Menu
Your Cart
Teslimat Garantisi

Kurtbaşlı Türk Kılıcı

Kurtbaşlı Türk Kılıcı
1.249,00₺
Vergiler Hariç: 1.249,00₺

Mevcut Seçenekler:

Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 90 cm
  KabzaPirinç Malzeme
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~1055 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünlerimizin Ağzı Açıktır.  Biz Kılıç Ağızlarımızı elde Standart şekilde, en iyi mukavemet değerini gösterecek şekilde açarız.
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde herhangi bir yazı yazmamaktadır. Kapıda ödemeler Hariç Özel yazı yazdırabilirsiniz.

  Kurt Başlı Türk Kılıcı

  Kılıç, başlı başına Türklüğün sembollerinden biri olurken, özellikle de kurt figürünün yine toplumumuz için çok büyük bir değer olduğunu buradan size hatırlatmak isteriz. Kaliteli ve sağlıklı ürün bütünlüğü ile birlikte eşsiz ürün yelpazesini burada çok önemli çalışmalarla değerlendirmek gerekir. Özellikle bu kılıç, oluklu yapısı ile birlikte hem hafif hem de direnci yüksek bir sonuç ortaya koymaktadır. Geçmişten bugüne orijinal kılıç kalitesini görüp değerlendirmek istediğiniz koşullarda estetik ve nitelikli ürünlerin, kesinlikle tavsiye edilen ürün sonuçlarını burada görmek mümkün olmaktadır.

  Gayet zarif ve avantajlı bir biçimde karşımıza çıkmış olan kılıç modelleri, muazzam ve estetik yapısı ile kesinlikle tavsiye edilen ürün seçenekleri içerisinde çok önemli bir yere sahip olmuştur. Standartlarını muhafaza etmiş ve kalitesini en iyi şekilde korunmuş ürün seçeneklerini, buradaki estetik anlayış ile gözden geçirmek söz konusu olmaktadır. Yıllarca bu konuda yapılan çalışmalar neticesinde, kurt başlı Türk kılıcı sembol ürünlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de kapıda kısmının ince deri işçilikle desteklenmesi ve buna uygun olarak kurtbaş figürünün sarı pirinç malzemeden ortaya koyduğu sonuçlar, balçak, kabza ve figür bütünlüğünü en iyi şekilde ön plana getirmektedir. Oluk destekli çelik gövde avantajları ile birlikte buradaki ürün yelpazesini önemli avantajlar ile birlikte gözden geçirmek gerekmektedir.

  Kurt Başlı Türk Kılıcı Özellikleri

  Bu kılıcın özellikleri içerisinde tam gövde kısmının orta bölünmesinde uzunlamasına bir olup karşımıza çıkmaktadır. Oluklu kılıç modellerinin, gerçekten çok büyük çaba gerektirdiği biliniyor. Orijinal bir üretim anlayışının yanı sıra, bu kılıç modelleri hafif ve mukavemeti üst düzey bir görüntü bütünlüğü ortaya koymaktadır. 90 cm boyutu, 78 cm namlu boyutu ile 1 ila 1 buçuk kilogram arasında değişen ağırlık, gerçekten standart bir görüntü ortaya koymaktadır. Kan oluğu buradaki estetik görüntüye önemli derecede fırsat sağlarken, bu modellerin zarif ve nitelikli bir tercih olduğunu belirtmek gerekmektedir.

  Paslanmaz çelik 4034 kalite bütünlüğü ile karşımıza gelirken, özellikle de 52 ila 58 Rockwell sertlik verilmiş olan bu ürün seçeneği, gerçekten belli işlemlerden geçmiş ve ısıl işlem tekniği ile dayanıklı ve sağlam hale getirilmiştir. Son derece önemli ve nitelikli özelliklerle birlikte kendini göstermiş olan kurt başlı Türk kılıcı, zarif ve önemli bir çalışmanın karşılığını göstermektedir. Günümüzde ve geçmişte kılıç üretim konusunda yüzyıllar boyunca usta çırak ilişkisi ile ortaya çıkmış çalışmalar bugüne kadar ulaşmış ve kılıç kalitesi gerçekten en iyi şekilde kendini göstermiştir. Hem hediyelik eşya isteği hem de koleksiyon parçası destekleme konusunda, buradaki kılıç modellerini ayrıcalıklı bir çerçevede değerlendirmek gerekir.

  Kurt Başlı Türk Kılıcı Fiyatları

  Gerek kan oluğu gerekse de kurtbaş özelliği ile birlikte gerçekten sanatsal bir ürün bütünlüğü burada karşımıza çıkmaktadır. Her türlü ince işçilik ve kaliteli çalışmalarla birlikte fiyatların gayet ekonomik olduğunu yine de ısrarla belirtmek gerekmektedir. Kurt başlı Türk kılıcı fiyatları, özellikle değer verdiğiniz insanlara mükemmel bir hediyelik için uygun sonucu göstermektedir. Bir diğer şekilde buradaki olumlu fiyatlar ve ürün kalitesi, muazzam bir koleksiyonu desteklemek için alıcı olan insanlara yine büyük avantajlar sağlamaktadır.

  Zarif ve şık olduğu gibi kaliteli tasarımların gerçeğe dönüşmesi konusunda, buradaki iddialı ürün seçenekleri insanlar üzerinde çok pozitif bir etki bırakmıştır. Metal işçiliğinin yanı sıra sanatsal kabiliyet noktasında emeğini ortaya koymuş olan uzmanlar, mükemmel kılıç modelleri oluşturmaya devam ediyor. Elbette buradaki çalışmaların nitelikli sonuçları, geniş bir hediyelik eşya sektörü ürünü ve kaliteli bir koleksiyon ürünü konusunda çok önemli çözümleri ortaya koymuştur.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp