Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Kılıç Duvar Aparatı

Kılıç Duvar Aparatı
Malzeme
Çam Ağacı
Boyut107 x 36 cm
DipnotBu ürünü satın aldığınızda satın aldığınız kılıçla gönderilir. Satın aldığınız kılıcın kutusu ve sehpası gönderilmeyecektir. Bilgilerinize arz ederiz.
AçıklamaBu tablo SADECE TABLODUR. Kılıç görseli temsilidir. Kılıç fiyata dahil değildir. Satın aldığınızda kılıcınıza özel olarak uyumlu şekilde tasarlanır. Sizin aldığınız model tabloya oturacak şekilde ayak yapılır. Ayakları tornavida yardımıyla monte edebilirsiniz. duvarı 2 adet çivi veya akıllı vida ile delmeniz yeterlidir. Kurulumu oldukça basittir.

Tuğralı Duvar Tablosu

Osmanlı tuğrası Türk toplumu için önemli değerlerden biri olmuştur. Pek çok eşya ve değer verilen unsur, Osmanlı tuğrası ile tarihi bir önem kazanmıştır. Günümüz standartlarında kılıç tablosu modelleri, bulunduğu ortama renk katan ve gösteriş sağlayan çözümler yaratmıştır. Birbirinden güzel kılıçları sergilemek için ortaya konan tablo modelleri, Osmanlı tuğrası ile daha zengin bir görüntü ortaya koymuştur. Oldukça estetik bir yapıya sahip olan bu nitelikli ürün örnekleri, 107x36 cm boyutundadır. Çam ağacı oyma işçiliği ile yapılmış olan bu ürün, özellikle kılıç modellerinin duvardaki muhteşem duruşunu sergilemektedir.

Son derece estetik ve avantajlı olarak karşınıza çıkmış olan tuğralı duvar tablosu seçeneği, pek çok kılıcı daha güzel göstermek ve muazzam bir görüntüyü ortaya koymak için önemli bir özelliği temsil etmiştir. Tarihimize bakıp bu konuda övünç kaynağı olarak gören insanlar, birbirinden güzel tablo modelleri ile en doğru kararı verebilirler. Sadece tablo olarak görsel bir ürün örneği karşınıza çıkarken, tabloda sergilenecek kılıç modelleri özellikle koleksiyon örnekleri olarak insanlar tarafından tercih edilmektedir. Bazen kılıç ile birlikte bu konuda sipariş veren insanlar, kılıcı hemen duvara asıp estetik bir görüntü elde etme şansına sahip olmaktadırlar.

Tuğralı Kılıç Tablosu Estetik Ve Kullanışlı Bir Hediyelik Örneği

Kılıç konusunda sergileme avantajı sağlayan tuğralı kılıç tablosu, estetik bir ürün örneği olarak karşınıza gelmektedir. Burada sergilemiş olduğunuz birbirinden güzel kılıç modelleri, bulunduğu ortama renk katan ve olağanüstü güzelliği ile insanları etkileyen bir yapı ortaya koymuştur. Çok kaliteli ve güvenilir malzemeden üretilmiş sağlıklı ve sağlam ürün örnekleri, uzun yıllar kullanıldığı halde hiçbir sorun çıkarmayan ürün seçenekleri arasında yer almıştır.

Sağlıklı bir montaj ile birlikte duvarda bulunan kılıç modeli, yıllar boyunca orada duracak ve özelliğinden hiçbir şey kaybetmeyecektir. Böylesine güzel ve estetik görüntüleri sergileme açısından tuğralı kılıç tablosu önemli bir ürün örneği olarak karşınıza gelmektedir.

Tuğralı Kılıç Tablosu Fiyatları

Tuğralı kılıç tablosu fiyatları Osmanlı tuğrasına değer veren insanlar için kaliteli bir ürün ve ekonomik fiyatlar ortaya koymaktadır. Sağlam, kullanışlı ve göze hitap eden ürün örneği, aynı zamanda ekonomik ve ideal bir tercih olarak karşınıza gelmektedir. Estetik kılıç aksesuarları ve ürün örnekleri dikkat çekerken, sergileme tablosu konusunda pek çok farklı örneği burada kategorize etmek ve değerlendirmek gerekir.

Yıllar boyunca burada pek çok farklı kılıç modeli sergilenmiş ve bu modeller, insanlar tarafından estetik bir örnek olarak kendini göstermiştir. Büyük bir dikkatle ve özenle yapılmış olan aksesuar seçenekleri, yeri geldiği zaman kılıç muhafazası olarak da dikkat çekmiştir. Kılıçları sergileme konusunda avantaj sağlayan ürünün örneklerini, faydalı bir tercih ve önemli bir seçenek çerçevesinde değerlendirmek gerekir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Whatsapp