Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Hediye Kılıç

Hediye Kılıç
 • En geç 06/02/2023 Pazartesi günü kargoya verilir.
 • 5.299,00₺
  Vergiler Hariç: 5.299,00₺

  Mevcut Seçenekler:

Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIR
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy
  1. Kurtbaşlı Zülfikar ~ 90 cm
  2. Kurtbaşlı Kılıç ~ 90 cm
  3. Fatih Sultan Mehmet Kılıcı ~ 100 cm
  4. Osman Gazi Kılıcı ~ 100 cm
   Kabza
  1. Kurtbaşlı Zülfikar ~ Ahşap Üzeri Deri İp Sarma
  2. Kurtbaşlı Kılıç ~ Ahşap Üzeri Deri İp Sarma
  3. Fatih Sultan Mehmet Kılıcı ~ Metal Malzeme
  4. Osman Gazi Kılıcı ~ Metal Malzeme
  BalçakTüm Kılıçlar Metal Malzeme
  Ağırlık~1000-1500 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde Resimde Görünen Yazılar bulunmaktadır.

  4’lü Kılıç Seti

  Türk İslam sentezinin önemli bir ürünü olan kılıç modelleri, bugün toplumun övündüğü keyif duyduğu ve mutlulukla sahip olduğu ürün örneklerini ortaya koymaktadır. Günümüz standartlarında özellikle Türk ve Osmanlı tarihini en iyi şekilde özetleyen ürün örnekleri, yapı itibariyle oldukça etkileyici sonuçlar yaratmıştır. Estetik olarak çok önemli özelliğe sahip olan kılıç modelleri, elbette dikkat çekici yapısı ile de kendini göstermektedir. Kurt başlı Zülfikar, kurt başlı kılıç modeli, fatih sultan Mehmet kılıcı ve Osman gazi kılıcı ile oluşturulmuş olan muhteşem bir takım, hediyelik olarak ve koleksiyon tamamlayan insanlar için müthiş bir fırsatı göstermektedir.

  2 adet 90 cm ve 2 adet 100 cm orijinal boyuttaki kılıç modelleri, yapı itibariyle gerçekten önemli ve gösterişli bir özelliği ortaya koymaktadır. Ağzı açık orijinal yapıya sahip olan kılıç modelleri, yüksek karbon çelik özellikli ve dayanıklı yapısıyla dikkat çekmektedir. Paslanmaz çelik kalitesi burada belirgin bir şekilde ortaya çıkıp, insanlara önemli derecede destek ve avantaj sağlamaktadır. Kılıç sahibi olmak istediğinizde kesinlikle ekonomik tercihleri ve avantajlı seçenekleri değerlendirmeniz gerekir. Orijinal boyutlu 4 tane kılıca anında kavuşabilmek, gerçekten büyük bir avantajdır. Fiyatlarını ekonomik tutmuş olan bir sektörde, dörtlü kılıç modelleri alışveriş için insanlara kolaylık sağlayan önemli örnekleri ortaya koymuştur.

  4’lü kılıç seti zengin bir tarihi sembolize etmektedir. 4’lü kılıç seti içerisinde bulunan ürün örnekleri, Türk tarihini ve İslam tarihini sembolize eden sonuçlar ortaya koymuştur. Geçmiş yıllarda tarihi başarılarla birlikte adından söz ettirmiş olan insanlar, kullandıkları kılıç modelleri ile bu konuda nasıl başarı elde ettiğini bugün göstermiştir. Kılıç modellerine bakmak suretiyle o günleri hatırlamak, tezahür etmek ve tahmin etmek söz konusu olmaktadır. Kullanışlı ve ergonomik kılıç modelleri, sağlam ve keskin yapısı ile savaş meydanlarında insanlara önemli avantajlar sağlamıştır.

  Ekonomik bir alışveriş ve bunun karşılığında elde edilecek 4’lü kılıç seti sayesinde, koleksiyon için önemli bir adım atmak söz konusu olacaktır. İnanın maliyeti en düşük ve kaliteli bir koleksiyon konusunda, kılıç örneklerinin mükemmel bir tercih olduğundan bahsetmek gerekir. Çoğu zaman insanların birbirine sürprizler yapmasında, bu kılıç modelleri en geçerli malzemelerden biri olarak karşınıza çıkmıştır. Her biri sanat eseri görünümüne sahip olan kılıçlar, bin yıllar öncesine dayanan bir tarihi bugün yaşatacak sonuçlar ortaya koymuştur.

  4’lü Kılıç Seti Fiyatları Ve Modelleri

  4’lü kılıç setinin özellikle fiyat ve kalite bakımından ideal sonucunu her zaman takdir etmek gerekir. Estetik olarak çok güzel görüntüye sahip olan kılıç modelleri, kalite olarak yine insanların takdir ettiği ve güvendiği bir ürün örneğini ortaya koymaktadır. İnsanlar için bu kaliteli ve kullanışlı kılıç modelleri, estetik yapısı ile dikkat çekmektedir. Orijinal ölçü, boyut ve kullanım avantajları sayesinde, yüksek karbon çelik özellikli ürünler ideal tercihler arasında yer almaktadır. Gerek ısıl işlem gerekse de sertleştirme işlemlerine ilave olarak, kılıç modellerinin yapımında kullanılan malzemeler estetik olarak çok avantajlı sonuçlar yaratmaktadır.

  Kılıç yapımında kullanılan malzemeler içerisinde, özellikle balçak ve kurt baş kısmında pirinç malzeme özelliği ön plana çıkmaktadır. Sap kısmında ise kök ceviz malzemenin yine sağlam dayanıklı ve mükemmel bir tercih olduğundan her zaman söz etmek gerekir. Kullanılan 1. sınıf malzeme ile birlikte, insanların birbirine hediye alıp verme kültürünün tamamen değişim gösterdiğinden bahsetmek gerekir. Hem tarihine sahip çıkmak hem de kahramanlığını yaşatmak isteyen Türk toplumu, öncelikli olarak 4'lü set ile işe başlayabilir. Böylesine önemli bir ürün zenginliği, aynı zamanda hediye kalitesi bakımından da insanlar için iyi bir fırsat yaratmaktadır.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp