Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Türk Kılıcı

Türk Kılıcı
 • En geç 06/02/2023 Pazartesi günü kargoya verilir.
 • 990,00₺
  Vergiler Hariç: 990,00₺

  Mevcut Seçenekler:Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIR
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 90 cm
  KabzaPirinç Malzeme
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~1127 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde Kayı Göktürkçe Türk ve Göktürk Kurtbaşı bulunmaktadır.

  Türk Kılıcı

  Türkler tarihe altın harflerle adını yazdırmış ve yıllarca savaş meydanlarındaki başarılarıyla kıvanç kaynağı elde etmişlerdir. Elbette bu başarının mimarı olan akılcı yatırımlar içerisinde dönemin kılıç modelleri çok önemli bir yere sahip olmuştur. Bu konuda pek çok farklı kılıç modeli Türkler tarafından kullanılmış ve muazzam modeller günümüz standartlarında yine aynen üretilmeye devam etmiştir.

  Denizli Yatağan kültürü sayesinde yıllarca bu bölgede önemli bir kılıç üretimi çalışması yapılmıştır. Günümüze kadar gelen bu çalışmalar birbirinden güzel kılıç modellerini bize tanıtmıştır. Son derece keskin sivri ve gösterişli bir model olarak karşımıza çıkan Türk kılıcı, muazzam özellikleri ile hak ettiği değeri her zaman almıştır. Kılıç modelleri konusunda tercihleri değerlendirmek istediğinizde, bu model görüntü itibariyle oldukça tehditkâr bir sonuç ortaya koymuştur. Ergonomik kolay kullanılan ve hafif yapıya sahip olan kılıç modelleri, özellikle son dönemde insanların alışveriş yapmaktan keyif aldığı modeller olarak kendini göstermiştir. Böylesine güzel ve kaliteli bir kılıca sahip olduğunuzda, kesinlikle bundan memnuniyet duyabilirsiniz.

  Türk Kılıcı Özellikleri

  Türk kılıcı çok özellikli nitelikli ve muazzam bir parçadır. Uzman ekipler yaptıkları çalışmalarla birlikte 4116 ve 4.034 kalite paslanmaz çelik kullanmışlardır. Paslanmaz kılıç burada büyük bir önem taşımaktadır. Yıllar boyunca bir yerde sergilenen kılıcın oksitlenmemesi ve sağlıklı olması elbette çok önemli bir konudur.

  90 cm boyutu ile pratik olan kılıç modeli sadece 1127 gram olup, bu konuda kaliteli ve sağlıklı bir ürün örneği olarak insanların karşısına çıkmıştır. Kullanımı esnasında kaliteli malzemeler tercih edilirken, özellikle kabza ve balçak yapımında kullanılan pirinç malzeme, kılıcın bir bütünlük yaratmasına önemli derecede katkı sağlamıştır. Estetik ve ergonomik tasarlanmış olan kılıç modelleri, günümüzde ekonomik alışveriş koşulları ile insanlara büyük avantajlar sağlamıştır.

  Türk Kılıcı İyi Bir Hediyelik Seçenek

  Hediyelik tercih ve seçenek konusunda Türk kılıcı bir adım öne çıkmış ve farkını her zaman göstermiştir. Muazzam kalite ve estetik yapı bütünlüğü sayesinde, bu nitelikli kılıç modelleri tam da insanların beklediği ve görmek istediği ürün avantajını gözler önüne getirmiştir.

  Zarafet, kalite ve gösteriş bakımından muazzam kılıç modeli, her bakımdan insanların tercih ettiği ve beğendiği bir modeli ortaya koymuştur. Estetik ürün kimliği ön planda olmuş olan kılıç modeli, aynı zamanda zarif ve nitelikli yapısı ile iyi bir çözüm bütünlüğünü ortaya koymuştur. Hediye alıp vermek, iyi bir koleksiyon parçasını tamamlamak açısından, kılıf, sergileme sehpası ve sergileme tablosu ile ortaya daha mükemmel sonuçlar çıkmaktadır.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp