Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

KılıçEvi Pala

KılıçEvi Pala
 • En geç 06/02/2023 Pazartesi günü kargoya verilir.
 • 549,00₺
  Vergiler Hariç: 549,00₺

  Mevcut Seçenekler:

Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIR
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 38 cm 
  KabzaMika Pleksiglas
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~500 gr
  Aksesuarlar

  ~Kılıfıyla Birlikte Gönderilir.

  Açıklama
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Bıçağın üzerinde Sadece Ufak bir Ay Yıldız Bulunmaktadır.

  Pala

  Kılıçevi olarak birbirinden kaliteli kılıç ve bıçak modelleri karşınıza gelmektedir. Özellikle yapı itibari ile muhteşem görüntüye sahip olan pala modeli, büyük bir özenle üretilmiş kaliteli bir ürün olarak kendini göstermektedir. Yapımında kullanılan 4116 ve 4034 kalite paslanmaz çelik, bu ürünü daha ayrıcalıklı bir hale getirmektedir. Kusursuz bir şekilde üretim aşamalarından geçmiş olan ürünün, ele yatkın, ergonomik ve kullanışlı olduğunu görüntüye bakarak anlamak söz konusu olmaktadır. Oldukça şık ve olağanüstü görüntüye sahip olan pala modelleri, geçmişten bugüne fantastik görüntüsünü korumuş ve estetik olarak çok kaliteli bir ürün örneği olduğunu göstermiştir.

  Gerek sergileme açısından gerekse de kullanım açısından, bu tip ürünlerin yüksek kalite standartlarını görmek, sayfalarımızdaki örneklerle birlikte sizin için daha mümkün ve kolay olmuştur. Estetik yapıya sahip olan bu muazzam ürün örneği, geniş bir gövde, kullanışlı bir sap bütünlüğü ile tercih eden insanlara büyük avantajlar sağlamaktadır. Kılıç ve daha küçük modellerdeki pala ve bıçak ürün örnekleri, kullanışlı yapısı ve ergonomik özellikleri ile en önemli tercihler arasında bulunmaktadır. Yüzyıllar boyunca nesilden nesile aktarılan Denizli Yatağan kültürü sayesinde, bu konuda üretim standartları her zaman kaliteyi ön planda tutmuş ve ürün örnekleri bunun önemli bir örneğini insanların karşısına çıkarmıştır.

  Pala Özellikleri

  Estetik yapıya sahip olan pala modeli 38 cm boyutundadır. Kaliteli çelik ve hammadde kullanımı ile yapılan ürün örneği, şekil olarak muhteşem bir tasarımı göstermektedir. Ağırlık 500 gram olup, balçak kısmında kullanılan pirinç malzeme ürüne apayrı bir özellik kazandırmaktadır. Mika pleksiglas malzeme ile üretilmiş olan kabza ise ürünün dayanıklılığı ve mukavemeti açısından muazzam bir sonuç ortaya koymuştur.

  Ürünü tercih ettiğinizde ve satın aldığınızda, size kılıfıyla birlikte gönderileceğini bilmelisiniz. Son derece eşsiz ve muazzam bir görüntüye sahip olan ürün, ağzı açık ürün örnekleri içerisinde bulunmaktadır. Adeta bir satır görünümünde ortaya çıkmış bu kaliteli ürün örneği, verimli kullanımla birlikte insanlara her zaman önemli avantajlar sağlamaktadır. Yüksek kalite ve kullanışlı ürün örnekleri bakımından, ürünlerimizin her biri göz kamaştırıcı sonuçlar ortaya koymaktadır. Gerek kullanılan malzeme olsun, gerekse de üretim yöntemleri olsun, tamamen siz değerli müşterilerin isteklerine uygun sonuçlar yaratmaktadır.

  Pala Modeli Estetik Kaliteli Ve Kullanışlı

  Estetik, ergonomik ve kullanışlı yapısıyla pala modelleri, muazzam bir koleksiyona önemli bir parça olarak tercih edilebilir. Kılıçevi üretimi olan pek çok farklı kılıç ve bıçak modelleri, estetik yapıdan çok önemli özelliğe sahiptir. Bu özelliğini en iyi şekilde muhafaza etmiş olan örnek seçenekler, karşınıza en iyi standartlarda çıkmak durumundadır.

  Malzeme kalitesi ve malzeme garantisi ile birlikte, bu ürünlerin, tercih eden insanlara çok büyük katkısını görmek söz konusu olacaktır. Yıllar boyunca muazzam bir anlayış ile kategorize edilmiş örnek seçenekler, gerektiği zaman kullanım gerektiği zaman ise koleksiyon için müthiş bir ürün örneğini gözler önüne getirmiştir. Kalite standartları gayet iyi seviyede ortaya çıkmış olan bu zengin seçenekler, estetik ve muazzam yapısı ile tam da aradığınız sonuçları size göstermektedir.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp