Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Turgut Baltası

Turgut Baltası
  • En geç 07/02/2023 Salı günü kargoya verilir.
  • 599,00₺
    Vergiler Hariç: 599,00₺

    Mevcut Seçenekler:

Malzeme3260 Kalite Çelik  ~ 52- 58 Rockwell (HRC)  Sertliktedir.
Tam Boy~ 80 cm
Sap Boyu~ 68 cm
Sap MalzemesiGürgen Ağacı
KeskinlikKeskindir. Ağzı Açıktır

Turgut Alp Baltası

Diriliş Ertuğrul kadrosunu gördüğünüz zaman, buradaki karakterlerin tarihi Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşuna ne kadar büyük katkılar sağlandığını görmek söz konusu olacaktır. Pek çok kahraman ve cengâverin canını ortaya koyup vermiş olduğu mücadele, bu dönemde olumlu meyvelerini vermiş ve daha sonra Osmanlı İmparatorluğu’nun kurulumu gerçekleşmiştir. Özellikle at üstündeki başarısı ve savaş konusundaki gelişmiş teknikleri ile Ertuğrul Gazi ve onun silah arkadaşlarının çok farklı meziyetlere sahip olduğunu hep birlikte görme şansı bulmuşuzdur. Bu gibi durumlarda her bireyin, kendini korumak ve aynı zamanda savaş kalitesini geliştirmek için kullandığı silahları da yakından tanıma şansı bulmuşuzdur.

Kılıç modelleri genellikle birbirine benzer standartlarda ortaya çıkarken, burada karşımıza çıkan balta modeli, eşsiz, kaliteli ve koruyucu bir ürün örneği olarak dikkat çekmektedir. Baltanın kendi güçlü yapısı sayesinde, muazzam bir silaha dönüşmesi ve böylelikle kullanan kişiye önemli avantajlar sağlaması söz konusu olmuştur. Turgut Alp'in başarılarını özetleyen muazzam balta, modeli oldukça estetik kullanışlı ve kaliteli malzeme bütünlüğü ile kendini göstermiştir.

Turgut Alp Baltası Özellikleri

Turgut Alp Baltası çok önemli bir destanın muazzam bir kahramanının kullandığı eşsiz silah olarak karşımıza çıkmaktadır. Tam boyu toplam olarak 80 cm olan bu üründe, 68 cm sap boyu kullanılmıştır. Gürgen ağacından sağlam bir şekilde yapılmış sap modeli, mukavemetli, dayanıklı ve kullanışlı olarak kendini göstermiştir.

3265 kalite üst düzey çelik kullanılarak üretilen balta, gerekli işlemlerden geçmiş dayanıklı sağlam ve mukavemet yüksek olarak insanların karşısına çıkmıştır. Keskin ağzı açık ve kullanıma uygun olarak karşınıza gelen Turgut Alp Baltası, geçmiş dönemin savaş sanatlarını tahmin etme konusunda önemli bir ürün örneğini insanların karşısına çıkarmıştır. Son derece sağlam kaliteli ve kullanıma hazır olan balta modeli, farklı işçiliklerle desteklenmiş ve muazzam bir görüntüyü gözler önüne getirmiştir.

Turgut Alp Baltası Muhteşem Bir Koleksiyon Seçeneği

Turgut Alp Baltası olağanüstü bir koleksiyon seçeneği ve muhteşem bir ürün örneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Gayet kaliteli ve nitelikli olarak kategorize edilmiş olan savaş unsurları içerisinde, bu balta modeli duruşu görünüşü ve kalitesi ile büyük bir fark yaratmıştır. Aynı zamanda bir destanın ve bir kahramanın meziyetlerini ortaya koyma konusunda, Turgut Alp baltasının önemli bir ürün örneği olduğunu söyleyebiliriz.

Kılıç ve kesici silahlar koleksiyonu yapan insanlar için, Turgut Alp Baltası inanılmaz bir fırsattır. Hediyelik tercihi arayanlar için, hem ekonomik hem de mükemmel bir ürün seçeneği burada kendini göstermektedir. Önemli emek verilmiş olan üretilen bu kaliteli ürün, özellikle Türk tarihine değer veren insanlar için müthiş bir hediyelik seçenek olmaktadır. Aynı zamanda bu konuda koleksiyon yapan insanlar, bu ekonomik ürünü koleksiyonuna kolaylıkla katabilirler.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Whatsapp