Menu
Your Cart
Teslimat Garantisi

Yatağan Kılıcı

Yatağan Kılıcı
749,00₺
Vergiler Hariç: 749,00₺

Mevcut Seçenekler:

  
Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 73 cm
  KabzaGerçek Koç Boynuzu
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~1100 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünlerimizin Ağzı Açıktır.  Biz Kılıç Ağızlarımızı elde Standart şekilde, en iyi mukavemet değerini gösterecek şekilde açarız.
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde Besmele ve Fetih Suresinin ilk ayeti bulunmaktadır.

  Koç Boynuzu Yatağan Kılıcı

  Tarihe kahramanlıkları ile birlikte not düşmüş olan Türk toplumunun, geçmişten bugüne önemli bir yeteneğe sahip olduğunu hemen anlamak mümkündür. Özellikle savaş meydanlarında elde edilmiş olan bu yetenek, elbette sağlıklı savaş ekipmanları ile önemli bir sonucu ortaya koymak durumundadır. Yatağan kılıcının gerçekten asimetrik geometrisi çok enteresan bir yapıyı gözler önüne getirmektedir. Tüm dünyada ilgi çeken kılıç modelleri içerisinde bu kılıç seçeneğinin gerçekten estetik bir görüntü bütünlüğü söz konusu olmaktadır. En başta da koçboynuzu yatağan kılıcı, kendine özgü yapısı ve enteresan görüntüsü ile insanların önemli tercihini gözler önüne getirmiştir.

  16 yüzyıldan beri macerası başlamış ve günümüze kadar ulaşmış olan yatağan kılıcının, özellikle de Denizli Yatağan bölgesindeki üretim kabiliyeti, günümüz standartlarında çok eşsiz ve muazzam bir görüntü bütünlüğü ortaya koymuştur. Yapısı ve orijinal kabza tercihi ile birlikte burada kullanılan malzemelerin birinci sınıf olduğunu ve avantajlı bir sonuç yarattığını belirtmemiz gerekmektedir. Olabildiğince zarif ve kaliteli bir şekilde karşımıza çıkmış olan koçboynuzu yatağan kılıcı, gerçekten zarif ve nitelikli bir tercihtir. Koleksiyon parçası olarak ideal bir tercih burada değerlendirmeye alınırken, en başta da insanların konuya bilinçli yaklaşımları, ürün kalitesini değerlendirmek için gerçekten beklenen fırsat ve sonuçları yaratmaktadır.

  Koç Boynuzu Yatağan Kılıcı

  Koçboynuzundan sap üretilmiş ve kaliteli pirinç malzemeden alçak kısmı ortaya çıkmıştır. İçe doğru kavisli yapısıyla dikkat çeken çelik gövde, 4034 paslanmaz çelik kalitesini ön plana getirmiştir. 4 milimetre et kalınlığı ve 83 cm boyutu ile bu muazzam ürün seçeneğinin, koçboynuzu özelliği gerçekten ilgi çekici bir sonuç ve avantaj ortaya koymuştur. Yekpare çelik üretim anlayışı ile ortaya konmuş olan ürün yelpazesinin, kaliteli malzemeler ile desteklenmesi ortaya mükemmel bir çözüm ve sonuç koymuştur.

  Gayet sağlam, keskin ve kaliteli malzemenin yanı sıra paslanmaz çelik özellikleri ile koçboynuzu yatağan kılıcı ideal ve iddialı bir tercih olmak durumundadır. Böylesine zarif bir kılıç modelinin, kesinlikle toplumumuz için ve hatta dünya için bir zenginlik vesilesi olduğunu belirtmek gerekir. Günümüz şartlarında en güvenilir üretim ahlakı ile ortaya konmuş olan kılıç modelleri, zarif yapısını muhafaza etmiş ve estetik görüntüsünü en iyi şekilde insanların karşısına çıkarmıştır.

  Koç Boynuzu Yatağan Kılıcı Fiyatları

  Dünya standartlarında ve üst düzey kalitede ürün beklentisini özellikle güvenilir firma çözümleri ile değerlendirmek gerekir. Her bir ürünün iddialı ve zarif görüntüsü kendini ortaya koyarken, bu konuda yapılan çalışmalar uygun fiyatlı ürünleri karşımıza çıkarmıştır. Koçboynuzu yatağan kılıcı fiyatları, kesinlikle ekonomik ve avantajlı bir tercihi gözler önüne getirmektedir. Dekoratif, şık ve olağanüstü görüntü bütünlüğü ile estetik bir koleksiyon parçasını burada değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Konuya vakıf olan ve bilinçli olan uzman üreticiler, gerçekten yeteneklerini en iyi şekilde ön plana koymuştur. Böylelikle zarif ve nitelikli bir çalışma sonucunu burada değerlendirmek söz konusu olmaktadır.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Etiketler: yatağan
  Whatsapp