Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Kılıç Kını

Kılıç Kını

Malzeme
 • Ahşap Üzeri İmitasyon Deri ve Metal Kaplama
  Tam BoySepetinize eklediğiniz Her model Kılıca göre ayrı ayrı Elde o kılıca uyacak şekilde ve uzunlukta yapılır
  İşçilikEl İşçiliği
  Deri AltıAhşap Malzeme (Çam Ağacı, Ceviz Ağacı ve değişiklik göstermektedir)
  Deri ÜzeriBele bağlamak için halkalar bulunmaktadır.
  Deri Rengi

  Siyah

  Açıklama
  • Bu kın ZÜLFİKAR - YATAĞAN - OSMAN GAZİ - 3. SELİM  - TÜRK PALASI -  60 CM OSMANLI kılıcına yapılmamaktadır. Diğer Tüm modellere yapıyoruz.

  İşlemeli Kın

  Kılıç kını kılıç kullanmak isteyen insanlar için en olmazsa olmaz aksesuarlardan biridir. Kılıcı yanında taşımak isteyen insanlar özenle hazırlanmış kılıç kını ile bir bütünlük içinde kılıçları taşıyabilirler. Ahşap, imitasyon deri ve metal bütünleşmesi ile birlikte karşınıza çıkmış olan işlemeli kın, bu konuda önemli ürünün örneklerinden ve seçeneklerinden biri olarak kendini göstermiştir. El işçiliği ile üretilmiş ve insanların kabiliyeti ile birlikte ortaya çıkmış muazzam ürün örneği, ahşap malzeme ve üzerine imitasyon deri örneği ile iyi bir çözüm ortaya koymuştur.

  Özellikle deri rengi siyah olmakla birlikte, bele bağlamak için halkalar bulunan model, kullanım konusunda da insanlara kolaylık sağlamıştır. Oldukça estetik yapıya sahip olan bu ürünler, kılıç modellerine uygun olarak ortaya çıkmaktadır. Bazı kılıçlar hariç tüm modellere uygun olarak üretilen bu ürün örnekleri, yapı itibariyle kılıcı korumuş ve görüntü itibarıyla çok avantajlı seçenek ve fırsatları insanların karşısına getirmiştir. Her biri gayet uyumlu ve avantajlı bir yelpazede ortaya çıkmış olan örnek seçenekler, kullanan kişilere sağlamış olduğu avantajlarla birlikte önemli bir sonucu ön plana getirmiştir.

  İşlemeli Kılıç Kını Tamamlayıcı Bir Ürün Ve Koleksiyon Parçası

  İşlemeli, süslü ve muazzam görüntüye sahip olan kılıç kını, kılıç modellerini saklama ve sergileme konusunda insanlara büyük avantaj sağlamaktadır. Sağlam malzemelerin bir araya gelmesi ve el işçiliğinin sanatsal sonuçları, böylesine eşsiz ürünlerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Uzmanların yapmış olduğu çalışmalar, böylesine kaliteli ve sanatsal ürünlerin kendini göstermesine neden olmuştur.

  Kılıcın yapısını muhafaza etmek korumak ve onu düzenli şekilde taşımak için, kılıç kını çok büyük gereklilikler arasında bulunmaktadır. Bu muazzam ürün seçeneklerine ulaşmak için, özellikle birbirinden farklı ürün örneklerini gözden geçirebilir ve en doğru kararı verebilirsiniz.

  Kılıç Kını Fiyatları

  Kılıç kını fiyatları ve birbirinden güzel modeller alışveriş yapmak isteyen insanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Estetik bir kılıç modelini saklamak ve muhafaza etmek açısından, burada karşınıza çıkan ürün örnekleri gayet sağlıklı ve doğru bir tercih olarak kendini göstermektedir.

  Yapı itibariyle kusursuz bir görünüme sahip olan modeller, estetik bütünlük bakımından yine insanların beklediği ve görmek istediği sonuçları ortaya koymuştur. Zarif ve şık bir tamamlayıcı olarak karşımıza çıkan estetik modeller, fiyat ve kalite bakımından beklenen standartlarda önemli bir ürün çözümünü göstermiştir.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp