Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Ok Yay

Ok Yay

 

Yay Çeşidi
Başlangıç (Kepaze Yayı) Kompozit Malzeme
Kalibre 
20-24kalibre - 9 kg Çekiş Gücü
Oklar 
8mm (5/16)   ( 5 Adet Yollanır ) 
Ok Malzemesi
Sarı Çam
Ok Uzunluğu
73,5 cm
Ok Muhafaza (Tirkeş)
( Deri Malzeme )
İçindekiler

Yay + Tirkeş + 5  adet Ok + Yay Çantası ( Resimlerdeki Mavi Çanta)

Deri Ok Yay Seti

Türkler savaşçı bir toplum olduğu gibi özellikle at üstünde kılıç ve ok yay kullanımı ile yıllarca insanların ilgisini çekmişlerdir. Savaş meydanlarındaki başarı Türk uygarlıklarının dünyada oldukça ileri seviyelere ulaşmasına neden olmuştur. Ok kullanma becerileri her zaman ön planda olan toplumun, günümüzde bunu en iyi şekilde sergilemesi kadar doğal bir süreç yoktur. Bu konuda çok kaliteli ürün örnekleri bulunmakla birlikte, özellikle burada karşınıza çıkan deri ok yay seti eşsiz bir ürün örneğini ve yüksek kaliteyi gözleri önüne getirmiştir.

Deri malzeme kullanılarak burada üretilmiş ürün seçenekleri, gerek kalite bakımından gerekse de muazzam bütünlük bakımından oldukça önemli bir ürün sonucunu ortaya koymuştur. 20 ila 24 kalibre ve 9 kilogram çekiş gücü ile birlikte muazzam bir özelliğe sahip olan yay, 8 milimetrelik okları doğru hedeflere ve uzun mesafede yerine ulaştırmak durumundadır. Sarıçam kullanılarak üretilmiş olan 73,5 santimetre uzunluğundaki oklar hedefine hızlı bir şekilde ulaşıp, özellikle de savaş esnasında büyük avantajlar sağlamıştır. Ok muhafaza ürünü olarak karşımıza çıkan tirkeş ise deri malzemeden yapılmıştır.

Taşıyıcıları için önemli kolaylığı ön plana getiren kaliteli ürün örnekleri, kesinlikle bu konuda muazzam dayanıklı veya estetik yapısı ile kendini göstermiştir. Yay tirkeş ve 5 adet ok ürünü ile birlikte tamamlayıcı bir ürün örneğini, genellikle insanların savaş alanında önemli bir kahramanlık malzemesi olarak görmesi söz konusu olmuştur. Geçmiş dönemin yakın muharebe silahlarına ilave olarak, uzak muharebede kullanılan ok modelleri, savaşların kazanılmasında her zaman önemli bir etken olmuştur.

Deri Ok Yay Seti Hediyelik Ve Koleksiyon Tercihi

Tarihine değer veren insanlar, geçmişini unutmamak ve ona hak ettiği değeri verebilmek için bugün önemli yemek sarf etmektedir. Kılıç, kalkan, ok, yay ve pek çok farklı savaş unsurunu iyi bir koleksiyon malzemesi ve parçası olarak görmek söz konusu olmaktadır. Son derece güvenilir bir şekilde üretilen ve piyasaya kazandırılan ürün, tirkeş, yay, 5 adet ok ve yay çantası ile birlikte uygun şekilde adresine teslim edilmektedir.

Günümüz standartlarında pek çok farklı koleksiyona önem veren insanlar, bu tür savaş malzemeleri konusunda zengin bir koleksiyona oldukça uygun koşullarda sahip olabilirler. Hele ki insanları birbirine hediye alıp verme konusundaki tercihlerinde önemli değişiklikler söz konusu olmuştur. Ofisine veya evine bu konudaki ürünleri asmak isteyen insanlar için, gerçekten önemli çözümler ön plana çıkmaktadır. Özellikle deri ok yay seti bu konuda adeta biçilmiş bir kaftan şeklinde karşınıza çıkacak ve estetik güzelliğini her zaman en iyi şartlarda insanlara gösterecektir.

Ok Yay Seti Fiyatları

Deri Okyay seti hem özellikleri hem de görünüşü ile etkileyici bir ürün modeli olduğunu ortaya koymuştur. Diğer bir açıdan değerlendirme yapacak olursak, uygun fiyatlar özellikle müşteri memnuniyeti için tam da beklenen performansı öne çıkarmıştır. Uzmanların ve tasarımcıların ortaya koymuş olduğu kaliteli ürün örnekleri, kullanışlı yapısıyla dikkat çekmektedir.

Deri ok yay seti fiyatları ekonomik olduğu gibi, bu ekonomik ürünleri hediyelik konusunda tercih etmek genel olarak insanlar için avantajlı ve faydalı bir sonuç yaratmıştır. Son derece zarif ve nitelikli olarak kategorize edilmiş olan ürün örnekleri, savaş malzemeleri konusunda insanların elini güçlendiren sonuçları yaratmıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Whatsapp