Menu
Your Cart
Teslimat Garantisi

Diriliş Ertuğrul Gazi Kılıcı

Diriliş Ertuğrul Gazi Kılıcı
990,00₺
Vergiler Hariç: 990,00₺

Mevcut Seçenekler:

 
Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 90 cm
  KabzaAhşap Üzeri Özel Sarım 
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~998 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünlerimizin Ağzı Açıktır.  Biz Kılıç Ağızlarımızı elde Standart şekilde, en iyi mukavemet değerini gösterecek şekilde açarız.
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde herhangi bir yazı bulunmamaktadır. Dilediğiniz durumda kredi kartıyla satın alarak yazdırabilirsiniz.

  Kan Oluklu Diriliş Ertuğrul Gazi Kılıcı

  Ergonomik ve kullanışlı kılıç modellerinin zarafet bakımından burada ortaya koyduğu sonuçları görmek gerekir. Son derece önemli çalışmalarla birlikte insanların kabiliyeti ve nitelikli malzeme bir araya geldiğin de, geçmiş dönemin savaş ekipmanlarını en iyi şartlarda değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Zarif, şık ve göze hitap eden kılıç modellerinin, önemli bir kültür parçası olarak günümüzdeki sonuçlarını burada görmek mümkün. Estetik bakımından önemli özelliğe sahip olan kılıç modelleri hem yapısı hem de bütünlük oluşturan malzemeleri ile birlikte iddialı bir tercih olduğunu her şekilde göstermiştir.

  Dünya standartlarında üretilmiş ve yüksek kalite seviyesi ile avantajları ön plana koymuş olan kılıç modelleri, estetik bir kalitenin bugünkü cazip çalışma sonuçlarını gösteriyor. Kan oluklu ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeken ürünler, son derece önemli sanatsal bir çalışmanın karşılığını göstermektedir. Diriliş Ertuğrul Gazi destanının bu muhteşem kılıç modelleri ile tarihe düşmüş oldukları not, bir toplumun gurur kaynağı olarak dikkat çekmektedir. Geçmişine ve kültürüne değer veren insanların özellikle hediyelik eşya tercihi, buradaki kaliteli kılıç modeli ile karşılanmak durumundadır.

  Kan Oluklu Diriliş Ertuğrul Gazi Kılıcı Özellikleri

  4034 kalite paslanmaz çelik, özellikle 52 ila 58 Rockwell sertlik ile desteklenmiştir. Isıl işlem sonrasında çelik potansiyelini yükseltecek ve korozyon direncini sağlayacak ürün modelleri, dayanıklı bir yapı ve muazzam bir görüntü sonucunun ortaya çıkmasına neden olmuştur. Kılıcın boyu 90 cm olmakla birlikte namlu boyu ise 78 cm olarak karşımıza çıkmaktadır. Sarı pirinç, balçak malzemesi ve özellikle de kabza kısmının ince deri işlemeli sonuçları, bu kılıç modelini çok ayrıcalıklı bir noktaya getirmek durumundadır.

  Kullanılan birinci sınıf malzeme ve özellikle de uzmanların bu konuda ortaya koymuş olduğu yetenek, son derece sağlam ve dayanıklı bir kılıç modelinin günümüz şartlarında ki sonuçlarını en iyi şekilde ön plana getirmiştir. Estetik kalite ve kabiliyet bakımından buradaki ürün modellerini en iyi şartlarda değerlendirmek gerekir. Hem uçak hem de kılıç modellerinin dayanıklı yapısı insanlar tarafından çok iyi bilinirken, oradaki estetik kılıçlar, sağlam yapısı ile birlikte gerçekten kendi branşında iddialı bir ürün seçeneğini göstermektedir. Gayet sağlam ve bir ila bir buçuk kilogram aralığı ile değişken yapı sergileyen kılıç modellerinin üzerinde besmele, Osmanlı tuğrası ve fetih suresinin ilk ayeti lazer kazıma metodu ile işlenmiş ve ortaya mükemmel bir şaheser çıkmıştır.

  Sanatsal özellik ve kalite bakımından ortaya çıkan nitelik fırsatlar, bu kılıç modellerinin estetik bir görüntüye sahip olduğunu en iyi şekilde ön plana getirmektedir. Son derece sağlam ve orijinal yapısının yanı sıra bu tarz kılıçların, muazzam derecede hediye kutusu yani muhafaza kutusu ile müşterilere ulaştığı bilinmektedir. Böylesine sanatsal bir değere sahip olduğunuz da, kesinlikle kan oluklu Diriliş Ertuğrul Gazi kılıcı özellikleri sizi destekleyecektir. Nitelikli bir yapı ve estetik ürün bütünlüğünün buradaki sonuçları müşteri memnuniyetine dönüşüyor ve önemli fırsatlar sağlamaya devam ediyor.

  Kan Oluklu Diriliş Ertuğrul Gazi Kılıcı Fiyatları

  Son derece estetik olarak ve kalite standartları olarak kendini ispatlamış olan kılıç modellerinin, özellikle müşteri memnuniyeti konusunda dikkat çeken sonuç ve avantajları var. Zarif bir şekilde tasarlanmak sureti ile ortaya çıkmış olan kılıç modelleri, ekonomik olarak da iddialı bir tercih olmak durumundadır. Estetik yapıya sahip olan bu nitelikte kılıç modelleri, günümüz standartlarında kesinlikle avantajlı ve cazip bir tercih olmak durumundadır. Ekonomik avantajlar müşteri memnuniyeti için iyi bir fırsat yaratırken, kan oluklu Diriliş Ertuğrul Gazi Kılıcı kesinlikle avantajlı ve favori bir tercih olarak karşımıza gelmektedir.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp