Menu
Your Cart
Teslimat Garantisi

Osmanlı Kılıçları

Osmanlı Kılıçları
2.149,00₺
Vergiler Hariç: 2.149,00₺

Mevcut Seçenekler:

Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy
  1. Kurtbaşlı Zülfikar ~ 90 cm
  2. Kurtbaşlı Kılıç ~ 90 cm
  3. Fatih Sultan Mehmet Kılıcı ~ 100 cm
  4. Osman Gazi Kılıcı ~ 100 cm
   Kabza
  1. Kurtbaşlı Zülfikar ~ Ahşap Üzeri Deri İp Sarma
  2. Kurtbaşlı Kılıç ~ Ahşap Üzeri Deri İp Sarma
  3. Fatih Sultan Mehmet Kılıcı ~ Metal Malzeme
  4. Osman Gazi Kılıcı ~ Metal Malzeme
  BalçakTüm Kılıçlar Metal Malzeme
  Ağırlık~1000-1500 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünlerimizin Ağzı Açıktır.  Biz Kılıç Ağızlarımızı elde Standart şekilde, en iyi mukavemet değerini gösterecek şekilde açarız.
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıçların üzerinde resimde görülen yazılar bulunmaktadır. Kılıçlar bu şekilde gönderilmektedir.

  Osmanlı Kılıç Seti

  Zarif, şık ve estetik kılıç modellerinin, özellikle son dönemde giderek daha popüler bir tercih olduğu görülmektedir. Geçmişini ve kültürlü bir takım kahramanlık destanı ile canlı tutmayı başarmış olan bizim toplumumuz, kültürüne gerçekten büyük değer vermektedir. Kahramanlık destanlarının yazıldığı mürekkep ve kalem şeklinde karşımıza çıkmış olan bu muazzam savaş ekipmanları, insanlar tarafından takdir görmüş ve zarif bütünlük de birlikte önemli bir avantajı ortaya koymuştur. Bir kılıç pratik bir tercih olsa da, kılıç setinin ideal ve avantajlı bir tercih seçeneği olduğunu burada görmek söz konusu olacaktır. Özellikle de kaliteli ve kabiliyeti ürün standartları ile değerlendirmek, pratik sonuçlar açısından çok önemlidir. Bir tane kılıç almak yerine 4 tane kılıç almak, elbette hem uygun fiyatlı bir çözüm yaratacak hem de minik bir koleksiyon için önemli ve avantajlı bir başlangıç ortaya koyacaktır.

  Yalmanlı ve tehditkâr Türk kılıç modellerinin, özellikle Osmanlı dönemini ve öncesini en iyi şekilde anlatan sonuçlarını burada görmek mümkün. Diriliş Destanına kadar uzanan süreçte önemli görevler üstlenmiş olan kahramanlar ve onların kullanmış olduğu kılıç modelleri, muhteşem bir estetik bütünlük yaratmaktadır. Bir anda bu kılıçlara sahip olmak ve özellikle de avantajlı ürün yelpazesini değerlendirmek, gerçekten ideal bir sonucun alıcılar için yaratmış olduğu avantajı ön plana koymaktadır. Tarihine ve geçmişine sahip çıkmak isteyen, aynı şekilde kültürünü yaşatmak isteyen insanlar için buradaki estetik kılıç modelleri, kesinlikle tavsiye edilecek boyut ve avantajları ile dikkat çekmektedir.

  Osmanlı Kılıç Seti Özellikleri

  Özenle tasarlanmış ve standart boyutları ile önemli bir tercih olarak karşımıza gelmiş olan kılıç modelleri, ergonomik ve kullanışlı yapısı ile bugün bile tehditkâr görüntüsünü ortaya koymaktadır. Zarif tasarımların en başta da savaş meydanlarında ortaya koymuş olduğu başarıları, buradaki kılıç modellerine bakarak anlamak mümkün. Koleksiyon merakını bambaşka bir boyuta getiren seçenek, aynı zamanda çoklu ürün avantajı ile beraber çok iyi ve avantajlı bir fırsat ortaya koymaktadır.

  Gayet ekonomik şartlarda tedarik edilmiş olan Osmanlı kılıç seti, zarif bir çalışmanın ve azimli bir hizmetin sonucunu göstermektedir. Ustaların yeteneği ve kaliteli malzemenin bütünlüğü ile birlikte koleksiyon adımı atmak isteyen insanlar için müthiş tercihler burada ortaya çıkıyor. Kendiniz için veya sevdikleriniz için farklı hediyeleri düşündüğünüz zaman, buradan yapacağınız alışveriş göze hitap eden sonuçlarla birlikte muhteşem bir kalite anlayışını ön plana getirmektedir.

  Osmanlı Kılıç Seti Fiyatları

  Dörtlü kılıç setinin ekonomik olarak iyi bir tercih olduğu açıktır. Hele ki fiyat ve ürün kalitesi ile birlikte buradaki estetik görüntü bütünlüğü, son derece kabiliyetli ve kaliteli bir fırsatı ön plana koymaktadır. Dörtlü kılıç setini satın almak ve ticaret hizmetinin çevrimiçi fırsatlarını değerlendirmek çok önemlidir. Uygun ve ekonomik fiyatların yanı sıra Osmanlı kılıç seti fiyatları, kesenize uygun bir tercihin avantajını göstermektedir. Son derece güvenilir bir şekilde karşınıza çıkmış olan kılıç modellerinin, estetik bir çalışma sonucunda memnuniyet unsuru olduğu açıkça görülmektedir. Olağanüstü kaliteli yapısı ile buradaki kılıç modelleri, insanlar için zarif ve estetik bir sonucu göstermektedir.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp