Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Hançer

Hançer
 • En geç 01/01/1970 Perşembe günü kargoya verilir.
 • 549,00₺
  Vergiler Hariç: 549,00₺

  Mevcut Seçenekler:

Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIR
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 38 cm 
  KabzaMika Pleksiglas
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~500 gr
  Aksesuarlar

  ~Kılıfıyla Birlikte Gönderilir.

  Açıklama
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Bıçağın üzerinde Sadece Ufak bir Ay Yıldız Bulunmaktadır.

  Hançer

  Hançer hem geçmişte hem de bugün sanatsal bir ürün olmaya devam ediyor. Her ne kadar kesici ve tehdit edici bir silah olsa da hançer modelleri genel olarak insanların kendini korumasında kullanılırdı. Savaşçıların suikast esnasında kullandığı hançer modelleri, yine yapı itibariyle kusursuz bir ürün özelliğini ortaya koymuştu. Günümüzde ise bu özellikler aynen devam etmektedir. Birbirinden güzel hançer modelleri, Denizli Yatağan üretim kültürü ile karşınıza gelmektedir. Hem şekil olarak muhteşem bir tasarım hem de kaliteli bir üretim bütünlüğü ile buradaki örnek seçenekler sizin için önemli kolaylıklar sağlamaktadır. Gayet makul ve avantajlı olduğu gibi, sanatsal olarak da uygun bir ürün koşulunu görmek istediğinizde, sayfalarımızda sizi bekleyen çözümlere göz atabilirsiniz.

  Yapı itibariyle gayet estetik olarak karşınıza çıkan örnek seçenekler, kesinlikle size tavsiye edilen bir ürün örneğini ortaya koymaktadır. Genel olarak kavisli yapısı ve tehditkâr görüntüsü ile hançer modelleri, geçmişte ve bugün sanatsal bir ürün özelliğini ortaya koymuştur. En yakın muharebede koruyucu ve saldırı özelliğini en iyi şekilde destekleyen ürün örneği, kaliteli malzemeden üretilmiş ve sağlıklı bir model olarak kendini göstermiştir. Paslanmaz çelik olarak tercih edilen 4116 ve 4.034 kalite ürün örneği, kesinlikle bu ürünün sağlıklı bir tercih olmasına destek vermektedir. Kılıç, hançer ve bıçak gibi pek çok ürünle geniş bir koleksiyon oluşturmak isteyen insanlar, bu sağlıklı ürünleri değerlendirmek için gerekli adımları atmış ve bunun karşılığında kaliteli ürün örnekleri belirgin bir şekilde ortaya çıkmıştır. Son derece estetik bir tasarım ve sonrasında yapılan muazzam üretimle birlikte, bu kaliteli hançer modeli insanların karşısına çıkmıştır.

  Hançer Özellikleri

  Hançer, son derece kaliteli sağlam ve önemli özelliklere sahip bir ürün modeli olarak kendini göstermiştir. Yapı itibariyle gayet estetik ve avantajlı bir kategoride ortaya çıkmış olan ürün örnekleri, sağlıklı, uygun ve avantajlı bir seçeneği karşınıza getirmiştir. Burada kategorize edilmiş sağlıklı ürün örnekleri, aynı zamanda kullanılan malzeme kalitesi ile de farkını belirgin bir şekilde ortaya koymuştur. Hançer modelinin 38 cm boyutu bulunmaktadır. Bu boy kabza dâhil olmak üzere tüm gövdenin boyutunu göstermektedir. Özellikle burada işlemeli ve muazzam görüntülü kabza modelleri, ürün bütünlüğü açısından tam da beklenen sonuçları ortaya koymuştur.

  Kabza ile gövde arasında pirinç malzemeden yapılmış balçak kısım bulunmaktadır. Pirinç malzeme hem dayanıklı hem de gösterişli yapısı ile paslanmaz ve sağlıklı bir ürün örneğini ortaya koymuştur. 500 gram ağırlığında bu ürünü sipariş verdiğiniz zaman, ürünün kılıfı ile birlikte size ulaşacağını bilmeniz gerekir. Böylesine estetik ve sanatsal bir ürün, aynı zamanda müthiş bir görüntüye ve fantastik özelliklere sahiptir. Adeta masallardan çıkmış bir koruma silahı olarak görülen bu muazzam ürün örneği, geçmiş dönem savaşçılarının saldırı sanatlarında ve suikast girişimlerinde yine önemli bir malzeme olarak kendini göstermiştir.

  Hançer Modelleri Estetik Bir Hediye Ve Muazzam Bir Koleksiyon Parçası

  Kılıç, bıçak ve hançer modelleri ile geniş bir koleksiyon oluşturmak isteyen çok sayıda insan var. Bu insanlar kaliteli ürünler elde etmek için, Denizli Yatağan kültürü ile ortaya çıkmış hançer ve bıçak modellerini tercih edebilirler. Son derece estetik bir şekilde karşınıza gelmiş olan ürün örneği, yapı itibari ile gerçekten çok gösterişli ve özeldir.

  Her bir ürün sanatsal olduğu gibi, kalite bakımından burada karşınıza çıkan seçenekler sizin için gayet faydalı ve avantajlı fırsatlar yaratmaktadır. Hemen ve hızlı bir biçimde değerlendirme yaptığınızda, ürün örneklerimiz sizin karşınıza çıkacak ve alışveriş konusunda büyük avantajlar sağlayacaktır. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanlara hediyelik tercih düşünüyorsanız, bu ekonomik ve kaliteli ürün örneği iyi bir fırsat yaratacaktır. Hele ki bu konuda koleksiyon yapmak isteyen insanlar için, müthiş bir koleksiyon parçasından söz ettiğimizi size hatırlatmak isteriz.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp