Menu
Your Cart
Teslimat Garantisi

Zülfikar Kılıcı

Zülfikar Kılıcı
449,00₺
Vergiler Hariç: 449,00₺

Mevcut Seçenekler:

Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 60 cm
  KabzaKök Ceviz 
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~600 gr
  Aksesuarlar

  Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünlerimizin Ağzı Açıktır.  Biz Kılıç Ağızlarımızı elde Standart şekilde, en iyi mukavemet değerini gösterecek şekilde açarız.
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde Aliden Güçlü Yiğit Zülfikardan Keskin Kılıç Yoktur anlamına gelen arapça La Feta İlla Ali, La Seyfe İlla Zülfikar yazmaktadır.

  Hz Alinin Kılıcı Zülfikar (60cm)

  Hz. Ali’nin nasıl bir kahraman olduğunu özellikle bizim inanç grubumuzdaki insanlar çok iyi bilir. İslam’ın yayılmasında önemli kahramanlardan biri olan Hz. Ali’nin, aynı zamanda ilim adalet ve insanlık konusunda her zaman tarihe not düşen değerlendirmeleri söz konusu olmuştur. İslam’ın yayılışını destekleyen ilk dönem savaşlarında her zaman önüne atılan Hz Ali, yeri geldiği zaman peygamber efendimizin yerine yatmış ve canını her zaman feda etmeye hazır bir görüntü ortaya koymuştur. Böylesine bir kahramanın taşıdığı kılıç ise gerçekten günümüzde bile insanları hayrete düşüren bir geometrik yapıya sahiptir.

  İki uçlu Zülfikar kılıç, bir ucu ile adaleti bir ucu ile ilmi sembolize etmektedir. Hz Ali Kılıcı Zülfikar özellikle günümüzün kılıç tercihleri içerisinde en mükemmel ve görkemli alternatiflerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 60 cm boyutu ve muhteşem görüntüsü ile birlikte ekonomik bir tercih olan Hz Ali'nin Kılıcı Zülfikar, gerçekten eşi benzeri bulunmaz bir kılıç modeli olarak önümüze gelmektedir.

  Kılıç üretim kültürünü günümüze kadar yaşatmış olan Denizli Yatağan, pek çok farklı kılıç modelinin sanatsal bir eser olarak karşımıza çıkmasını sağlamıştır. Özellikle de paslanmaz çelik yapısı ve muazzam dayanıklı görüntüsü ile bu kılıç modelinin iyi bir tercih olduğunu belirtmek gerekiyor. Türk toplumunun ve İslam toplumunun kahramanlık destanına mükemmel derecede örnek gösterilecek ürün seçeneği, günümüzde çok popüler bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Peygamber efendimizin, hem damadı hem de amcasının oğlu olan Hz Ali, kahramanlıkları ve kullandığı savaş ekipmanları ile tarihe gerçekten not düşmüş bir değer ve kişilik olmuştur.

  Hz Alinin Kılıcı Zülfikar (60cm) Özellikleri

  Dekoratif model seçeneklerinin son derece popüler bir tercih olduğunu buradan belirtmek söz konusudur. 60 cm boyutu ve 40 ile 50 cm namlu boyutuna sahip olan ürün seçeneği, günümüzde estetik yapı ve muazzam görüntü ile iddialı tercihlerden biri olmuştur. Kılıç koleksiyonu parçası olarak gördüğünüz bütün seçenekler, gösteriş ve önemli nitelik bakımından çok büyük bir değeri gözler önüne getirmek durumundadır. Eğer buradaki ürünleri ortaya koyduğu muazzam bütünlükle değerlendirmek isterseniz, özenle hazırlanmış bu kılıç modelinin adeta kişisel ve zarif bir tercih olduğunu görmenin söz konusu olacaktır.

  1000 ila 1500 gram arasında değişen ağırlıkla birlikte, balçak kısmı sarı pirinç malzemeden yapılmaktadır. Hediyelik tercihler için ideal bir seçenek olan bu muazzam ürün, sergileme sehpası ile gerçekten estetik bir görüntü bütünlüğünü tamamlamak durumundadır. Üzerinde bulunan lazer kazıma metodu ile yazılmış yazılar ise kılıçların gerçekten estetik bir görüntüsünü desteklemektedir. Arapça olarak Zülfikar’dan keskin kılıç Ali’den büyük yiğit yoktur yazısı, gerçekten bu kılıca hayranlığı olan insanlar için mükemmel bir anlam ifade etmektedir. Hediyelik tercih ve koleksiyon parçası olarak, kesinlikle tavsiye edilen bu ürün seçeneklerini gözden geçirmek gerekir.

  Hz Alinin Kılıcı Zülfikar (60cm) Fiyatları

  Ekonomik ve avantajlı ürün bütünlüğünün yanı sıra, sağlıklı ve nitelikli fiyatlar konusunda müşteri memnuniyetini iyi bir perspektifte gözden geçirmek gerekiyor. Her bir ürün zarif yapısı ve cazip sonuçları ile önemli bir müşteri kitlesine çok büyük destek vermiştir. Olağanüstü yapısı ve görkemli duruşu ile buradaki kılıç modellerinin iyi bir tavsiye seçeneği olduğunu hemen belirtmek gerekmektedir. Denizli Yatağan kültürünün yaşatmış olduğu kalite anlayışı, kılıç modellerinin görkemli duruşunu ve olağanüstü yapısını insanlar için bir avantaja dönüştürmüştür. Uygun rakamsal boyutlar ve Hz Ali Kılıcı Zülfikar fiyatları, bugün piyasada ekonomik olarak müşterilere çok büyük destek sağlayan bir çözümle avantajı göstermiştir. Uygun koşullarda ürün kalitesi ve ekonomik boyutlarda avantajlar alıcı konumundaki herkese çok büyük destek sağlamaktadır.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp