Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Samuray Katana Fiyat

Samuray Katana Fiyat
 • En geç 06/02/2023 Pazartesi günü kargoya verilir.
 • 1.749,00₺
  Vergiler Hariç: 1.749,00₺

  Mevcut Seçenekler:


Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIR
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 90 cm
  KabzaAhşap Üzeri Özel Sarım 
  BalçakMetal Malzeme
  Ağırlık~815 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde Herhangi bir yazı bulunmamaktadır. Dilerseniz kredi kartı ve havale ile alımlarda ücretsiz yazı yazdırabilirsiniz.

  Kırmızı Samuray Kılıcı

  Kırmızı samuray kılıcı Uzakdoğu savaş sanatlarının önemli bir kanıtı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kılıç modelleri dediğimiz zaman pek çok farklı çeşit ve seçenek ortaya çıkmaktadır. Kimi zaman oluklu kimi zaman yalmanlı veya düz modeller ön plana çıkarken, buradaki en önemli konuların başında kılıcın ergonomik olması gelmektedir. Ergonomik ve kullanışlı modeller, estetik bakımdan yine insanların sevdiği tercih ettiği ve görmek istediği bir model bütünlüğünü ortaya koymuştur. Söz konusu samuray kılıcı olduğu zaman buradaki çalışmaları gerçekten daha profesyonel şekilde görmek söz konusu olmaktadır. Hafif eğimli ve az kavisli yapısına ilave olarak uç kısmındaki açı gerçekten bu kılıcı çok özel hale getirmektedir. Yapısı itibariyle son derece kullanışlı olan kılıç modeli, 90 cm boyutunda ve 815 gram ağırlığındadır. Böylelikle kılıç kullanan kişiye çok büyük kolaylıklar ve fırsat sağlamaktadır.

  Hafif olması sebebiyle kılıcın elde çevrilmesi çok daha kolaydır. Kabza kısmının koruyucu ve sap kısmının uzun olması sebebiyle, pek çok farklı hareketi yapmak bu kılıçla birlikte daha kolay olmaktadır. Kabza kısmı ahşap üzeri özel sarım olmakla birlikte, buradaki kırmızı renk kılıca ismini vermiştir. Balçak kısmındaki metal malzeme ise özellikle kılıç kullanan insanların elini koruyacak bir yapıda sonuç ortaya koymuştur. Gayet keskin ve kaliteli olması sebebiyle Denizli Yatağan kültürünün buradaki başarısından söz etmek gerekir.

  Kırmızı Samuray Kılıcı Neden İyi Bir Tercih

  Kırmızı samuray kılıcı sadece Türk dünyasının değil tüm dünyanın kabul ettiği bir savaş unsurudur. Özellikle kılıç ustası olan samuraylar, bu ustalığı bu muhteşem kılıçlarla göstermişlerdir. Kolaylıkla elde çevrilen ve her türlü harekete imkân veren kılıç modeli, sağlam çelik gövdesi ile her türlü darbeye karşı dirençli bir yapıdadır. Karbon çelik kalitesi oldukça yüksek olan kılıç modeli, aynı zamanda sağlam ve keskin yapısı ile her zaman ileri derecede modeller içerisinde kendine yer bulmaktadır.

  Estetik olarak yine çok gösterişli yapıya sahip olan kılıç modeli, aynı zamanda kullanıcısına çok büyük avantajlar sağlayan bir örnek olarak kendini göstermektedir. Günümüz standartlarında kılıç üretimi konusunda, samuray kılıcının orijinal bir şekilde yapılması büyük bir sanat ister. Yatağan kültürünü en iyi şekilde günümüze kadar taşımış olan usta kılıç üreticileri, kırmızı samuray kılıcı ile ortaya muhteşem sonuçlar koymuştur. Böylesine estetik ve nitelikli kılıç modellerini her zaman iyi tercihler arasında görmek gerekir.

  Kırmızı Samuray Kılıcı Mükemmel Bir Hediye

  İnsanların özel günlerde birbirine hediye alıp vermesi, artık bir gelenekten öte gereksinim haline gelmiştir. Doğum günü özel günler farklı günler, elbette hediyelerle çok daha güzel bir anlamlı hale gelebilmektedir. Odasında veya ofisinde bu tür ürünleri sergilemek insanlar için, gerçekten müthiş bir fırsattır. Önemli bir örnek olarak karşımıza çıkan kırmızı samuray kılıcı, gerek sergileme tablosu gerekse de sergilemez sehpası ile birlikte olağanüstü bir tercih olduğunu göstermiştir.

  Kılıcı duvarı asmak isteyenler veya bir sehpada sergilemek isteyenler için, çok fazla seçenek bulunmaktadır. Görünüşü ve orijinal yapısı ile olağanüstü kaliteyi sembolize eden kırmızı samuray kılıcı, başka bir kültürün farklı modellerini bizim tarafımızdan değerlendirme anlamına gelmiştir. Gerçekten saygı duyulacak bir kabiliyete sahip olan uzak doğu ve Japon kültürü, bu muhteşem kılıcın ortaya çıkmasında büyük emekler sağlamıştır.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp