Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Kılıç Kutusu

Kılıç Kutusu
Malzeme Çam Ağacı
En108 cm – 1080 mm
Boy20,5 cm  -205 mm
Yükseklik12 cm – 120 mm 
Ağırlık6 kg – 6000 gr
AçıklamaBU ÜRÜN SEÇİLDİĞİNDE KILIÇLA BİRLİKTE GÖNDERİLECEK KUTU İPTAL EDİLEREK, SADECE AHŞAP SANDIK KUTUYLA GÖNDERİLİR.
Üzerinde Osmanlı Tuğrası ve Özel Desenlerle İşlenmiş. Estetik görünümlü. Kılıç muhafazalı üst kalitde kutudur. Çift Anahtar ile açılmaktadır. Yüksek mukavemet ve sağlamlık değeri vardır.

Ahşap Kılıç Kutusu

Ahşap oyma işçiliğinin günümüz koşullarında geldiği yer gerçekten çok önemli. Genellikle hediyelik eşyaları saklamak sergilemek ve insanların gözünün önüne getirmek için, kaliteli ahşap modeller kullanılmaktadır. Kapaklı modelleri bir kutu şeklinde olumlu sonuç verirken, pek çok değerli eşyaların bu güzel kutular içerisinde sergilendiği görülmektedir. Türk kültüründe ve dünya coğrafyasında geçmiş tarihin önemli malzemelerinden biri olan kılıç modelleri, yine bu kutular içerisinde sergilenmek durumundadır. Bir şekilde sevgi kutusu ve hediyelik paket şeklinde görmüş olduğumuz ahşap kılıç kutusu, gerçekten adına yakışır muazzam bir görüntüyü sembolize etmeye devam etmiştir.

Eskitmeli modeller ve renk olarak gerçekten dikkat çekici seçenekler ile birlikte, şık bir kılıç kutusu tam da aradığınız özellikleri ön plana çıkarmak durumundadır. Simetrik bir biçimde süslemeli çözüm üretmiş olan nitelikli ürünler, ürünün dört bir yanında geometrik desenler oluşturmaya devam etmektedir. Bunu takip eden simetrik çizgilerle birlikte, bir dikdörtgen görüntüsü ortaya çıkmaktadır. Özellikle de Türk kültürünü en iyi şekilde yaşatacak seçenekler içerisinde, iyi bir Osmanlı tuğrası kalıbı ve kabartması, gerçekten burada önemli bir ayrıcalığı temsil etmektedir. Türk kültürünü ve Denizli yatağan kılıç üretim kültürünü en iyi şekilde yaşatan seçenekleri, hediyelik eşyalık olarak görmek mümkün. Aynı zamanda en sevdiğiniz köşede sizi utandırmayacak ve konuklarınıza karşı yüz akı oluşturacak seçenekler ile birlikte, buradaki kutu modellerinin gerçekten göz kamaştırıcı yapısını gözden geçirmek mümkün olmaktadır.

Ahşap kılıç kutusu adına yakışır görüntüsü ve dayanıklı yapısı ile birlikte, kılıç sahibi olmak isteyen herkesin ihtiyaçlarına yardımcı olan bir ürün gibidir. Hem kılıcı saklamak hem de en iyi şartlarda sergilemek istediğinizde, bu muazzam kutu modellerinin size çok büyük katkısını görebilirsiniz.

Ahşap Kılıç Kutusu Modelleri

Üretici kapasitesi giderek arttıkça, hayal gücü zengin olan üreticilerin ortaya koymuş olduğu modeller size yardımcı olacaktır. Göz kamaştırıcı ürünler sağlıklı bir alternatif olduğu gibi, fiyat ucuz kendi kaliteli tercihler buradan karşınıza gelmek durumundadır. Son derece özenle üretilmiş ve sanatsal özellikleri en iyi şekilde bünyesinde toplamış olan ahşap kılıç kutusu modelleri, adına yakışır görüntüsü ile birlikte kesinlikle tavsiye edilecek bir seçeneği göstermek durumundadır. Böylesine önemli bir ürüne sahip olmak istediğinizde, uygun fiyatlar ve hızlı gönderi sistemi ile birlikte avantajlı seçenekler ayağınıza kadar gelen imkânı göstermektedir. Ücretsiz kargo avantajının yanı sıra, dilerseniz kredi kartına taksit dilerseniz de kapıda nakit ödeme imkânı ile birlikte bu muhteşem ürünlere sahip olmak mümkün görülmektedir.

Son derece hoş ve olağanüstü rengi bununla birlikte, muazzam işlemeleri ile beraber kılıç kutusu modelleri göz kamaştırıcı bir sonuç yaratmaktadır. Çok sayıda insanın kendi için ve sevdikleri için hediyelik eşya tercihleri buradaki kaliteli seçenekler ile birlikte adeta yeni bir anlam kazanan seçeneği gözlerimle getirmektedir. Göz alıcı modeller ve bunların piyasadaki avantajlı değeri düşünüldüğü zaman, ahşap kılıç kutusu modelleri tam da aradığınız ve sahip olmak istediğiniz seçeneği gösterecektir. Her bir ürün kendi standartlarında önemli bir kaliteyi dışarı yansıtmış ve pek çok insanın ilgisini çeken bir avantaj ortaya koymuştur.

Ahşap Kılıç Kutusu Fiyatları

Yıllardan beri indirimli fiyatları bir prensip haline getirmiş firma çözümleri, daha nitelikli ürünler konusunda size çok büyük fırsatlar hazırlamak durumundadır. İnce işçilik ve detaylı ürün modelleri ile beraber, gerçekten başlı başına sergilenmesi gereken avantajlı seçenek çok hoş ve şık görüntüsü ile birlikte insanlara gerçekten yeni fırsatlar sağlamıştır. Özellikle de kutunun kenar bölmesindeki düz hattı çizgili ahşap model seçeneklerinin, içinde bulunan kırmızı örtü ile birlikte muazzam bir görüntü bütünlüğü var. Kapaklı modeller kapandığı zaman muazzam bir kutuyu, açıldığı zaman ise muazzam bir sergileme sehpasını sembolize etmek durumundadır. Ekonomik olarak insanlara önemli derecede avantaj sağlamış olan ahşap kılıç kutusu fiyatları, indirimli rakamlarla birlikte siz değerli müşterilerimize gerçekten olabilecek en iyi çözümü göstermiş durumdadır.

Bir kılıç sahibi olmak istiyorsanız, bunun dekoratif yönünü asla aklınızdan çıkarmayın. Özellikle de kılıç kültürü ve geçmişi ile birlikte, Türk İslam toplumunun gerçekten çok önemli zenginliklere sahip olduğunu burada akılda tutmak gerekmektedir. Makul derecede avantaj sağlamış kılıç kutusu fiyatları sayesinde, bu ürünleri en indirimli seçenekler ile beraber elde etmek mümkün olmaktadır. Ürün kalitesini en iyi şekilde dışarı yansıtmış ve yüksek seviyede kaliteyi insanların karşısına çıkarmış seçenekler, kesinlikle takip edilmesi gereken önemli bir avantajı gözler önüne getirmektedir. Çok sayıda müşterinin memnuniyetini, buradaki birbirinden güzel ahşap kılıç kutusu fiyatları ile birlikte uygun rakamlarda değerlendirmek mümkün. Arzu ettiğiniz ve sahip olmak istediğiniz ürünlere buradan ulaşmak çok daha kolay olmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Whatsapp