Menu
Your Cart

Yatağan Kılıcı

MalzemeYaklaşık değişken olmakla birlikte ~125 Kat Dövülmüştür. Damascus Genelde özel bilgi olarak tutulmakla birlikte damascuslarımızda 15n20 ve 1095 Carbo Çelik döverek desenlenir.Aynı zamanda Asitleme işlemi yapılarak farklı iki çeliğin zıt renkleri dövme şeklimize göre görsel bir şölen sunm..
6.999,00₺
Vergiler Hariç:6.999,00₺
Malzeme 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIRIsıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme ted..
1.490,00₺
Vergiler Hariç:1.490,00₺
  Malzeme 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIRIsıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın..
1.749,00₺
Vergiler Hariç:1.749,00₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Yatağan Kılıcı

Kılıç üretmek bilgi beceri ve kabiliyet ister, yüzyılların biriktirmiş olduğu yetenek ve kabiliyet, kılıç üretim kültüründe gerçekten çok avantajlı bir sonuç ortaya koymaktadır. Gerek yatağın modeli gerekse de pirinç yatağın modeli ile insanların karşısına çıkmış olan Yatağan kılıcı yatağan kılıcı seçenekleri, kesinlikle adına yakışır bir görüntü ortaya koymaktadır. Kılıç üretimi konusunda yüzyıllardan beri devam eden sanatsal çalışmalar günümüze kadar gelmiştir. Elbette bu önemli imkânları düşündüğünüz zaman, yatağan kültürünü ve kılıç üretim kabiliyetini ikinci plana atmamak gerekiyor.

Son derece estetik yapıya sahip olan kılıç modellerinin, usta sanatkârlar eliyle muazzam sonuçlar ortaya koyduğunu hatırlamak gerekiyor. Çok yoğun çalışmalar ve kullanılan kaliteli malzemeler ile birlikte, kılıç üretimi konusunda insanların beklentisini karşılayan seçenekleri değerlendirmek söz konusu olmuştur. Her bir ürün burada yaratmış olduğu nitelikli yelpaze ile insanlar için önemli çözümleri gündeme getirmektedir. Estetik ve sanatsal çalışmaların yanı sıra şekil olarak oldukça enteresan yapıya sahip olan kılıç modelleri, estetik bir kaliteyi günümüze kadar ulaştırmış ve tüm dünyaya göstermiştir.

Yatağan Kılıçları

Çok iddialı ve ters kavisli kılıç modelleri, ergonomik ve muazzam görüntü bütünlüğünü sembolize etmektedir. Şekil itibariyle enteresan yapıya sahip olan modeller, kalite bakımından yine önemli tercihler arasında kendine yer bulmuştur. Ekonomik ve avantajlı yapısıyla dikkat çeken ürün seçenekleri, kesinlikle insanların buradaki bakış açısını en iyi biçimde ortaya koymaktadır.

Her bir kılıç modeli estetik çalışmanın önemli karşılığı olarak kendini gösteriyor. Şekil itibarıyla ve duruşuyla insanları etkileyen kılıç modelleri, bu dönemin avantajlı seçeneklerini gözler önüne getirmektedir. Yıllar boyunca emeğini esirgemeden çok çalışmış olan ustalar, birbirinden güzel kılıç modellerini insanlara tanıtıyor. Her biri estetik yapısı ile dikkat çeken Yatağan kılıçları, kesinlikle takdir ve tavsiye edilen sonuçları insanların karşısına getirmektedir.

Yatağan Palası Fiyatları

Kaliteli kılıç modelleri ve bu modellerin ekonomik yapısını gözden geçirmek istediğiniz zaman, pek çok farklı ürün yelpazesi ile büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Estetik ve sanatsal çalışmalarla paslanmaz çelikten üretilmiş kılıç modelleri, hediyelik eşya kültürüne büyük destek veriyor. Diğer bir şekilde kılıç koleksiyonu yapmak isteyen insanların, indirimli fiyatlarla birlikte güvenilir kılıçları tercih etmesi iyi bir çözüm yaratmaktadır.

Son derece hassas ve detaylı ürün çalışmaları, kalite anlayışını iyi bir noktaya getirmiştir. Sağlıklı modelleri değerlendirmek istediğiniz zaman, göze hitap eden ayrıcalıklı seçenekler size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Bu muazzam kaliteli ve uygun fiyatlı ürün avantajları değerlendirmek için, hiç zaman kaybetmeden buradaki Yatağan palası fiyatları çözümlerine yakından bakabilirsiniz.

Whatsapp