Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Zülfikar Kılıcı

Zülfikar Kılıcı
 • En geç 06/02/2023 Pazartesi günü kargoya verilir.
 • 990,00₺
  Vergiler Hariç: 990,00₺

  Mevcut Seçenekler:

 
Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIR
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 60 cm
  KabzaKök Ceviz 
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~750 gr
  Aksesuarlar

  Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde Aliden Güçlü Yiğit Zülfikardan Keskin Kılıç Yoktur anlamına gelen arapça La Feta İlla Ali, La Seyfe İlla Zülfikar yazmaktadır.

  Minyatür Zülfikar Kılıç

  Geçmiş dönemin savaş unsurları olarak kullanılan kılıç modelleri, aradan geçen yüzyıllarla birlikte artık muazzam simgesel bir hediye haline gelmiştir. Tarih boyunca yakından baktığımızda, pek çok kahraman kullandığı kılıç modeli ile özdeşleşmiş ve bu konuda bambaşka bir tarih yazılmıştır Müslümanlar için çok önemli bir değer olan Hz Ali özellikle İslamiyet’in yayılışı döneminde kılıcı Zülfikar ile çok büyük başarılarının altına imza atmıştır. Gerek kendi cesareti gerekse de kullandığı kaliteli savaş ekipmanı ile birlikte, Hz Ali tüm Müslüman toplumlarda ve genel olarak insanlarda önemli bir yer edinmiştir.

  Kılıç modeli oldukça estetik olmakla birlikte, özellikle kılıcın uç kısmı dikkat çekici bir yapıya sahiptir. İkili çatal şeklinde ortaya çıkan buradaki kılıç modeli, adeta insanların yüreğine korku salan muazzam bir görüntü ortaya koyar. Özellikle iki uç farklı amaçlar ifade etse de tüm dünyada insanlar bu amaçları tam olarak bilmeyebilir. Bir ucu adaleti diğer ucu ise ilmi temsil eden kılıç modeli, günümüz standartlarında her zaman önemli bir değer olmaya devam etmiştir.

  Hediyelik Zülfikar Kılıç Sağlam Kaliteli Bir Tercih

  Kılıç üretimi konusunda çelik kalitesi en üst düzeyde olup, üretilen kılıçlar yıllarca dayanıklı yapıya sahip olmaktadır. Özellikle pas ve diğer olumsuz unsurlara karşı dayanıklı kılıç modelleri, mukavemeti yüksek ve kullanışlı olarak insanların karşısına çıkmaktadır. Sadece 60 cm boyutundaki bu muhteşem ürün seçeneği, kılıç modelleri içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Dayanıklı kullanışlı ve sağlıklı bir model sahibi olmak isteyen insanlar, kendileri için ve sevdikleri için bu modelleri mutlaka değerlendirmeye almalıdır.

  Fiyat olarak gayet ekonomik kılıç modelleri, bulunduğu ortama yakışan görüntüsü ile insanları her zaman pozitif etkileyen bir sonuç yaratmaktadır. Muazzam bir estetiğe sahip olan kılıç modelleri üzerinde lazer kazıma metodu ile bir takım yazılar bulunmaktadır. Özellikle kılıca bambaşka bir anlam yükleme konusunda, Arapça yazılar ifade etmiş olduğu derinlikle birlikte insanlara büyük katkı sağlamıştır.

  60 Cm Zülfikar Kılıç Mükemmel Bir Hediye

  Günümüz standartlarda küçük bir hediye paketinin bile inanılmaz rakamsal boyutları var. Öylesine önemli bir konuda karar vermeden önce, kılıç modellerini görmeden kesinlikle harekete geçmemek gerekir. İnsanların kendi inanç ve kültürünü yansıtan bir kılıç modeli, hediyelik olarak her zaman ideal tercihler arasında iyi bir yere sahip olacaktır. Gerek duvara asılan gerekse de sergileme sehpası ile ön plana çıkan kılıç modelleri, insanların sevdiği değer verdiği ve keyifle kullandığı bir sonucu ortaya koymuştur.

  Türk İslam tarihinin muazzam geçmişini destekleyen Zülfikar kılıç modeli, 60 cm boyutu ile mükemmel bir hediye örneği olduğunu insanlara göstermiştir. Çok estetik ve kaliteli olan kılıç modelleri, aynı zamanda yapımında kullanılan kaliteli çelikle birlikte uzun süre dayanıklılığı sembolize etmektedir. Fiyat olarak ve kalite olarak değerlendirmek istediğiniz ürünler, hediyelik sektörünün makul ürün seçenekleri arasında kendine yer bulmaktadır. Muazzam bir estetiği ve kaliteyi görmek istediğiniz noktada, bu kılıç modelleri size yol gösterecektir.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp