100 gram ağırlığındadır. Pirinç malzemeden balçak ve kaplar kısmı yapılırken, kılıç yapımında kullanılan 4116 ve 4.034 çelik, paslanmaz yüksek kaliteyi gözler önüne getirmiştir.

  Estetik ve güzel bir kılı ç modeline sahip olmak istediğinizde, Pirinç Yatağın bu konuda size önemli derecede destek sağlayacaktır. Kılıç üzerine isteğinize uygun olarak lazer kazıma metodu ile yazılar yazdırabilirsiniz. Bu ürünleri kişisel hale getirmek söz konusu olduğu gibi, ürün kalitesi konusunda yapılan çalışmalar son derece estetik ve avantajlı bir sonuç ortaya koymuştur. Tarihimizde önemli bir özelliğe sahip olan pek çok farklı kılıç modelini, savaş meydanlarındaki özelliği ile görmek söz konusu olmuştur. Estetik olarak dikkat çekici olan kılıç modelleri, zarif bütünlüğü ile son derece avantajlı ve gösterişli bir sonuç ortaya koymuştur.

  Pirinç Yatağan Kılıcı Neden İyi Bir Tercihtir

  Pek çok farklı kılıç modeli içerisinden özellikle aykırı ve dikkat çekici modelleri daha ayrıcalıklı bir yere koymak gerekir. Geniş bir kategoride karşınıza çıkmış olan kılıç modelleri içerisinde, bu sanatsal ürün çalışmasını ayrıcalıklı bir şekilde değerlendirmek gerekir. Denizi Yatağın kültürü kılıç üretimi konusunda çok önemli çalışmalar yapmış ve bu çalışmalardan biri de pirinç yatağan modeli olarak kendini göstermiştir. Yüzyıllar öncesine dayanan bir üretim kültürünü, halen günümüzde yaşatmak durumundayız. O kültürle usta çırak ilişkisi sayesinde günümüze kadar gelmiş olan kılıç modelleri üzerine mutlaka parmak basmak gerekir. Şekil ve kullanım avantajı itibariyle, Pirinç Yatağan kılıcı insanların sevdiği ve takdir ettiği modelleri içerisinde çok önemli bir yere sahip olmuştur.

  Pirinç Yatağın Kılıcı Koleksiyonun En Güzel Parçası

  Kılıç koleksiyonu yapmak isteyen insanlar genellikle birbirine benzer ve farklı modelleri aynı koleksiyon içerisinde tutabilirler. Pirinç yatağan kılıcı ise gerçekten eşi benzeri bulunmaz özel bir model olarak ortaya çıkmıştır. En önemli ve güzel günlerde insanların birbirlerini hediye ile onore etmesi gerçekten iyi bir alışkanlık olarak ortaya çıkmaktadır. Gayet makul bir çerçevede ortaya çıkmış kılıç modelleri, estetik yapısı ile son derece avantajlı ve faydalı sonuçlar ortaya koymuştur.

  Ürün kalitesi gayet belirgin bir şekilde ortaya çıkarken, Pirinç Yatağan kılıcı ile birlikte bu farkı daha detaylı şartlarda görmek söz konusu olmaktadır. Sergileme sehpası ve kılıç tablosu ile birlikte, bu muhteşem kılıcı olağanüstü bir koleksiyonun kusursuz parçası haline getirmek söz konusu olmaktadır. Gayet yaratıcı ve avantajlı ürün örnekleri ile birlikte karşınıza çıkan modeller, estetik açıdan beklentileri karşılayan çözümler yaratacaktır.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp