Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Kama

Kama
 • En geç 06/02/2023 Pazartesi günü kargoya verilir.
 • 449,00₺
  Vergiler Hariç: 449,00₺

  Mevcut Seçenekler:

Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIR
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 38 cm 
  KabzaMika Pleksiglas
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~500 gr
  Aksesuarlar

  ~Kılıfıyla Birlikte Gönderilir.

  Açıklama
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Bıçağın üzerinde Sadece Ufak bir Ay Yıldız Bulunmaktadır.

  Kama

  Bıçak modelleri içerisinde önemli özelliğe sahip olan kama, yıllardan beri yakın muharebede ve insanların kendini müdafaa etmesinde kullanılan bir ürün örneği olmuştur. Keskin, sağlam ve kaliteli yapısı ile birlikte, koruyucu ürün, özellikle kılıfı ile birlikte insanların belinde taşıdığı özel bir silahı gözler önüne getirmiştir. Geçmişten bugüne akın muharebe silahları, Denizli Yatağan kültürü ile üretilmiş ve günümüze kadar gelmiştir. Bugün halen geçmişine ve mirasına sahip çıkan bir toplum olarak, bu konudaki üretim sonuçlarımız müşteri memnuniyetine büyük destek vermiştir.

  Estetik, kullanışlı ve tehditkâr görüntüsü ile birlikte, kama modelleri 4116 ve 4034 kalite paslanmaz çelik ile üretilmiştir. Tasarımdan üretime kadar geçen her bir süreçte, uzmanların yetenekleri ortaya konmuş ve kaliteli ürün örnekleri gayet makul bir çerçevede kendini göstermiştir. Kullanışlı, güvenilir ve sağlıklı modelleri tercih etmek istediğinizde, burada karşınıza gelen örnek seçenekler sizin için son derece makul ve avantajlı fırsatlar yaratmaya devam edecektir.

  Estetik olarak oldukça güzel görüntüye sahip olan ürün, profesyonel bir üretim anlayışı ile insanların karşısına çıkmıştır. Tasarım aşamaları, üretim aşamaları ve ürünün imal edilmesinde, her bir süreç uzmanların dikkatli çalışmalarıyla tamamlanmış ve iyi bir sonuç yaratmıştır. Estetik ve kaliteli olmakla beraber, sağlam yapısıyla dikkat çeken kama modelleri, geçmişte olduğu gibi bugün yine oldukça estetik yapısını korumuş ve özelliğini insanlara göstermiştir.

  Kama Özellikleri

  Yıllar boyunca daha iyi ve sağlıklı yakın koruma silahları üretilmiştir. Özellikle kılıçların kullanıldığı süreçlerde, yakın muharebede ve yakın korumada kama modelleri önemli bir tercih olmuştur. Burada karşınıza çıkan ürün modeli, toplam boyu 38 cm olarak kendini göstermektedir. Pirinç malzemeden yapılmış balçak kısmına ilave olarak, mika pleksi glass malzeme ile kabza bölümü imal edilmiş ve ortaya eşsiz bir ürün çıkmıştır. Ağırlığı 500 gram olan bu ürün, oldukça ergonomik kullanışlı ve sağlam yapısıyla dikkat çekmiştir.

  Muhteşem kılıfı ile kusursuz bir uyum sağlamış olan muazzam ürün örneği, kullanıcılarına önemli avantajlar sağlamış ve estetik bir görüntüyü en iyi şartlarda ortaya koymuştur. Son derece başarılı ve önemli çalışmalarla birlikte, uzmanların burada ortaya koymuş olduğu ürün çözümlerini en iyi şekilde değerlendirmek gerekir. En başta da koleksiyon parçası olarak görmek istediğiniz ürünler, aynı zamanda bir hediye olarak da ekonomik ve avantajlı bir tercih olarak karşınıza gelmektedir. Denizli Yatağan kültürünün üretim anlayışı, bu türden ürünlerin sanatsal ve muazzam görüntüsüne önemli derecede destek vermiştir.

  Kama Modelleri Hediyelik Ve Koleksiyon İçin Mükemmel Parça

  Ünümüz standartlarında kılıç üretimi ve bıçak üretimi konusunda oldukça estetik sonuçlar insanların karşısına çıkmıştır. Kaliteli olduğu kadar güvenilir yapısıyla dikkat çeken ürün örnekleri, estetik olarak kesinlikle üzerinde durulması gereken makul bir ürün çözümünü göstermiştir. Muazzam ve kaliteli olarak yorumlanmış olan kama modelleri, satın almak isteyen insanlar için büyük bir avantajı gözler önüne getirmiştir.

  Hediyelik tercih veya iyi bir koleksiyonun parçasını tamamlama noktasında, bu ürün modeli kesinlikle size tavsiye edilen seçenekler arasında bulunur. Yapı itibariyle çok güzel bir görüntü ortaya koyan kama modelleri, sahip olmak isteyen insanlara iyi bir fırsatı vermek durumundadır. Hediyelik olsun, koleksiyon parçası olsun, insanlar bu ekonomik ürünle birlikte doğru bir karar vermiş olur.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp