Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Fatihi Kılıcı

Fatihi Kılıcı
 • En geç 07/02/2023 Salı günü kargoya verilir.
 • 3.499,00₺
  Vergiler Hariç: 3.499,00₺

  Mevcut Seçenekler:


Malzeme
 • 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIR
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 101 cm
  KabzaÖzel Farklı Ahşapların Birleşimi ve Aliminyum Malzeme
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~1615 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde Besmele ve Fetih Suresinin ilk ayeti bulunmaktadır.

  Temsili Eskitme Fatih Kılıcı

  Fatih Sultan Mehmet Kılıç modelleri oldukça estetik kaliteli ürün örnekleri arasında bulunur. Temsili eskitme modelleri ise adeta o günden bugüne miras kalmış bir kılıç modelini canlı olarak insanlara göstermek durumundadır. Oluklu ve kavisli modelleri ile birlikte temsili Eskitme Fatih Kılıcı, yakışan bir görüntüyü ortaya koymuştur. Kılıç üretimi konusunda orijinal bir görüntü ortaya koymak için önemli çalışmalar yapılmaktadır. Özellikle de aradan geçen zaman ve kullanım şartları ile kılıçların bazı yıpranma ve renk değişimi söz konusu olmaktadır.

  Temsili eskitme modellerde ise bu canlı ve orijinal görüntüyü ortaya koymak söz konusu olmaktadır. Son derece önemli bir çalışmanın sonucu olan temsili Eskitme Fatih Kılıcı hem duruşu hem de görünüşünün verdiği asaletli sonuç ile çok büyük ayrıcalığı ön plana koymak durumundadır.

  Temsili Eskitme Fatih Kılıcı Özellikleri

  Temsili Eskitme Fatih Kılıcı bir bütün olarak kusursuz bir çalışmanın karşılığıdır. Oluklu kılıç modelleri hafif yapısıyla dikkat çekerken, kılıcın uç kısmındaki yalman özelliği hem keskin hem de tehditkâr bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olmuştur. Kılıç üretimi konusunda Denizli Yatağan kültürü bugün orijinal çözümler üretmiş ve oldukça önemli çözümler bu çalışmalarla birlikte kendini göstermiştir. 4034 ve 4116 kalite paslanmaz çelik kullanımı sayesinde, bu kılıç modellerinin çok sağlıklı bir unsur olması mümkün olmuştur.

  Kabza dâhil toplam boyu 101 cm olan kılıç modeli, 1615 gram ağırlığındadır. Balçak kısmında kaliteli pirinç malzeme kullanılmış olan ürün, kabza kısmında ise farklı ahşap ve alüminyum bütünleşmesi ile mükemmel bir görüntü sonucunu ortaya koymuştur. Ergonomik bir tasarım ve sağlam bir ürün örneği olması sebebiyle, bu kılıç modelinin özellikle günümüzde çok özellikli ve avantajlı bir tercih olduğundan bahsetmek gerekir. Sahip olan insanlar için bir ayrıcalık olarak görülen kılıç modeli, aynı zamanda Türk tarihine önem verenler için gerçekten müthiş bir ürün fırsatını göstermektedir.

  Temsili Eskitme Fatih Sultan Mehmet Kılıcı Koleksiyon İçin Mükemmel Parça

  Kılıç koleksiyonu yapma konusunda karar veren insanlar, pek çok farklı ürün örneğini değerlendirmek ve fırsatları gözden geçirmek ister. Burada karşınıza çıkan fırsatlar birbirinden kaliteli modelleri estetik ve avantajlı sonuçlarını gözler önüne getirmektedir. Gayet sağlıklı ve güvenilir bir kategoride ortaya çıkmış olan modeller, estetik yapısı ile birlikte insanların takdir ettiği ve sevdiği modelleri ön plana getirmiştir. Koleksiyon parçası olarak görmek istediğiniz bu güzel kılıç modeli, aynı zamanda birbirine değer veren insanların hediyelik alternatifleri içerisinde önemli bir yer tutmuştur.

  Sergileme sehpası ve sergileme tablosu gibi avantajlı ürünlerle birlikte, bu kılıçları gösterişli bir unsur haline getirmek söz konusudur. Ofis, işletme, ev veya farklı mekânlarda kılıç modelleri müthiş bir koleksiyonun önemli parçaları olarak insanların karşısına gelmektedir. Başarılı kılıç üretimi ile Denizli Yatağan kültürü, yüzyıllardan beri bu topraklarda önemli çalışmaların adresi olmuştur. 600 yıllık bir gelenek bugün devam ettirilirken, pek çok kılıç modeli bu geleneğin sonucunda ortaya çıkmış ve kalitesini göstermiştir. Osmanlı imparatorluğu dönemine ait olan kılıç modelleri ve Türk tarihini simgeleyen modeller, buradaki önemli çalışmalarla kendini göstermiştir.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp