Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Baston Kılıç

Baston Kılıç
 • En geç 29/03/2023 Çarşamba günü kargoya verilir.
 • 1.999,00₺
  Vergiler Hariç: 1.999,00₺
  • Stok: Stoklar tükendi
  • Marka: KilicEvi
  • Ürün Kodu: KESB10

  Mevcut Seçenekler:


Baston
 Kılıç Takılmış Baston Modelimizdir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 93 cm
  ÇubukDayanımı Yüksek Kaliteli Baston Malzeme
  Tutuş YeriMetal Malzeme
  Ağırlık~ 570 gr
  Durumu

  Şiş Baston Olarak geçmektedir. Yan yüzeylere extra keskinlik verilmemiştir.

  Açıklama
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190

  Topuz Baston

  Topuz baston kendini güvende hissetmek isteyen insanlar için müthiş bir ürün örneği olarak karşınıza çıkmaktadır. Kapalı haldeyken sağlam ve kullanışlı bir baston görevi gören bu ürün seçeneği, ihtiyaç duyulduğu halde baston içinden çıkan şiş bıçak şeklinde önemli bir çözüm ürünü olarak dikkat çekmektedir. Kolayca kullanılan ve kullanım sonucunda kişiyi koruyan ürün örneği, aynı zamanda sağlıklı bir baston görünümü ile de sorunsuz bir ürün örneğini ortaya koymaktadır. Sadece 570 gram ağırlığındaki bu ürün 93 cm uzunluğundadır. Dayanıklı ve yüksek kaliteli bir baston malzeme olmanın yanı sıra, metal kalitesi yine yüksek seviyede ürün özelliğini ön plana getirmiştir.

  Şiş baston olarak da bilinen bu ürün örneği, farklı şekillerde kullanılıp yeri geldiği zaman koruyucu özelliği ile dikkat çekmektedir. Baston üzerine kurt başı kabartması yaygın olarak tercih edilmektedir, bununla birlikte sağlam ve nitelikli içerik malzeme, paslanmaz özelliği ile birlikte yeri geldiği zaman insanları koruyan bir özellik ortaya koymaktadır. Gasp, soygun ve benzer problemlerle karşı karşıya kalan insanlar için, koruyucu bir baston modeli gerçekten ihtiyaç duyulduğu zaman önemli bir çözüm ürünü olarak ortaya çıkmaktadır. Caydırıcı özelliği sebebiyle suçu işlemek isteyen insanların korkmasını sağlayan ürün örneği, kullanan kişiyi koruyucu özelliği ile dikkat çekmektedir.

  Baston Kılıç Modeli Estetik Ve Güzel

  Hem baston hem de yeri geldiği zaman kılıç olarak karşımıza çıkan müthiş ürün seçeneği, son dönemin favori ve önemli tercihleri arasında bulunmaktadır. Gayet sağlıklı ve avantajlı bir örnek seçenek ortaya çıkarken, bireysel olarak insanların korunması konusunda bu tür ürünlerin bazen gereklilik olduğu görülmüştür. Muazzam bir mekanizma ve vidalı sistem sayesinde, kolaylıkla açılan ve kullanılan ürün örneği ancak ihtiyaç duyulduğu zamanlarda ortaya çıkmıştır. İhtiyaç olmadığı hallerde kapalı duran ürün seçeneğinin, yeri geldiği zaman sağlıklı ve koruyucu bir alternatif olduğu net bir çizgide görülmüştür. Geçmişten bugüne ürün estetiği konusunda önemli çalışmalar yapılmaktadır. Baston kılıç modelleri tam da bu kategoride iyi bir ürün örneği olmak durumundadır.

  Baston Kılıç Aynı Zamanda Bir Koleksiyon Parçası Olabilir

  Kılıç evi ürünleri ve kılıç modelleri koleksiyon parçası olarak son derece önemli özelliğe sahiptir. Burada fonksiyonel ürün örneklerinde de bu koleksiyona katmak söz konusu olmaktadır. Baston kılıç son derece enteresan yapısı ile birlikte bu kategoride olmayı hak eden ürün örneklerinden biri olarak karşınıza gelmektedir. Muazzam estetik yapısı ve olağanüstü görüntüsü ile birlikte insanlar için çok faydalı olarak bahsedeceğimiz örneği, burada geniş ve avantajlı bir kategoride değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Normal duruş esnasında tamamen bir baston görüntüsü ortaya koyan ürün örneği, yeri geldiği zaman kullanım avantajları konusunda bir kılıç modeli olarak insanlara büyük destek ve katkı sağlamaktadır.

  Üretilmiş olan diğer kılıç modellerine göre farklı bir ürün örneği olan kılıç baston, ancak ihtiyaç duyulduğu zaman ortaya çıkan bir ürün seçeneğidir. Kullanıma uygun olan ürün seçeneğinin, özellikle insanların kendini korumak amacıyla tercih ettiği bir modeli göstermektedir. İhtiyaç duyulduğu zamanlarda topuz baston bir baston kılıç olup, insanları koruyan bir özelliği sergilemek durumunda olmuştur.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp