1 den 29 e 29 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Dekoratif Tarihi Kılıç Modelleri

               Günümüzde, eski ve tarihi aksesuarlara ve ürünlere önem veren pek çok kişi bulunurken, elbette ki eski tarihlere ait tasarımlara verilen ilgi epey büyüktür. Bu konuda sizlere hizmet veren web adresimiz, pek çok farklı ürün için kategoriler halinde sunum yaparken, dekoratif kılıçlar şeklinde seçim yapmak isteyenlere, farklı modeller sunmaktadır.

               Bahsettiğimiz bu ürünlerde kullanılan malzemeler orijinal olurken, orijinal pirinç malzeme kullanılmaktadır. Ertuğrul modelinde; orijinal pirinç kullanılmış olurken, kaplama yapılmamıştır. Yine sap kısmında da kullanılan kök ceviz üzerine sarma yapılması da modelin güzelliğini ortaya koymaktadır.

Pirinç ve Paslanmaz Çelik Malzeme

               Yukarıda bahsettiğimiz dekoratif kılıç modeli için, orijinal pirinç malzeme kullanılmıştı. Fakat Ertuğrul modelinin yanı sıra, Zülfikar modeli için, kaliteli çelik malzemeler tercih edilerek, üretim gerçekleştirilmiştir. Zülfikar modeli için kullanılan çelik; 430 kalite paslanmaz çelik olarak belirtilmektedir.  Pirinç malzemeden üretilen Ertuğrul modeli, 449,00 TL olurken, kaliteli çelik malzemeden üretilen ve ağırlıkları yaklaşık aynı olan Zülfikar ise; 390,00 TL gibi bir fiyat ile müşterilerine sunulmaktadır.

Kabza ( Sap ) malzemesi

               Yine bir üst paragrafta bahsettiğimiz gibi, genel olarak kök ceviz kullanılmaktadır. Ceviz üzerine bazı ürünlerde kaplama yapılırken, bazı ürünlerde ise direkt olarak namlu malzemesinden kullanım gerçekleştirilmektedir. Bu seçim ise, tercih edilecek olan dekoratif kılıç modeline göre değişiklik gösterirken, özel olarak seçim yapabilmek mümkündür.

Sipariş ve kapıda ödeme

               Web adresi üzerinden satın alacağınız ürünleri, sipariş işlemlerinden sonra ödemelerini yapabilmek için; kredi kartınız bilgilerini kullanabileceğiniz gibi, yine kapıda ödeme imkânı ile de işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

               Hızlı gönderim imkânı bulunan tüm bu ürünlerde, dekoratif kılıç fiyatları farklılık gösterirken,  genel olarak ürünlerde kargo ücretsiz olarak satın alınabilmektedir.

İade garantisi

               Ürünler, resimlerde göründüğü gibi olsa da, bazı müşterilerin fotoğraflardakinden farklı olması halinde iade etme düşüncesi doğmaktadır. Bu durumda da tüm ürünler için iade garantisi verilmektedir. Detaylı bilgiler ve tüm diğer seçenekler için, web adresi yetkilileri ile iletişime geçebilir, aklınıza takılan soru ve önerileri, ilgili kişilere ileterek, istek ve ihtiyaçlarınıza karşılık verebilirsiniz.