Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Subay Kılıcı

Subay Kılıcı
 • En geç 06/02/2023 Pazartesi günü kargoya verilir.
 • 2.999,00₺
  Vergiler Hariç: 2.999,00₺

  Mevcut Seçenekler:

Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI KAPALIDIR.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 104 cm
  KabzaPirinç Malzeme Üstü Siyah Kaplama
  BalçakSarı Pirinç
  Ağırlık~1000 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ve KINI ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190

  Subay Kılıcı

  Türk subaylarının özellikle üniforma ve aksesuar konusundaki tercihleri, illaki çok özel olmalıdır. Genellikle törenlerde mezuniyetlerde ve özel günlerde subaylar kusursuz bir hazırlık içerisinde olmalıdır. Bu hazırlığı destekleme açısından subay kılıcı müthiş ürün örnek seçenekleri arasında bulunmaktadır. Subaylar önemli bir görevin sorumluları ve kahramanları olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk ordusunun saygın askerleri, kullandıkları kılıç modelleri ile müthiş bir tasarım ve olağanüstü bir aksesuar örneğini gözler önüne getirmektedir. Üniformanın tamamlayıcısı olan müthiş bir subay kılıcı, estetik kaliteli ve olağanüstü görünüşü ile iyi bir tercih olduğunu her zaman gören herkese ispat etmelidir.

  Yüzyıllar öncesinden bugüne kadar önemli bir süreçte, subaylar kılıçlar kullanmış bu kılıçlar yeri gelmiş savaşlarda yeri gelmiş törenlerde önemli bir ürün örneği olarak ortaya çıkmıştır. Avrupa tarihinin de önemli bir parçası olan subay kılıcı, günümüzde iyi bir aksesuar ve kaliteli bir aparat olarak da değerlendirilmiştir. Ordudaki insanların başarısı ve subayların yüksek performansı açısından, kaliteli ürün örneklerini her zaman iyi bir fırsat çerçevesinde değerlendirmek gerekir.

  Subay Kılıcı Özellikleri

  Subay kılıcı uzun kullanışlı ve kaliteli bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Kılıf ile ayrılmaz bir bütünlük içerisinde olan kılıç modeli belden takılan kemeri ile kullanışlı bir aksesuar modeli olarak ortaya çıkmaktadır. Kabza kısmında pirinç malzeme kullanılmış ve üstü siyah kaplama olarak çok eşsiz bir görüntü ortaya koymuştur. 1000 gram ağırlığında ve 104 cm uzunluğunda olan kılıç, sarı pirinç balçak kısmı ile dikkat çeken bir ürün özelliğini ortaya koymuştur. Günümüz koşullarında kılıç modelleri konusunda çok çeşitli ürün örnekleri rekabetçi bir yapı ile ortaya çıkmıştır. Estetik ve kaliteli olarak karşımıza çıkmış olan modeller, Denizli Yatağan kültürünün kılıç üretim desteği ile iyi bir ürün çözümü ortaya koymuştur.

  Subay Kılıcı Koleksiyon İçin Müthiş Bir Parça

  Kılıç koleksiyonu fiyat olarak makul ve kalite olarak inanılmaz seviyede sonuçlar ortaya koymaktadır. Muazzam bir estetik yapıya sahip kılıç modelleri, çok yönlü, avantajlı ve kabiliyetli sonuçlarla birlikte insanların önemli tercihleri arasında bulunmuştur. Şekil olarak ve kullanım bakımından avantaj sağlayan kılıç modelleri, koleksiyon içerisinde apayrı bir özelliği temsil etmek durumundadır. Tamamen estetik ve kaliteli olarak kategorize edilmiş ürün örnekleri, subayların kimliğine yakışır bir görüntü ortaya koymuştur. Aynı zamanda kılıç koleksiyonu yapmak isteyen insanlar için, buradaki estetik ve sanatsal modellerden her zaman bahsetmek gerekir.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp