Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Osmanlı Kılıçları

Osmanlı Kılıçları
 • En geç 07/02/2023 Salı günü kargoya verilir.
 • 4.999,00₺
  Vergiler Hariç: 4.999,00₺

  Mevcut Seçenekler:


Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIR
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy
  1. Ertuğrul Gazi~ 90 cm
  2. Osmanlı Yalmanlı ~ 90 cm
  3. Fatih Sultan Mehmet Kılıcı ~ 100 cm
  4. Osman Gazi Kılıcı ~ 100 cm
   Kabza
  1. Ertuğrul Gazi ~ Ahşap Üzeri Deri İp Sarma
  2. Osmanlı Yalmanlı ~ Kök Ceviz
  3. Fatih Sultan Mehmet Kılıcı ~ Metal Malzeme
  4. Osman Gazi Kılıcı ~ Metal Malzeme
  BalçakTüm Kılıçlar Metal Malzeme
  Ağırlık~1000-1500 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıçların üzerinde resimde görülen yazılar bulunmaktadır. Kılıçlar bu şekilde gönderilmektedir.

  Osmanlı Kılıç Seti

  Osmanlı döneminden bugüne kadar uzanan kılıç modelleri, pek çok farklı özelliği ile dikkat çekmiş ve ışıltısı ile kendini göstermiştir. Ertuğrul Gazi, Osmanlı Yalmanlı, Fatih Sultan Mehmet Kılıcı ve Osmangazi Kılıcı olarak karşımıza çıkan bu 4 kılıç seçeneği, bir arada ekonomik ve avantajlı bir sonuç yaratmıştır. 90 ila 100 cm arasında değişen uzunluklar, 1000-1500 gram arasında ağırlık ölçüleri ile karşımıza çıkmıştır. Pek çok farklı kılıç bir arada olduğu gibi, bunların yapım şekli ve üretim koşulları elbette birbirinden değişik sonuçlar vermiştir.

  Paslanmaz kaliteli çelik modeli, bütün kılıçlarda direkt olarak karşımıza çıkmıştır. Osmanlı dönemine ait olan müthiş set sayesinde, gerçekten küçük bir koleksiyona sahip olmak bile söz konusu olmaktadır. 4 kılıcı bir arada almanın getirmiş olduğu fiyat avantajları ise alıcılar için gerçekten müthiş bir kampanya ve fırsatı göstermiştir. Estetik ve zarif özellikli kılıç modelleri, mutlaka herkesin sahip olmak istediği önemli ürün örneklerini ortaya getirmiştir. Dönemimize ait olan kılıç üretim kültürü konusunda, geçmişten bugüne Denizli Yatağan çalışmalarını takdir etmek gerekir. Bu çalışmaların eseri olan birbirinden güzel 4’lü set kılıcı kesinlikle insanların sevdiği ve takdir ettiği modeller olarak büyük ayrıcalıklar yaratmıştır.

  Osmanlı Set Kılıcı Özellikleri

  Her bir kılıcın kendine özgü özellikleri olduğu gibi, Osmanlı set modelleri konusunda da farklı özellik ve avantajlar ortaya çıkmaktadır. Kılıç modelleri büyük bir dikkat ve özenle tasarlanıp üretilirken, geçmiş dönemdeki modellerle uyumlu bir yapı takip edilmiştir. Hafif, kavraması kolay, ergonomik ve kullanışlı kılıç modelleri, aynı zamanda sergileme konusunda çok kaliteli ve gösterişli sonuçlar yaratmaktadır. Savaş meydanlarında kahramanların adeta kaderini çizen kılıç modelleri, günümüzdeki birebir üretim anlayışı ile çok orijinal bir görüntü ortaya koymuştur. Estetik ve kalite bakımından özelliklerini en iyi şekilde dışa yansıtmış olan Osmanlı set kılıcı, günümüzdeki örnek ürünler arasında bulunmaktadır.

  Osmanlı Set Kılıcı Koleksiyon Ve Hediye Parçası

  4'lü set ile birlikte hediyelik tercihleriniz çok daha avantajlı bir noktaya gelebilir. Her bir kılıç için mükemmel bir sergileme tablosu ve sergileme sehpası ile iyi bir fırsata sahip olabilirsiniz. 4 ayrı kişiye hediye vermek bu şekilde mümkün olduğu gibi, kendiniz için bir koleksiyon parçası yaratmak bu alışverişle daha mantıklı sonuçlar yaratacaktır. Her bir kılıç modeli zarif estetik ve avantajlı yapısı ile farkını net bir çizgide ortaya koymuştur. Muazzam estetik ve kaliteyi örnek olarak gördüğünüz pozisyonda, Osmanlı sert burada çözüm oluşturan bir ayrıcalık ve alışveriş kolaylığı sağlamaktadır.

  Kılıç modellerine duyduğunuz ilgiyi ekonomik avantaja çevirmek isterseniz, dörtlü set olarak alacağınız kılıçlar size bu konuda çok büyük yardım sağlayacaktır. Kılıç kalitesi ve zarafet konusunda beklentilerinizi karşılayacak önemli ürün çözümlerini, iyi bir fırsat çerçevesinde gözden geçirmek gerekir. Her zaman güvenilir ve her zaman sağlıklı olarak kategorize edilmiş olan modeller, kullanıcılar için çok büyük bir avantajın ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp