Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Suni Deri Kılıç Kını

Suni Deri Kılıç Kını
  • En geç 03/02/2023 Cuma günü kargoya verilir.
  • 299,00₺
    Vergiler Hariç: 299,00₺

    Mevcut Seçenekler:

Malzeme
Ahşap Üzeri İmitasyon Deri
Boy
Her model Kılıca göre ayrı ayrı Elde Yapılır
İşçilikEl İşçiliği
Deri Üzeri
Bele bağlamak için halkalar
Deri Altı
Ahşap
Özellikler
Bu ürünü sepete eklediğinizde, Kılıcınıza uygun kın satın almış olursunuz. 
Verdiğiniz boyutlarına uygun kın ürünün içine eklenip gönderilir

Suni Deri Kın

Kılıç kını konusunda pek çok farklı üretim sonuçları ve ürün örnekleri kendini göstermektedir. Oldukça kaliteli ve sağlıklı üretimle birlikte karşınıza çıkmış olan kılıç modelleri, aynı zamanda kılıf modelleri ile tamamlayıcı bir sonucu ortaya koymaktadır. Kılıç kını üretiminde kullanılan malzemeler özenle seçilirken, hem tercih edilen ahşap, hem de suni deri konusunda sağlıklı ürün örnekleri ön plana çıkmıştır. Ürün bittiği esnada üzerindeki işlemeler hem Türk toplumunun hem de tarihin değer verdiği sonuçlar ortaya koymuştur.

Yapı itibariyle kılıç modelleri ile son derece uyumlu olan ürün örnekleri, özellikle deri üzerinde bele bağlamak için uygun halkalarla desteklenmiştir. Deri altında bulunan ahşap kısım, üzerindeki suni deri ile müthiş bir uyum sağlamıştır. Ahşap üzerine sarılmış muazzam imitasyon deri, çeşitli şekilde işlenmiş ve güzel bir görüntü bu şekilde ortaya çıkmıştır. Her bir kılıç modeline uygun şekilde tasarlanmış ve üretilmiş olan ürün modellerinin, el işçiliği konusunda sanatsal bir sonucu desteklediği gözler önüne gelmiştir. Kılıç için oldukça uygun ölçü ve yapıda karşınıza çıkan kılıç kını modelleri, estetik olarak muazzam görüntüsü ile dikkat çekmiştir.

Suni Deri Kılıç Kını Önemli Bir Ürün Ve Seçenek

Gerek hediyelik olsun gerekse de koleksiyon parçası olsun kılıç kını modelleri suni deri malzeme ve ahşap bütünlüğü ile oldukça önemli bir ürün örneğini gözler önüne getirmiştir. Kılıcı muhafaza etmek, koruma ve kılıcın keskinliğini adeta saklama açısından bu modellerin iyi bir örnek olduğu bilinmektedir. Koruma muhafazası şeklinde karşınıza çıkan ürün örneği, kılıç kullanan insanların pratik bir şekilde kılıcı saklanması ve anında çıkarıp hazır etmesi için önemli bir örneği ortaya koymuştur.

Kaliteli ahşap malzeme ve imitasyon derinin yanı sıra, işçilik kalitesini burada en iyi şartlarda görmek söz konusu olmuştur. Osmanlı tuğrası ve kayı boyu işareti ile desteklenmiş ürün örneği, Türk tarihine değer verenler için oldukça önemli özelliği gözler önüne getirmiştir. Yapı itibariyle çok estetik ve kullanışlı olan suni deri kılıç kını, kılıç koleksiyonu ve hediyelik tercihleri destekleyecek ekonomik bir ürün örneği olarak karşınıza çıkmaktadır. Yapımı esnasında sanatsal çalışmalar ön plana çıkarken, emek ve kabiliyet konusunda çalışan insanları takdir etmek gerekir.

Suni Deri Kılıç Kını Fiyatları

Kılıç kını modelleri ve kılıç kını fiyatları konusunda yıllardan beri çarpıcı çözümler öne çıkmış ve kaliteli ürün örnekleri kendini göstermiştir. Büyük bir dikkat ve özenle üretilmiş sağlıklı ürün örnekleri, yeri geldiği zaman oldukça makul koşullarda farkını ve avantajını belirgin bir şekilde ortaya koymuştur. Yapı itibariyle çok estetik ve sanatsal yönünün planda olan ürün örnekleri, hediyelik tercihler ve kullanım avantajı bakımından oldukça önemli bir özelliği göstermiştir.

Kılıç ile muazzam bir bütünlük yakalamış ürünün örneği, fiyat olarak çok ekonomiktir kılıç ile beraber sipariş ettiğinizde bu ürün adeta tamamlayıcı bir sonuç ortaya koyacaktır. Zarif yapısı ve estetik özelliği ile gayet kullanışlı ürün örneğini burada ortaya koyduğu ürün çözümleri ile değerlendirmek gerekir. Son derece zarif ve estetik yapıya sahip olan kılıç kını modelleri, üretim ve malzeme kalitesi ile çok büyük ayrıcalıkları ön plana getirmiştir. Oldukça ekonomik bir şekilde karşınıza çıkmış olan bu ürün örnekleri, zarif, nitelikli ve sağlam yapısı ile oldukça avantajlı bir sonuç yaratmıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Whatsapp