Menu
Your Cart
Teslimat Garantisi

Turgut Alp Baltası

Turgut Alp Baltası
449,00₺
Vergiler Hariç: 449,00₺

Mevcut Seçenekler:

Malzeme3260 Kalite Metal 
Tam Boy88 cm
Sap Boyu80 cm
Kargo ÜcretiÜcretsiz Kargo
KeskinlikKılıçların çeliklerinden değildir. Daha Çok Görsel amaçlıdır. Keskinleştirerek yollamıyoruz. Hafif bir ağız açıyoruz. Baltada olmasını gerektiğini düşündüğümüz kadar bir ağız.

Turgut Alp Baltası

Diriliş destanının önemli karakterlerinden biri olan Turgut Alp, taşıdığı balta ile gerçekten gönüllere taht kurmuş ve bir kahramanlık destanının yazıldığı adeta mürekkebi veya kalemi insanlara tanıtmıştır. Çok estetik ve ergonomik yapıya sahip olan yarım daire şeklindeki baltanın, çok keskin ve avantajlı sonuçları dikkat çekmektedir. 80 cm sap boyu ve toplam 88 cm boyu ile muazzam bir tasarım avantajını burada görmek mümkün olmaktadır. Estetik ve kaliteli bir özelliği sembolize eden ürün seçeneği, fiyat olarak makul ve üretim kalitesi olarak gerçekten estetik ve avantajlı bir sonucu ortaya koymuştur.

Kaliteli malzemeden yapılmış ve nitelikli bir şekilde üretilmiş olan balta modelinin isteğe uygun yazılarla desteklenmesi kişisel bir eşyanın ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Özellikle Türk toplumunun kahramanlığını ve cengâver yapısını en iyi şekilde ortaya koyma noktasında bu tarz savaş ekipmanlarının her zaman farklı bir yeri olmuştur. Estetik ve nitelik bakımından doğru tercih olan ürün seçenekleri, en başta toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için güvenilir ve avantajlı sonuçlar yaratmıştır.

Turgut Alp Baltası Eşsiz Bir Koleksiyon Parçası Ve Şık Bir Hediye

Son derece hoş ve şık tasarımlar ile beraber, ahşap işçiliği ile metal işçiliğini bir araya getirmek burada söz konusu olmaktadır. Balta gibi nitelikli bir unsur aynı zamanda bir savaş silahına dönüşürken, fonksiyonel özellik ve ergonomik yapının burada her zaman iyi bir fırsat yarattığını söylemek gerekir. Kabzası ve gövdesi ahşap yapısı ile dikkat çeken çelik balta bütünlüğü, ortaya koyduğu uyum sonucu ile kesinlikle göze hitap eden bir avantaj yaratmıştır. Ertuğrul Gazi ile onunla aynı kaderi paylaşan savaş arkadaşlarının, gerçekten cengâver bir şekilde vermiş oldukları mücadeleyi kaliteli savaş ekipmanlarından görmek ve değerlendirmek söz konusu olmaktadır.

Turgut Alp Baltası koleksiyon için ve hediyelik eşya için eşsiz bir tercihtir. Muazzam bir tasarımın üretime dönüşmesi ile birlikte ortaya çıkmış olan Turgut Alp Baltası, bu milletin kahramanlık anlayışını ve aynı zamanda nitelikli ürünlerin insanlara güç, kuvvet ve savaş alanında verdiği desteği en iyi şekilde göstermiştir. Zırh delici özelliği ve sağlam yapısı ile düşmanlarına aman vermeyen tehditkâr görüntüye sahip olan bu muazzam balta, son derece kaliteli metal ve muazzam ahşap bütünlüğü ile kendini göstermektedir. Yıllarca insanların kaliteli ürünlerden ve avantajlı tercihlerden beklentileri söz konusu olduğunda, bu beklentileri cevaplayan ürün modellerini en iyi şekilde burada değerlendirmek söz konusu olmaktadır.

Turgut Alp Baltası fiyatı

Osmanlı İmparatorluğu’nun kurulmadan önceki döneminde Anadolu gerçekten beyliklerin mücadele verdiği bir savaş alanı gibiydi. Zamanında Osmanlı İmparatorluğu’nun temelini atan ve kuruluş için avantaj sağlayan mücadeleler ile birlikte, Ertuğrul Gazi ve arkadaşlarını bu toplumun tarihini yazmak konusunda takdir etmek gerekir. Akınlar, mücadeleler, savaşlar çatışmalar, çok yoğun olduğu gibi, bunlardan başarıyla çıkan Ertuğrul Gazi ve savaş arkadaşları, kesinlikle kullandıkları savaş ekipmanları ile çok pratik ve avantajlı sonuçlar elde etmişlerdi.

Turgut Alp Baltasının bu cengâverlik destanın da çok önemli bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Son derece rahat ve ergonomik özelliklere sahip olan balta modeli orijinali şeklinde üretilmiş ve sağlıklı malzeme ile birlikte insanların iyi bir koleksiyon parçası olarak kendini göstermiştir. Turgut Alp Baltası fiyat olarak da çok uygun bir tercih olduğunu insanlara göstermiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Whatsapp