Menu
Your Cart
Teslimat Garantisi

Ok Yay

Ok Yay
1.100,00₺
Vergiler Hariç: 1.100,00₺
Yay Çeşidi
Başlangıç (Kepaze Yayı) Kompozit Malzeme
Kalibre 
20-24kalibre - 9 kg Çekiş Gücü
Oklar 
8mm (5/16)   ( 5 Adet Yollanır ) 
Ok Malzemesi
Sarı Çam
Ok Uzunluğu
73,5 cm
Ok Muhafaza (Tirkeş)
( Deri Malzeme )
İçindekiler

Yay + Tirkeş + 5  adet Ok + Yay Çantası ( Resimlerdeki Mavi Çanta)


Deri Ok Ve Yay Seti

Geçmiş dönemin savaş sanatlarını incelerken özellikle okçuların savaş meydanında ne kadar büyük bir etken olduğunu anlamak gerekir. Gerek belgesel izlerken gerekse de geçmiş döneme ait filmleri izlerken, özellikle ok ve yayın ne kadar önemli bir değer olduğunu anlamak kesinlikle zor değildir. Bu konuda farklı tasarım modelleri ortaya çıkarken, esnek bir gövde, sağlam ip ve her biri özenle hazırlanmış olan ok modelleri, burada performans bakımından çok iyi bir sonuç ortaya koymaktadır. Özellikle kepaze yayı olarak bilinen model ve bununla birlikte karşımıza çıkan 9 kilogram çekiş gücü, okun performansını ve yayın performansını en iyi şekilde göstermek durumundadır 8 milimetre çapında 5 adres ok desteği ile birlikte, ok muhafazası yani tirkeş deri malzemeden üretilmiş durumdadır.

73,5 cm uzunluğundaki ok modellerinin, aynı zamanda sarıçam malzemeden üretilmiş olması mukavemeti arttırmaktadır ve dayanıklılığı en iyi şekilde gözler önüne getirmek durumundadır. Mavi ve kırmızı bir ok çantası içerisinde bulunan tirkeş, ok ve yay ile muazzam bir bütünlüğe sahip olmak söz konusu olmaktadır. Türk kültür ve geleneklerinin de okçuluk çok önemli bir kültür gibidir. Savaşçı bir toplumun savaş ekipmanlarına sahip olması, buradaki kaliteli ürün yelpazesini en iyi şekilde gözler önüne getirmektedir. Tamamen nitelikli ve kabiliyetli bir ürün performansı şeklinde ortaya çıkmış olan ürün seçenekleri, çok önemli bir çalışmanın karşılığını avantajlı bir şekilde günümüze kadar getirmiştir.

Deri Ok Ve Yay Seti Koleksiyon İçin Çok İddialı Bir Parça Ve Mükemmel Bir Hediye

Okçuluk son dönemlerde popüler bir şekilde rağbet görmeye başladı. Kültürünü canlı tutmak ve yaşatmak isteyen bir toplumun bu şekildeki çalışma ve çabalarını takdir etmek gerekir. Estetik ve muazzam kalite ile kendini göstermiş olan ok ve yay seçenekleri, son derece hassas bir üretim sonucunu gözler önüne getirmektedir. Kusursuz şekilde tasarlanmış ve tehditkâr bir savaş unsur olarak karşımıza çıkmış olan bu nitelikli ürünler, gösterdiği performans ile savaşların kazanılmasında destek sağlamıştır.

Çekiş gücü, potansiyeli ve menzili oldukça uygun olan Türk okunun, savaş meydanlarında çok büyük avantajlar sağladığını belirtmek gerekir. Özellikle de daha küçük yaşlardan okçuluğa alışmış olan bir toplumun, elbette savaş meydanlarındaki başarısını daha anlayışlı bir şekilde karşılamak söz konusudur. Hediyelik tercih ve koleksiyon için mükemmel parça alternatifleri ile ok yay seçenekleri, tam da aradığınız ürün kalitesini gözler önüne getirmek durumundadır.

Ok Yay Seti Fiyatları

Esasen bu konudaki kaliteli ve avantajlı ürün yelpazesini çok önemli bir fırsat neticesinde değerlendirmek gerekir. Önemli bir estetiğe sahip olan ürün kalitesi çok sanatsal bir çalışmanın karşılığını göstermektedir. Kusursuz bir şekilde her türlü koşula dayanıklı ve sağlam olarak üretilmiş olan ok ve yay setinin, aynı zamanda savaş sanatlarını icra etme noktasında çok büyük avantajları söz konusu olmaktadır.

Özellikle düzenli orduların vazgeçilmez silahı olan bu muazzam set ile geçmiş dönemde savaşları kazanmak mümkün olmuştu. Günümüzde ise koleksiyon hediyelik ve isteyerek uygun bir ürün çeşidi olarak buradaki modelleri görmek gerekir. Ok ve yay seti fiyatları ise kesinlikle harcanan emek ve ortaya konan ürün ile birlikte çok uygun sonuçları göstermektedir. 5 adet ok ve kusursuz bir yayın beraberinde, deriden yapılmış tirkeş, burada estetik bir görüntü bütünlüğünü gözler önüne getirmek durumundadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Whatsapp