Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Viking Kılıcı

Viking Kılıcı
 • En geç 09/02/2023 Perşembe günü kargoya verilir.
 • 2.999,00₺
  Vergiler Hariç: 2.999,00₺

  Mevcut Seçenekler:

Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIR
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 106 cm
  KabzaKök ceviz özel
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~1000-1200 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama

  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190

  Viking Kılıcı

  Tarih boyunca kahramanlık destanlarına baktığımız zaman, özellikle kuzey bölgelerinde Vikingler ön plana çıkar. Savaşçı bir toplum olan Vikingler, bugün bildiğimiz İskandinav bölgesinde yaşayan insanların ataları olarak karşımıza çıkmaktadır. Vikinglerin o dönemde kullanmış olduğu tahta kalkanlar ve bununla beraber çok keskin kılıç modelleri, estetik ve kaliteli bir ürün örneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Denizli Yatağan kılıç üretim kültürüne sahip olan toplumumuz, bu konuda yeteneklerini çok geniş şekilde kullanmış dünya savaşçılarının mirası olan kılıç modelleri buradaki çalışmalarla ortaya çıkmıştır. Oluklu, dik ve keskin yapısıyla dikkat çeken Viking kılıcı, gerçekten görülmeye değer müthiş bir parça olarak kendini göstermektedir.

  Üzerinde yapılan sanatsal çalışmalarla birlikte, bu kılıç modelinin son derece estetik ve sağlam yapısı dikkat çekmektedir. Kabza dâhil boyu 106 cm gibi uzun bir nitelikli olan kılıç modelinde, kabza kısmı özel kök ceviz malzemeden yapılmış durumdadır. Pirinç malzemeden yapılmış olan balçak kısmı ile birlikte, bu kılıç sadece 1000 ila 1200 gram ağırlığında değişken bir yapıya sahiptir. 4116 ve 4.034 kalite paslanmaz çelik kullanımı sayesinde, hem estetik bir başarı hem de kaliteli bir kılıç modeli ortaya çıkmıştır.

  Kılıç modelleri konusunda çok değişik tercihler olmakla birlikte, özellikle Vikinglerin kullandıkları ürünleri büyük meydan muharebelerinde değerlendirmek söz konusu olmuştur. Ne yazık ki haçlı seferleri ile bu kılıçlar çoğu zaman bizim toplumumuza karşı da kullanılmıştır. Bunun yanı sıra Vikinglerin kültürünü daha iyi anlamak açısından, bu kılıç modellerini incelemek insanlara önemli derecede fikir vermektedir.

  Viking Kılıcı Sağlam Keskin Paslanmaz Ve Kullanışlı

  Keskin sağlam ve paslanmaz özelliğe sahip olan kullanışlı Viking kılıcı, gerçekten günümüzdeki kılıç örnekleri içerisinde önemli bir yere sahiptir. Gayet dengeli ve ergonomik yapıya sahip olan kılıç modeli, kullanan kişiye her zaman büyük avantajlar sağlamıştır. Özellikle de savaş meydanlarında insanların bu kılıç modelleri ile yeni kahramanlık destanları yazdığı görülmüştür. Bu destanın bir parçası olmak isteyen insanlar, kendi evinde iş yerinde veya bulunduğu yerde bu ürünleri elde edip sergileme şansına sahip olabilirler. Fiyat olarak gayet ekonomik bir şekilde karşınıza çıkmış olan kılıç modeli, son derece yoğun bir emek harcanarak üretilmektedir. Oldukça esnek ve kırılmaz yapıya sahip olan ürün örneği, dayanıklı ve keskin yapısı ile tehditkâr bir görüntüyü her zaman en iyi şartlarda ortaya koymuştur.

  Kusursuz Bir Koleksiyon Ve Hediye İçin Viking Kılıcı Önemli Bir Örnek

  İnsanlar son yıllar içerisinde kılıç koleksiyonuna önemli derecede ağırlık vermektedir. Her biri ekonomik parçalardan oluşan mükemmel kılıç seçenekleri, olağanüstü bir koleksiyonun günümüzdeki standartları açısından iyi bir çözüm ortaya koymuştur. Üretici becerisi ve kaliteli malzeme bütünlüğü ile birlikte, Viking kılıcı bu kategoride çok önemli bir ürün örneğini ortaya koymuştur. Gayet zarif ve estetik olduğu gibi, kullanım avantajı bakımından bu kılıç modellerini büyük bir ürün örneği ve makul bir tercih olarak görmek söz konusu olmaktadır.

  Yaratıcı ve kaliteli bir ürün yelpazesi ile karşınıza çıkmış olan örnek seçenekler, her bakımdan insanların takdir ettiği ve avantaj olarak gördüğü sonuçları ön plana getirmiştir. Günümüz standartlarında hediyelik almak ve karşınızdaki insanı mutlu etmek istiyorsanız, Viking kılıcı ile bu konuda iyi bir çözüm yaratabilirsiniz. Savaşçı bir toplum olan Vikingler kullandıkları kılıç modelleri ile birlikte savaşlarda kendilerine üstünlük sağlamış ve bir çeşit kahramanlık göstergesi ortaya koymuşlardır. Vikinglerin savaşçı kimliğini destekleyen Viking kılıcı, bugün kaliteli ve aynı zamanda ekonomik bir ürün tercihi olarak ortaya çıkmaktadır.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp