1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Çelik Dekoratif Yalmanlı Kılıç

               Günümüzde müşterilerine dekoratif kılıç ürünlerini sunan pek çok işletme bulunurken, maalesef bu işletmelerin büyük bir kısmı kullandıkları malzemelerin kalitesiz olması ile kullanım ömrü az olan ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Böylelikle tercih edilecek olan malzeme kalitesi oldukça önemli olurken, 430 kalite çelik tercih edilmesi gerekiyor. Yine balçak kısmında kullanılan malzemenin, orijinal pirinç olması tavsiye edilirken, kabza kısmında kullanılan malzemenin de sağlam olması tercih edilmesi gerekmektedir.

Gerçek çelik

               Uzun süreli muhafaza edilmesi mümkün olan ürünlerimiz, gerçek çelikten üretilmektedir. Gerçek çelik özellikli olurken, kabza, balçak kısımları ile çelik kısım arasında ki bağlantı da perçinleme şeklinde olduğundan dolayı, sağlamlık artırılmaktadır. Sizlerde, dekoratif yalmanlı kılıçlar arasından seçimlerinizi yaparken, bu özelliklere dikkat ederek, satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

90 cm yalmanlı modeli

               Özel olarak dizayn edilmiş dekoratif kılıç modelinin uzunluğu, 90 cm olmaktadır. 4 mm ise et kalınlığı bulunurken, yaklaşık ağırlık ise; 1000 ile 1500 gram aralığındadır. Dayanıklı kök ceviz malzemesi kabza kısmında tercih edilirken, ana malzeme ağırlığı da 1173 gram şeklinde açıklanmıştır.

İşlemeli modellere göz atın

               Web adresimiz üzerinde yer alan modeller de, düz ve işlemeli olarak seçenekler bulunmaktadır. Bu durumda tercih edilecek olan dekoratif Osmanlı kılıçları ürünlerinde; Besleme, Tuğra ve Fetih suresinin ilk ayeti yer alabilmektedir. Yine Türk kılıçlarımızda da 1Y1 sembolleri yer alırken, Türklüğün sembollerini en iyi şekilde konumlandırmaya özen gösterilmektedir.

Fiyatları hakkında

               Ürün fiyatları genel olarak malzeme, işleme ya da ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Web adresinde bulunan yalmanlı dekoratif kılıçlar iki farklı çeşide sahiptir. İlk model; 390,00 TL fiyatına olurken, diğer model ise; 299,00 TL gibi uygun bir şekilde müşterilerine sunulmaktadır.

Sipariş ve ödeme           

               Ürünleri sepete ekledikten sonra, ödeme bilgilerinizi girerek, kredi kartınıza taksit yaptırabilirsiniz. Eğer ki kapıda ödeme yapmak istiyorsanız, yine web adresimiz dahilinde bu özellikte mevcut olmaktadır. Bunların yanı sıra hızlı gönderim imkânı bulunurken, ücretsiz kargo seçeneklerinden de yararlanma imkânınız bulunuyor. Tüm diğer model ve ürünlere göz atmak için, sayfamız ürerinden ‘’ MODELLER ‘’ sekmesini kullanabilir, ürünlerin detaylarına ulaşabilirsiniz.