Menu
Your Cart
Teslimat Garantisi

Kılıç Fiyatları

Kılıç Fiyatları
2.349,00₺
Vergiler Hariç: 2.349,00₺

Mevcut Seçenekler:

Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy
  1. Kurtbaşlı Zülfikar ~ 90 cm
  2. Kurtbaşlı Kılıç ~ 90 cm
  3. Fatih Sultan Mehmet Kılıcı ~ 100 cm
  4. Osman Gazi Kılıcı ~ 100 cm
   Kabza
  1. Kurtbaşlı Zülfikar ~ Ahşap Üzeri Deri İp Sarma
  2. Kurtbaşlı Kılıç ~ Ahşap Üzeri Deri İp Sarma
  3. Fatih Sultan Mehmet Kılıcı ~ Metal Malzeme
  4. Osman Gazi Kılıcı ~ Metal Malzeme
  BalçakTüm Kılıçlar Metal Malzeme
  Ağırlık~1000-1500 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünlerimizin Ağzı Açıktır.  Biz Kılıç Ağızlarımızı elde Standart şekilde, en iyi mukavemet değerini gösterecek şekilde açarız.
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde Resimde Görünen Yazılar bulunmaktadır.

  4’lü Kılıç Set

  Özenle üretilmiş kaliteli ve estetik kılıç modelleri, en başta da bir koleksiyon parçası olduğu zaman, toplu alışverişler büyük bir avantaj ortaya koymaktadır. Buradaki kılıç modellerinin son derece zarif ve estetik bir kabiliyeti söz konusudur. Kurt başlı Hz Ali'nin Zülfikar Kılıcı 90 cm boyu ile buradaki ürün tercihlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine Türk toplumu için çok değerli bir ürün olması sebebiyle, Fatih Sultan Mehmet 100 cm boyutu ile ihtişamlı bir duruş ortaya koymaktadır. Kuruluş Osman Gazi Kılıcı 100 cm boyutunda ve Kurt Başlı Türk Kılıcı ise 90 cm boyutunda çok sağlam ve dayanıklı bir modeli gözlerine getirmektedir.

  4'lü set şeklinde yapacağınız alışverişler uygun fiyatlara yansıdığı gibi, özellikle de birden çok kılıca sahip olma noktasında buradaki alışveriş şartları iyi bir çözüm yaratmaktadır. Tarihte başarılarla geçmişe imza atmış ve destanlar yazmış olan kahramanların kullandığı savaş ekipmanları, toplu olarak uygun bir alışveriş imkânı sağlamaktadır. Birinci sınıf malzeme kaliteli tercihler ve nitelikli kılıç bütünlüğü, buradaki çalışmalarla ortaya çıkmıştır.

  Paslanmaz çelik yanı sıra burada kullanılan her türlü sağlıklı malzemenin, geniş ve avantajlı bir set için çok cazip sonuçları söz konusu olmaktadır. 4’lü kılıç set en başta koleksiyon meraklı falan insanların bir anda zengin bir koleksiyona sahip olmasına yardımcı olur. Dilerseniz bu kılıç modelleri içinden istediğinize hediyelik olarak da tercihleri en iyi şekilde yapabilirsiniz. Gayet ekonomik bir biçimde kaliteli kılıç modellerini elde etmek için, buradaki eşsiz modeller kesinlikle sizin için iyi bir tercih ve fırsat yaratacaktır.

  4’lü Kılıç Set Özellikleri

  İkisi 90 cm ikisi de 100 cm boyutunda karşınıza çıkan bu nitelikli ürünlerin, kabza kısmı ahşap üstü deri sarma, metal malzeme ve kaliteli işçilikle kendini göstermektedir. Balçak kısmında kullanılan özel metal malzemenin dayanıklı parlak ve gösterişli yapısı kendini göstermektedir. Gayet sağlıklı ve uygun koşullarda insanların tedarik etmek istediği bu güvenilir ürün yelpazesi, insanların memnuniyeti için dikkat ve tasarlanmış ve çok kabiliyetli bir şekilde insanların karşısına çıkmıştır. Estetik bir görüntü ve muazzam ürün bütünlüğü ile birlikte buradaki ürün yelpazesini en iyi biçimde gözden geçirmek gerekir. Bir anda çok nitelikli ve kaliteli kılıç modellerini elde etmek için, çevrimiçi e-ticaret fırsatlarından faydalanmak insanlara büyük bir katkı sağlamaktadır.

  Dörtlü Kılıç Set Fiyatları

  Ekonomik ve doğru alışveriş noktasında, özellikle indirimli ve toplu seçenekleri en iyi şekilde gözden geçirmek gerekir. Sanatsal özellik ve muhteşem malzeme bütünlüğü ile ortaya çıkmış bu sağlıklı ürünler, estetik açıdan yine tavsiye edilen güvenilir bir seçeneği gözler önüne getirmiştir. Burada karşımıza çıkmış olan kılıç modelleri, kalitenin adeta yaşayan halini göstermektedir.

  Evinizde bir köşeyi kılıç modelleriniz için ayırabilir, ofis ortamında insanlara sergileyeceğiniz muhteşem kılıç modellerini en iyi biçimde ön plana getirebilirsiniz. Son dönemdeki kılıç tablosu seçenekleri ile birlikte, işlemeli alternatif ahşap modelleri gerçekten kaliteyi ve avantajı en iyi şekilde ortaya koymaktadır. Pek çok kişi için memnuniyet esası, uygun fiyatlar ve yüksek kalite ile kendini göstermektedir. Dörtlü kılıç set fiyatları ekonomik olarak pek çok kişinin bu kılıç modellerini elde etmesi için iyi bir fırsat ortaya koymaktadır.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp