Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Ok Yay Seti

Ok Yay Seti
Yay Çeşidi
Başlangıç (Kepaze Yayı) Kompozit Malzeme
Kalibre 
20-60 kalibre - 9 kg Çekiş Gücü
Oklar 
8mm (5/16)   ( 5 Adet Yollanır ) 
Ok Malzemesi
Sarı Çam
Ok Uzunluğu
73,5 cm
Ok Muhafaza (Tirkeş)
( Deri Malzeme )
İçindekiler

Yay + Tirkeş + 5  adet Ok + Yay Çantası ( Resimlerdeki Mavi Çanta)


Ok Yay Seti

Ok ve yay seti savaşa hazırlık konusunda önemli malzemeler içerisinde yer alır. Yıllar boyunca yakın muharebeye ilave olarak, ok veya kullanılarak yapılan savaşlarda Türklerin çok büyük başarılar elde etmesi söz konusu olmaktaydı. 20 ile 60 kalibre ve 9 kilogram çekiş gücüne sahip olan bu muazzam ürün seçeneği, kepaze yayı olarak da bilinir. kompozit malzeme kullanılarak üretilmiş olan ürün örneğinde, ok malzemeleri sarıçamdan üretilmiştir. 73,5 santimetre boyutundaki oklar, büyük bir el işçiliği ve özenle üretilmiştir. Deri malzemeden yapılmış tirkeş ise ok muhafaza kutusu olarak dikkat çekmektedir.

Yay ile birlikte 5 adet ok, yay çantası ve Türkeş bu ürünle birlikte teslim edilmektedir. Resimlerde bulunan mavi çanta ile birlikte, bu ürünlerin teslim edilmesi söz konusu olmaktadır. Ok ve yay kullanımı konusunda Türk toplumunun zengin bir tarihe sahip olduğunu söylemek mümkün olur. Ok yay seti ve bunun insanlara sağlamış olduğu önemli ürün avantajları, her bakımdan müşteri memnuniyetine büyük destek ve önemli katkılar sağlamış durumdadır. Güvenerek tercih edilen bu ürünler, özellikle geçmiş dönemin savaş sanatları hakkında bugünün insanlarına önemli derecede fikir vermektedir. Son derece isabetli atışlara ve savaş konusunda avantaja sahip olma noktasında, ok ve yay setleri tam da aranan ürün örnekleri şeklinde kendini göstermektedir. Yapı itibariyle oldukça uygun standartlarda olan ürün örnekleri, kullanım açısından da bireylere önemli katkı sağlamak durumunda olmuştur.

Ok Yay Seti Hediyelik Ve Koleksiyon Tercihi

Günümüz standartlarında hediyelik ve koleksiyon tercihi konusunda, ok yay seti konusunda önemli çalışmalar yapılmaktadır. Özellikle de burada üretim için kullanılan kaliteli malzemeler yüksek dayanıklılık ve mukavemet konusundaki avantajlarla kendini göstermektedir. Sağlıklı ve nitelikli malzeme ile birlikte, bu malzemelerin verimli kullanımına olarak sağlayan ürün örnekleri her bakımdan insanların tercih ettiği ve test ettiği örnek seçenekleri gözler önüne getirmiştir.

İyi bir hediye ve koleksiyon konusunda müthiş bir parçayı değerlendirme noktasında, ok yay set seçenekleri tam da aranan sonuçları göstermektedir. Kullanılan kalitenin malzemelerin yanı sıra, el işçiliği konusundaki sanatsal çalışmalar toplumun bu türden ihtiyaçlarını çok verimli bir şekilde karşılama noktasında iyi bir çözüm yaratmıştır.

Ok Yay Seti Fiyatları

Ok yay seti fiyatları ürün kalitesi ile değerlendirme yapıldığında beklenenin altında ortaya çıkmaktadır. Böylesine maddi manevi bir değere sahip olmak istediğinizde, özellikle buradaki ürün örneklerinin son derece avantajlı ve makul bir tercih olduğunu görebilirsiniz. Özenle hazırlanmış olan oklar ve kompozit malzemeden üretilmiş yay seçeneği, mukavemeti yüksek bir sonuç ortaya koymaktadır. Özellikle de savaş takım ve aksesuarları konusunda, buradaki ok ve yay modellerinin bireysel olarak avantajlı bir tercih olduğundan bahsetmek gerekir.

Gerek sanatsal güzelliği gerekse de estetik kaliteyi temsil etme açısından, buradaki ürün örneklerini her zaman uygun ve avantajlı bir perspektifte değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Savaş meydanlarında insanlara önemli derecede katkı sağlayan bu nitelikli ürün örnekleri, kullanıldığı zaman göstermiş olduğu avantajlı performans ile farkını belirgin bir şekilde ortaya koymuştur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Whatsapp