Menu
Your Cart
Teslimat Garantisi

Kuruluş Osman Kılıcı

Kuruluş Osman Kılıcı
549,00₺
Vergiler Hariç: 549,00₺

Mevcut Seçenekler:

Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 100 cm
  KabzaMetal Malzeme
  BalçakMetal Malzemee
  Ağırlık~1860 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünlerimizin Ağzı Açıktır.  Biz Kılıç Ağızlarımızı elde Standart şekilde, en iyi mukavemet değerini gösterecek şekilde açarız.
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde KAYI damgası bulunmaktadır.

  Kuruluş Osman Gazi Kılıcı

  Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş destanı, günümüzde filmlere konu olmuş ve insanları çok etkilemiştir. Bu gibi süreçlerde Osman Gazi’nin başarılarını anlatmak için, pek çok farklı senaryo yazılmış ve özellikle destanlar kitapları doldurmuştur. Osman Gazi ve onu destekleyen savaş arkadaşlarının beceri ve kabiliyetlerini ortaya koyma noktasında, kullanılan kılıç modelleri önemli bir örnek teşkil etmiştir. Gayet zarif, keskin ve sağlam kılıç modelleri ile savaş meydanlarında başarı elde etmek elbette çok daha kolay olmuştur. Son derece özel ve nitelikli malzeme bütünlüğü sayesinde, buradaki eşsiz kılıç modellerinin çok özel ve cazip bir tasarım sonucunu görmek mümkün olmuştur.

  Son derece değerli ve kaliteli malzemenin bir araya gelmesi, aynı zamanda uzman tasarımcıların beceri ve kabiliyet ortaya koyması estetik bakımından da önemli bir özelliği gözler önüne getirmiştir. Hem zarif hem de kaliteli kılıç tasarımı konusunda, Denizli Yatağan kültürünü bugün çok iddialı bir şekilde yine çevrimiçi hizmet fırsatları ile görmek mümkün olmaktadır. Özenle tasarlanmış iddialı kılıç modelleri içerisinde, Kuruluş Osman Kılıcı çok önemli ve nitelikli bir ürün olarak dikkat çekmektedir.

  Kuruluş Osman Kılıcı Özellikleri

  Lazer kazıma metodu ile Kayı Boyu işareti kılıç üzerinde görkemli bir duruş sergilemektedir. Her iki taraflı kıvrımlı kurtbaş sembolü ile özel malzemeden üretilmiş balçak kısmı, kılıca apayrı bir hava katmak durumundadır. Yine özel malzemeden üretilmiş kabza ve çelik kalitesinin üst düzeyde sonuçları, tam da kullanıcılar için ve tercih eden insanlar için ideal bir fırsat ortaya koymaktadır.

  Yaratıcı ve nitelikli bir üretim kültürünün yanı sıra, 100 cm boyundaki bu kılıç modeli hem boyutu hem de ergonomik yapısı ile Osman Gazi'ye çok büyük avantajlar sağlamıştır. Aynı şekilde Türk toplumunun geçmişten bugüne kahramanlık destanını görme açısından, nitelikli ürünleri ve bunların sağlıklı malzemelerini her zaman en ön planda tutmak söz konusu olmuştur. Estetik bir çalışma ve bunun kapasite kabiliyeti ile birlikte ortaya koyduğu sonuçlar, nitelikli kılıç modellerinin karşımıza çıkmasına yardımcı olmaktadır.

  Kuruluş Osman Gazi Kılıcı Fiyatları

  Çok değerli ve kaliteli malzemeden üretilmiş kılıç modellerinin, kullanıcılar için estetik yapısı söz konusu olmaktadır. Emeğini ve kabiliyetini ortaya koymuş olan uzmanlar, yıllarca bu konuda çok nitelikli üretimler yapmış ve bu üretim anlayışı özellikle müşteri memnuniyeti için çok iyi bir sonuç ortaya koymuştur. Çevrimiçi hizmet ve kaliteli ürün bütünlüğünün yanı sıra burada gösterişli ürün yelpazesi, kesinlikle doğru tavsiye edilen avantajlı bir çözümü ve sonucu ön plana getirmek durumunda olmuştur.

  Işıltılı yapısıyla dikkat çeken ve kabiliyetli duruşu ile insanlar için iyi bir avantaj yaratan kılıç modeli, oldukça estetik ve zarif bir bütünlüğü temsil etmiştir. Kuruluş ve Diriliş Destanı'nın Türk toplumu üzerinde bıraktığı etkiyi hepimiz biliyoruz. En başta da bu kaliteli ürün seçeneklerinin gayet yaratıcı ve avantajlı sonuçları, insanların memnuniyeti noktasında beklenen sonuçları en iyi biçimde ön plana getirmiş durumdadır. Kuruluş Osman Gazi Kılıcı fiyatları çok ekonomik bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Birinci sınıf paslanmaz çelik malzeme kullanımı ile birlikte, görkemli bir duruş ve nitelikli bir görüntü elde etmek, isteyen herkes için şimdi çok daha kolaydır. En başta da e-ticaret sistemi ve çevrimiçi alışveriş koşulları, bu tarz kılıç modellerine ulaşma noktasında size çok büyük katkılar sağlamaktadır.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp