1 den 2 e 2 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Osmanlı ve Türk Modeli Dekoratif Kılıçlar

               Tarihi ve eski dekoratif ürünlere önem veren müşterilerimiz için, en güzel ve en yeni modelleri üretime aldık ve satışa sunduk. Sizlerde web adresimizde yer alan onlarca farklı dekoratif Osmanlı kılıcı ürünleri arasından seçimler yaparak, koleksiyonlarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz. Satışa sunulan ürünlerde kullanılan malzemeler orijinal olup, orijinal pirinç malzeme ve kaliteli çelik tercih edilmiştir. Yine sap kısmında da kök ceviz üzeri sarma yapılarak, kaliteli artırılmış olurken, fiyatları da kullanılan malzemeler kaliteleri ve el işçiliğine göre değişiklik göstermektedir. Eğer ki web adresimizde yer alan bazı model ürünlere göz atmak gerekirse, başlıklar altında sizlere şu şekilde sunulabilmektedir.

Dekoratif Osmanlı Kılıçları

               Temsil- i Fatih modelinden bahsetmek gerekirse, ürün fiyat bilgileri ve malzeme bilgileri şu şekilde sunulabilir.

·        Kabzasında orijinal geyik boynuzu kullanılan bir model için fiyat bilgileri; 790,00 TL olurken, diğer bilgiler de şöyledir.

·        Ağırlık ortalama olarak 1000 ile 1500 gram aralığındadır

·        Orijinal pirinç malzemeden üretilmiş olurken, kaplama değildir

·        Kabza dahil edilmiş boy ölçüsü; 101 cm olarak ölçülmüştür

·        Ana malzeme; 3260  KALİTE - 53-54 HRC SERTLİK olarak üretilmiştir

·        Ürün fiyatına, kargo, üzerine koyulacak olan sehpa da dahil edilmektedir

·        Ürün, hediyelik kutu içerisinde müşterisine teslime edilir

Zülfikar modeli ise; dekoratif Türk kılıç fiyatları arasında, uygun fiyatlı olanlar arasında web adresimiz dahilinde sizlere sunuluyor. Ürün fiyatı ise; ebatlarına ve kullanılan malzemelere göre değişiklik gösteriyor. Aşağıda yer alan model; 40 cm ebatlarında üretilmiştir.

·        Et kalınlığı 4 mm olan bu model, tam boy için 40 cm değerindedir

·        Kabza malzemesi olarak, dayanıklı olarak kök ceviz tercih edilmiştir

·        Balçak kısmında ise orijinal pirinç kullanılmıştır

·        Ana malzeme de 430 paslanmaz çelik olurken, montajı ise perçinlenme ile birlikte yapılmıştır. Böylelikle montajı oldukça sağlam olurken, uzun süreli bir dekoratif ürünü olarak kullanacaktır. Darbelere karşı da dayanıklılık artırılmıştır. Bu model ise; 149,00 TL gibi uygun fiyat bir fiyat ile kullanıcısına teslim ediliyor.  Diğer dekoratif Osmanlı kılıçları için bizleri takip etmeye devam edin.