Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Kuruluş Osman Gazi Kılıcı

Kuruluş Osman Gazi Kılıcı
 • En geç 06/02/2023 Pazartesi günü kargoya verilir.
 • 1.499,00₺
  Vergiler Hariç: 1.499,00₺

  Mevcut Seçenekler:Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIR
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 100 cm
  KabzaMetal Malzeme
  BalçakMetal Malzemee
  Ağırlık~1860 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde KAYI damgası bulunmaktadır.

  Kuruluş Osman Gazi Kılıcı

  600 küsür yıl boyunca Avrupa ve Asya ya hükmetmiş Osmanlı imparatorluğu, yine Afrika’nın kuzey bölgelerinde kahramanlık destanları yazmıştır. Çok sayıda padişahın tarihe geçtiği bu süreçte, özellikle Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu olan Osman Gazi’yi unutmamak gerekir.

  Ertuğrul Gazi’nin oğlu, Orhan Gazi’nin babası olan Osmangazi, özellikle Osmanlı Devleti’nin kuruluş sürecinde çok önemli görevler üstlenmiş hatta Osmanlı devletini kurup tarihe geçmiştir. Elbette Anadolu gibi bir coğrafyada o dönemde yaşamak kolay değildi. Pek çok farklı düşman ile mücadele etmek zorunda kalan Osman Gazi, aynı mücadeleyi Türk beylikleri ile vermişti. Yine de yılmadan bu mücadelesini veren Osmangazi, Türk milletinin bir araya gelmesini ve büyük bir devlet kurulmasını sağlamıştır. Elbette bu gibi süreçlerde Kuruluş Osman Gazi Kılıcı adeta bir simge ve sembol olmuştur ve çok yerde savaş kahramanlığı tarihte belirleyici olmaktadır.

  Korkusuz cengâver alan Osman Gazi, çevresinde bulunan silah arkadaşları ile birlikte tarihe not düşülecek kahramanlıkların altına imza atmıştır. O dönemde kullanılan kılıç modellerinin bugün yine çok önemli unsurlar haline geldiğini söyleyebiliriz. Kaliteli bir üretim anlayışı sayesinde estetik ve zarif kılıç modelleri, insanlar için yüksek standartlı çözümleri sembolize etmektedir.

  Osman Gazi Kılıcı Olağanüstü Hediye

  Hediyelik alternatifler ve muhteşem hediye seçeneklerinin değer gördüğü günümüzde, kılıç modellerini bu konuda kategorize etmek çok önemlidir. Türk ve İslam tarihinin pek çok farklı karakteri, kendi döneminde birbirinden değişik kılıç modelleri kullanmıştır. Günümüzün Denizli Yatağan üretim kültürü ise bu modelleri sanatsal bir çalışma haline getirmiştir. Osman Gazi kılıcı tam da bu kategori içerisinde muhteşem bir ürün seçeneğini gözler önüne getiriyor.

  Estetik ve nitelikli tasarım bütünlüğü sayesinde buradaki kaliteli kılıç modelleri, insanların yaşam standardına katkı yapan önemli bir alternatifi insanların karşısına getirmiştir. Çok zarif ve avantajlı bir biçimde görmek istediğiniz ürün seçenekleri, sizin için oldukça ideal bir hediyelik alternatif olabilir. Türk kültürü, İslam kültürü ve özellikle inanç iklimine uygun kılıç modelleri, geçmişte olduğu gibi bugün önemli bir değer ortaya koymaktadır. Her şeyden önce sanatsal ürün yelpazesini, ortaya koyduğu mükemmel çalışmalarla değerlendirmek gerekir.

  Osmangazi Kılıcı Fiyatları

  Geçmiş dönemin kılıç modelleri bugün orjinal ve kaliteli bir üretim anlayışı ile desteklenmektedir. 100 cm uzunluğa ve 1860 gram ağırlığa sahip olan bu muhteşem savaş unsuru, balçak ve kabza kısmında metal kullanılmış muhteşem bir kılıç modelidir. Hediyelik eşya kültürünün sağlıklı malzemeleri ön plana gelirken, özellikle uygun ve ekonomik kılıç modellerini burada önemli bir çözüm olarak değerlendirmek gerekir.

  Yıllardan beri sanatsal çalışmalar ve estetik kılıç bütünlüğü ile çok önemli ürün çözümlerini değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Burada karşınıza çıkmış olan standart modeller, göz kamaştırıcı kalite anlayışının önemli çözümlerini insanlara sunmak durumundadır. Osman Gazi kılıcı fiyatları ekonomik olarak tedarik ediliyor ve hediyelik eşya sektörünün en kaliteli malzemeleri içerisinde kendine yer buluyor.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp