Menu
Your Cart
Teslimat Garantisi

Zülfikar Kılıç

Zülfikar Kılıç
649,00₺
Vergiler Hariç: 649,00₺

Mevcut Seçenekler:

Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 90 cm
  KabzaAhşap Üzeri Deri Sarım
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~1680 gr
  Aksesuarlar

  Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünlerimizin Ağzı Açıktır.  Biz Kılıç Ağızlarımızı elde Standart şekilde, en iyi mukavemet değerini gösterecek şekilde açarız.
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde Aliden Güçlü Yiğit Zülfikardan Keskin Kılıç Yoktur, anlamına gelen arapça La Feta İlla Ali, La Seyfe İlla Zülfikar yazmaktadır.

  Kurtbaş Zülfikar Kılıç

  Hem İslam tarihine hem de Türk kültürüne sahip olan bir toplumun gerçekten önemli bir zenginliği muhafaza ettiği açıktır. Özellikle İslam tarihinde karşımıza çıkan nitelikli kahramanlar ve onların kullandığı savaş ekipmanları için elbette ki Zülfikar kılıç iyi bir örnektir. Hem Hazreti Ali hem de onun kullanmış olduğu Zülfikar kılıç gerçekten çok özel ve nitelikli bir kılıç modeli olarak tarihteki yerini almıştır. Adalet ve ilmi temsil eden iki ucu ile beraber bu kılıç modelinin, insan hayatında gerçekten önemli bir yeri söz konusu olmaktadır. Özenle tasarlanmış kılıç modelleri ile birlikte özellikle gelişmiş bir kültürü ve önemli bir tarihi bir araya getirmek söz konusu olmaktadır. Türk İslam sentezinin yaşayan destanını örnekleri karşımıza getirmiş olan kurtbaş Zülfikar kılıç, hem kurt gibi Türk sembolünü hem de Zülfikar kılıç gibi İslam sembolünü bir araya getirmiş durumdadır.

  İnancına, kültürüne ve soyuna hürmet eden toplumlar için buradaki kılıç seçeneklerini gerçekten tarihi yaşatan bir alternatif olduğunu belirtmek gerekir. Oldukça zarif bir estetik ile üretilmiş ve bugün ekonomik avantajlı bir tercih olarak karşımıza çıkmış olan kurtbaş Zülfikar kılıç, müthiş gösterişli kutusu ile uygun siparişleri yerine getiren bir üretim anlayışının parçası olmuştur. Sağlıklı malzeme ve nitelikli ürün bütünlüğü, burada yarattığı çözümler ile birlikte özellikle kılıç sahip olmak isteyen insanlara çok büyük katkı sağlamaktadır.

  Kurtbaş Zülfikar Kılıç Özellikleri

  Nitelikli kılıç, son derece sağlıklı özellikle malzemeler ile karşımıza çıkıyor. Balçak ve özellikle de kurtbaş bölgesindeki pirinç malzemenin kalitesi tartışılmaz. Bununla birlikte 4034 paslanmaz çelik kalitesi ile üretilmiş gövde, gerçekten 5258 Rockwell sertlik ile desteklenmiş durumdadır. Dayanıklı, parlak ve paslanmaz çelik bütünlüğü ile birlikte bu ürün karşımıza çıkmaktadır. 78 cm namlu boyu ve bunun yanı sıra bir ila bir buçuk kilogram arasında değişen malzemenin, gerçekten sağlıklı bir sonucu söz konusu olmaktadır.

  Muhafaza kutusu açılabilir ve kapanabilir. Sandık şeklinde kılıç, sergileme sehpası olarak önümüze gelmektedir. Böylesine önemli bir değere sahip olduğunuz da, elbette bunu sergilemek, göstermek ve insanlarla paylaşmak isteyebilirsiniz. Yine değer verdiğiniz bir kişi için hediyelik düşünüyorsanız, son derece estetik olarak uygun fiyatlı ürün seçeneklerini burada ön planda değerlendirmek gerekir.

  Kurtbaş Zülfikar Kılıç Fiyatları

  Gayet sağlıklı ve ekonomik koşullarda karşımıza çıkmış ürün bütünlüğü, estetik bir kabiliyeti ve önemli bir avantajı gözler önüne getirmektedir. İndirimli ve nitelikli olarak gördüğümüz tercih seçeneklerinin yanı sıra bu konudaki kaliteli ürün yelpazesini en iyi şartlarda değerlendirmek gerekiyor. Bu kılıç üzerinde çok estetik bir görüntü söz konusu olmaktadır. Bununla birlikte lazer kazıma metodu ile üzerindeki ayetler ve güzel sözler, özlü bir ürünün kaliteli bir üretim anlayışını gözlerine getirmektedir.

  Geometrik yapısı ve şekli ile dünyada eşi benzeri bulunmaz bir kılıç, özellikle güvenilir firmanın kurtbaş figürü ile desteklenmiş ve ortaya mükemmel bir sonuç çıkmıştır. kurtbaş Zülfikar kılıç fiyatları, bu sanatsal yapının ekonomik pozisyonunu gözlerine getirmektedir. Gayet uygun ve ekonomik koşullarda karşımıza çıkmış olan zarif kılıç modelleri, özellikle de ihtiyaçları güveneceğiz şekilde karşılayan bir çözüm yaratmış durumdadır.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp