Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

İslami Kılıçlar

Lamın doğuşu ve yayılması ile birlikte, gerçekten bu dine hizmet eden çok önemli insanlar ve karakterler olmuştur. Savaş meydanında kahramanlık destanı yazmış olan bu kahramanlar, kullandıkları kılıç modelleri ile birlikte tarihe not düşmüş ve bugünkü insanlara adeta bir miras bırakmıştır. Firmamızın üretim koşulları gerçekten Türk ve İslam tarihini canlı tutmak üzerine kurulmuş bir yapıyı temsil etmektedir. Bununla birlikte geçmiş kültürü yaşatan Denizli Yatağan üretim felsefesi, kaliteli kılıç modellerinin bugüne kadar gelmesine destek sağlamıştır.

İslam büyüklerinin her birinin farklı kılıç modelleri bulunuyordu. Bugün ise bu kılıç modellerinin birebir orijinalini, neredeyse en kaliteli seçeneklerle bulmak mümkün olmuştur. Avantajlı ve bilinçli üretim koşulları ile birlikte, bu kaliteli kılıç seçeneklerini siz değerli müşterilere ulaştıran bir anlayışa sahibiz. Tarihteki yeri çok önemli olan İslami Kılıçlar, bugün canlı bir üretim ve üst düzey ticari performans avantajı ile birlikte siz değerli müşterilerimize çok önemli kolaylıklar sağlamaktadır.

Dekoratif modeller, ağzı açık ve orijinal görüntüye sahip seçenekler, paslanmaz çelik kalitesi ile dikkat çekiyor. Isıl işlem metalik yoğunlaştırma çalışmaları ile birlikte, paslanmaz kırılmaz dayanıklı çelik modelleri kaliteli bir kılıç için iyi bir alt yapı oluşturmak durumundadır. İslam’ın yükselişi ve bu yükselişin insanlar üzerinde bırakmış olduğu muazzam etki, bugün bizim piyasaya kazandırdığımız ürün modelleri ile kendini çok daha iyi bir şekilde ortaya koymaktadır.