Menu
Your Cart
Teslimat Garantisi

Katana Fiyat

Katana Fiyat
699,00₺
Vergiler Hariç: 699,00₺

Mevcut Seçenekler:

Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 90 cm
  KabzaAhşap Üzeri Özel Sarım
  BalçakMetal Malzeme
  Ağırlık~815 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünlerimizin Ağzı Açıktır.  Biz Kılıç Ağızlarımızı elde Standart şekilde, en iyi mukavemet değerini gösterecek şekilde açarız.
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde Herhangi bir yazı bulunmamaktadır. Dilerseniz kredi kartı ve havale ile alımlarda ücretsiz yazı yazdırabilirsiniz.
   Samuray Kılıcı

  Samuray kılıcı üretimi esnasında, özellikle çelik kalitesi üretim kültürü ve kazanılmış melekeler uygun bir şekilde kullanılmaktadır. Yeteneklerini en iyi şekilde ortaya koymuş olan uzmanların, sanatsal yönü ön planda olan kılıç modelleri için gerçekten insanlara muazzam sunumları söz konusu olmaktadır. Gayet ekonomik koşullarda avantajlı ürünler karşımıza çıkarken, özellikle de üretim boyutunda yapılan çalışmalar ve verilen mücadele burada takdir görmüştür. Yıllar boyunca kendi toplumuna örnek olmuş olan samuraylar, kırmızı Samuray kılıcı ve civarında kahramanlıkları ile adından söz ettirmiştir. Özellikle de yüzyıllar boyunca pratik, yetenekli ve kabiliyetli savaşçıların, burada kullandıkları malzemeler gerçekten önemli bir ayrıcalık ortaya koymuştur.

  Bölgesel olarak önemli bir güç olan samuraylar, kullandıkları savaş ekipmanlarının avantajını günümüze kadar yaşatmıştır. Bugün halen minyatür obje ve resimlerde yaşayan muazzam kahramanlar, günümüze kadar ulaştırdığı savaş sanatına uygun kılıç modelleri ile insanları etkilemeye devam etmiştir. Hafif eğimli yapısı ile düz bir görüntü oluşturan kırmızı Samuray kılıcı, aynı zamanda uç kısmındaki yaklaşık 60 derecelik açı ile birlikte keskin ve kaliteli bir kılıç modelini en iyi şekilde insanların karşısına çıkarmıştır. Denizli Yatağan kültürü ise hem ülkemizin hem de bizim kültürümüzün kılıç modellerini günümüze kadar ulaştırmış ve halen yaşatmıştır.

  Bir diğer şekilde dünya kılıç kültürlerini yaşatmak konusunda buradaki çalışmalar çok iyi bir sonuç vermiştir. Kırmızı ve siyah işlemelerle birlikte el işçiliğini kabza bölümünde görmüş olduğunuz ürün seçenekleri, aynı zamanda kılıf ile birlikte kılıç kını kabiliyetini en iyi şekilde ön plana getirmiş durumdadır. İnce işçilik detayları ve sağlam malzeme bütünlüğü ile bu kaliteli ürünlere ulaşmak herkes için daha kolay olmaktadır.

  Samuray Kılıcı Özellikleri

  Kaliteli malzeme ve tam da kendi özellik standartlarına uygun çözümler noktasında burada karşımıza çıkan ürünler estetik bir bütünlüğü temsil etmektedir. Aynı zamanda zarif ve kaliteli bir tercih avantajını gözden geçirme adına burada yapılan çalışmaları iyi bir perspektifte değerlendirmek gerekir. Savaş sanatlarına destek ve aynı zamanda insanların kabiliyetine uygun çözümler noktasında kırmızı samuray kılıcı pek çok noktada örnek olarak karşımıza çıkmaktadır. Muhteşem duruşu, tehditkâr yapısı ve ergonomik kullanım avantajları ile bu kılıcı kullanan savaş ustalarının çok büyük avantaja sahip olduğunu anlamak güç değildir.

  Samuray Kılıcı Fiyatları

  Kaliteli ekonomik fırsatlar ve avantajlı ürün modelleri ile kılıç konusundaki estetik çalışmaları daha yakından görmek mümkün. Son derece zarif ve sağlam kılıç modellerinin, yüzyıllar boyunca insanların dünyaya hükmetme nedeni olduğu bilinmektedir. Buna ilaveten kahraman ve cesaretli savaşçıların estetik kılıç kullanma becerileri, sağlam kılıçlarla birlikte iyi bir sonuç yaratmaktadır. Günümüze kadar gelmiş ve bir kültürü canlı tutmuş olan kırmızı samuray kılıcı, ekonomik bir tercih ve sağlıklı bir koleksiyon parçası olmak durumundadır.

  En özel ve anlamlı günlerde bir demet çiçek yerine bu kaliteli kılıç modelini bir alternatif olarak görmek gerekir. İnanın günümüz şartlarına göre gayet ekonomik ve avantajlı tercihler, insanlar için gerçekten bu muazzam kaliteyi elde etme adına müthiş bir fırsat yaratmaktadır. Zarif ve muazzam yapısının yanı sıra estetik özelliği ön planda olan kılıç modellerinin, insanlara çok büyük destek sağladığını unutmamak gerekir.

   

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp