Menu
Your Cart

Muhammed Kılıcı

Malzeme 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIRIsıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme ted..
1.571,00₺
Vergiler Hariç:1.571,00₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Hz Muhammedin Kılıcı  (sav)

İslam’ın tüm dünyaya yayılması, hükmetmesi ve iyi ahlakı insanlara tanıtması, 1400 yıllık bir serüven olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bulunduğu coğrafi koşullar ile birlikte, İslam’ın yayılması biraz sancılı bir süreç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bedir, Uhud ve Hendek savaşları bu konuda örnek gösterilebilir. Çoğu zaman insanların canını feda etmiş olduğu bu inanç iklimi, günümüzde önemli bir miras olarak karşımıza çıkmaktadır. Elbette bu inancın yaygınlaşması için, peygamber efendimiz başta olmak üzere pek çok insanın önemli emekler verdiğini görmek söz konusu olacaktır.

Asrısaadet döneminde yaşamış olan bütün sahabenin, değişik şekilde silah ve kılıç modelleri ile donanımlı olduğu görülmektedir. Günümüze kadar ulaşan muazzam şekil ve ürün unsurları, geçmişten bugüne kılıç modelleri konusundaki sanatsal çalışmaları ortaya koymuştur. Peygamber efendimizin bu konuda birbirinden şık kılıç modelleri estetik yapısı ile dikkat çekmiştir. Hz. Muhammedin kılıcı (s.a.v) önemli bir örnek olarak karşımıza çıkmaktadır. Kabiliyetli bir üretim anlayışı ile bugün geçmişten bugüne pek çok kılıç modelini aynen üretmek söz konusu olmaktadır. İşlemeli, şık ve zarif modellerin, burada toplum için gerçekten avantajlı bir ürün seçeneği yarattığını rahatlıkla görmek söz konusu olacaktır.

Hz Muhammed Kılıcı Modelleri (SAV) 

Pek çok farklı kılıç modeli iddialı bir pazarın malzemesi olarak önümüze gelmektedir. Estetiği kaliteyi ve standartları yakalama pozisyonunda, her bir model insanlar için zarif ve etkileyici sonuçlar ortaya koymuştur. Muazzam bir kültüre sahip olan Türk toplumunun yanı sıra, İslam inancında bir araya gelmiş olan pek çok kişinin özellikle peygamber kılıçlarına ilgisi çok farklıdır. En başta da son peygamber olan Hz Muhammed (SAV) ,insanlara pek çok konuda örnek göstermiş ve örnek olmuştur.

Muazzam derecedeki kılıç modelleri, bugünkü sanatsal motiflerle kendini göstermektedir. Geniş bir pazarın avantajlı ve standart ürün sonuçlarını görmek insanlara büyük destek veriyor. Hemen harekete geçtiğiniz takdirde, bu kaliteli ürün avantajlarını gözden geçirmek söz konusu olacaktır.

Hz Muhammed Kılıcı Fiyatları (SAV) 

Estetik ve şık kılıç modellerinin yüzyıllardan beri insanlar için büyük bir önemi söz konusudur. Moral isteklendirme ve ihtiyaç karşılama pozisyonunda, bu kılıç modelleri estetik yapısı ile insanlar için her zaman iyi bir çözüm haline gelmiştir. Hediyelik seçenekler veya koleksiyon konusunda ısrarcı olan insanlar için, çok estetik modelleri burada değerlendirmek gerekir. Gayet şık bir biçimde karşımıza çıkmış olan modeller size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Bu modellerin üretimi ve tasarımı konusunda uzmanların büyük emek harcadığını unutmamak gerekir.

Son derece eşsiz modelleri değerlendirmek istediğinizde, size sunulan geniş imkânlar her zaman iyi bir çözüm yaratacaktır. Estetik yapısı ile dikkat çekmiş olan kılıç modellerinin, aynı zamanda ekonomik bir alışveriş pozisyonunda sonuçları var. Bu mevcut ekonomik pozisyonları Hz Muhammed kılıcı fiyatları (SAV) şeklinde değerlendirmek mümkün olmaktadır. Uygun ve indirimli ürün yelpazesine elde etmek istediğinizde, burada karşınıza çıkan fırsatlar kaliteli ürün anlayışı ile beklediğiniz çözümleri ortaya çıkaracaktır.

Whatsapp