Menu
Your Cart
Teslimat Garantisi

Fatihi Kılıcı

Fatihi Kılıcı
2.499,00₺
Vergiler Hariç: 2.499,00₺

Mevcut Seçenekler:


Malzeme
 • 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 101 cm
  KabzaÖzel Farklı Ahşapların Birleşimi ve Aliminyum Malzeme
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~1615 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünlerimizin Ağzı Açıktır.  Biz Kılıç Ağızlarımızı elde Standart şekilde, en iyi mukavemet değerini gösterecek şekilde açarız.
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde Besmele ve Fetih Suresinin ilk ayeti bulunmaktadır.

  Eskitme Temsili Fatih Sultan Mehmet Kılıcı

  İnanılmaz kaliteli ve olağanüstü zarafeti temsil eden kılıç modellerinin, gerçekten estetik bir görüntü bütünlüğü ile insanların karşısına çıktığı bilinmektedir. Olağanüstü, zarif ve olağanüstü kaliteli tercihler ile birlikte, özellikle geçmişte yaşayan kahramanların bugünkü hak ettiği değeri bulması, kaliteli kılıç modelleri ile çok daha estetik ve zarif bir görüntü ortaya koymaktadır. Oluklu, zarif ve şık tasarım şeklinde ön plana çıkmış olan kılıç modelleri, gerçekten ergonomik ve kullanıma uygun bir sonuç yaratmaktadır. Muazzam kaliteyi ve zarafeti sembolize eden kılıç modellerinin değerlendirilmesi, gerçekten günümüzdeki önemli çalışmalarla birlikte sağlıklı ve objektif bir sonuç ortaya koymuştur. Son derece güvenilir ve kaliteli olarak görmek istediğiniz nitelikli ürün seçenekleri, müşteri memnuniyeti konusunda iyi bir perspektifi ve önemli avantajı sembolize etmektedir.

  Yıllar boyunca devam eden kalite anlayışı ile birlikte muazzam ürün kalitesini ve yükselen fırsatları burada değerlendirmek mümkün olmaktadır. Yapısı, şekli ve tasarımı ile birlikte orijinal bir görüntüyü ön plana getiren eskitme temsili Fatih Sultan Mehmet kılıcı, gerçekten estetik bütünlüğü bakımından önemli bir kaliteyi muhafaza etmiş ve günümüze kadar ulaştırmıştır. Çelik üzerindeki işlemler ile birlikte kılıcın tarihi bir görüntüsü ortaya çıkarken, aynı zamanda eşsiz tasarımlar gövde, balçak ve sap kısmında gerçekten muazzam bir bütünlük ortaya koymaktadır. Özellikle de kabza kısmının orijinal yapısı ile birlikte buradaki değerlendirme sonuçları, kesinlikle doğru tavsiye edilen doğru nitelikli avantajları gözler önüne getirmektedir. Sergileme sehpası ile birlikte mükemmel bir bütünlük yaratan bu ürün, kutusu içerisinde muhafaza ediliyor ve insanların isteğine sunulan kaliteli bir ürün bütünlüğünü gösteriyor.

  Eskitme Temsili Fatih Sultan Mehmet Kılıcı Özellikleri

  Kılıç üretimi konusunda bir sınıf kaliteli çelik kullanılırken, paslanmaz çelik ve işleme avantajları ile karşınıza çıkmış olan oluklu kılıç modelinin orijinal görüntüsü her zaman çok etkileyici olmuştur. Böylesine adeta tarih sayfalarından çıkmış ve hayatımıza girmiş gibi karşınıza çıkan kılıç modellerinin, tarih bağlantısını ve kültür avantajlarını en iyi şekilde görmek mümkün olmaktadır. Günümüze kadar yansıyan ve yüzyıllar boyunca önemli bir kabiliyeti temsil eden Denizli Yatağan kılıç üretimi, bugün çok farkı kılıç modelleri ile estetik bir sonucu ortaya koymuştur. Özenle seçilmiş tüm malzemeler usta işçilikle elden geçirilmiş ve çok nitelikli kılıç modelleri karşımıza çıkmıştır.

  Hafif ve ergonomik yapısı ile birlikte tarihte birçok destanın yazılmasına sebep olan bu savaş ekipmanları, günümüzde hassas ve ideal bir tarihi kanıt olarak karşımıza çıkmaktadır. Geçmiş dönemde insanların el becerisi ile yetenek ve kabiliyetlerini en iyi şekilde görmek, günümüze kadar yansıyan kılıç üretim kültürü ile canlı tutulmuştur.

  Eskitme Fatih Sultan Mehmet Kılıcı Fiyatları

  Kılıç modelleri ve eşsiz kılıçların piyasadaki uygun fiyatları, muazzam bir kalite bütünlüğünü temsil etmektedir. Özellikle de sanatkâr insanların kılıç konusundaki kabiliyetini buradaki sağlıklı ürün modelleri ile değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Gayet uygun ve standart olarak karşımıza çıkmış kılıç modellerinin, elbette geçmişten bugüne önemli bir tarihi ve hikâyesi olabilir.

  Eskitme Fatih Sultan Mehmet Kılıcı fiyatları uygun olduğu gibi, bu kılıcın tarihi ve günümüze kadar gelen sonuçları pek çok kişi için sanatsal bir özellik ortaya koymaktadır. Kılıç koleksiyonu olanların kesinlikle kaçırmak istemeyeceği muazzam bir alternatif burada karşımıza çıkmaktadır. Olağanüstü güzel ve kaliteli ürünlerle birlikte buradaki sanatsal ürün değerlerini gözden geçirmek gerekir.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp