Menu
Your Cart
Teslimat Garantisi

Kurt Başlı Kılıç

Kurt Başlı Kılıç
649,00₺
Vergiler Hariç: 649,00₺

Mevcut Seçenekler:

Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 90 cm
  KabzaAhşap Üzeri Özel Sarım
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~1210 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünlerimizin Ağzı Açıktır.  Biz Kılıç Ağızlarımızı elde Standart şekilde, en iyi mukavemet değerini gösterecek şekilde açarız.
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde Kayı Sembolu, Göktürkçe Türk ve Göktürk Kurtbaşı bulunmaktadır.

  Kurt Başlı Türk Kılıç

  Son derece zarif ve estetik tasarlanmış olan kılıç modellerinin, geçmişten bugüne farklı objelerle desteklendiği açıkça görülmektedir. Kılıç gövdesi çoğu zaman belli standartları bünyesinde taşırken, kabza kısmında bulunan obje seçenekleri ile son derece kişisel ve özel hale gelmiş modelleri burada görmek söz konusu olmaktadır. Kurt başlı Türk kılıcı hem Türk kültürünü anlatıyor hem de Türk kültürünün kahramanlık destanlarını özetliyor. Kabza kısmındaki kurtbaş ise sembol kutsal hayvanın adeta nitelikli bir obje ve görüntüsünü ortaya koymaktadır. Kaliteli malzeme bütünlüğü ile buradaki destek ve avantajlar, özellikle bu kılıcı tercih eden insanlar adına çok önemli bir fırsat ortaya koymaktadır.

  Kılıç sahibi olmak, kılıç elde etmek veya bu kılıcı sevdiğiniz bir kişiye hediye etmek için pek çok farklı sebep olabilir. Türk kültürünü yaşatan, canlı tutan ve insanları önemli bir değer ile destekleyen malzemeler, bugün gerçekten kaliteli bir üretim anlayışı ile ortaya çıkmaktadır. Denizli Yatağan üretim kültürünün yıllardan beri kılıç üretimi konusunda bu topluma vermiş olduğu değerleri yakından görebilirsiniz. Özenle işlenmiş ve kaliteli bir bütünlükle ortaya çıkmış olan modeller, zarif ve estetik yapısı ile birlikte iyi bir koleksiyon parçası ve mükemmel bir hediyelik tercih olarak karşımıza gelmektedir.

  Kurt Başlı Türk Kılıç Özellikleri

  Kılıç özellikleri konusunda genellikle standart malzeme 4034 paslanmaz kaliteli çelik, karşımıza çıkan ilk seçeneklerden biri olmak durumundadır. 5258 Rockwell sertlik verilen çelik ile birlikte dayanıklı bir savaş ekipmanını elde etmek söz konusu olmaktadır. Gayet şık ve ergonomik yapıya sahip olan kılıç modelinin, aynı zamanda sanatsal özellik bakımından da gerçekten çok önemli bir pozisyonu ve dikkat çekici yapısı ön planda olmaktadır. Burada üretici firmanın yetenekleri önemli olduğu gibi, kılıcın özellikleri bakımından yine estetik değerleri en iyi şekilde gözden geçirmek gerekir. Gayet sağlıklı ve Türk kültürüne uygun tercihler noktasında 90 cm uzunluğa ve 78 cm namlu uzunluğuna sahip olan ürün seçeneği, pratik bir savaş unsuru olarak karşımıza gelmektedir.

  Bu kılıç üzerinde kayı simgesi ve Göktürkçe Türk aynı şekilde Göktürkçe kurt başı lazer işlemesi bir ayrıcalık yaratmaktadır. Zarif, kaliteli ve muazzam estetik bütünlüğü ile buradaki ürün ayrıcalıklarını en iyi şekilde gözden geçirmek gerekmektedir. Yüksek standartlarda üretilmiş kaliteli kılıç modellerinin, aynı zamanda sahip olduğu nitelik ve avantajlar ile birlikte iyi bir tercih olduğunu en iyi şekilde gözden geçirmek söz konusu olmaktadır. Üreticilerin yeteneklerini sergilemesi ile birlikte Denizli yatağan kültürünü canlı tutacak ürünler burada karşınıza gelmektedir.

  Kurt Başlı Türk Kılıç Fiyatları

  Müşteri memnuniyeti ve bu gerekliliği sağlama koşulları konusunda çevrimiçi ticaret sistemi, ihtiyaçları en belirgin şekilde karşılamaya devam etmektedir. Kaliteli kılıç üreticilerinin bu pazardan istifade etmesi söz konusu olurken, özellikle de ekonomik olarak fırsat yaratan kurt başlı Türk kılıç fiyatları cazip ve avantajlı bir sonucu gündeme getirmektedir. Esasen bu tarz ürünlerin elde edilmesi için alışveriş yöntemlerini değerlendirmek elbette ki önemli olacaktır. Bir diğer şekilde uygun fiyat koşulları ile buradaki objektif çözüm ve avantajları gözden geçirmek söz konusu olmaktadır. Konuya hâkim olan ve bilinçli bir şekilde değerlendirmeyi gözden geçiren uzmanlar, muazzam bir koleksiyon parçasını sizin için uygun koşullarda ön plana getirmektedir.

  Uygun fiyatlar ve ekonomik avantajlar, özellikle alışverişi düşünen insanlar için müthiş bir fırsat ortaya koymaktadır. Birbirini seven insanların, özellikle doğum günü gibi özel günlerde hediyelik arayanların cevabı, adeta bu kılıç modelleri olarak kendini göstermektedir. Kurt başı Türk kılıcı fiyatları gayet ekonomik ve fırsat yaratan çözümleri ile birlikte insanlara önemli derecede destek vermeye devam etmektedir.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp