Menu
Your Cart

Hakkımızda

KılıçEvi gelişimi hobi edinmiş bir İnovasyon Şirketidir.

2016 Yılının Mayıs ayında Ahmet Bayram ve Ömer Altıntaş tarafından kurulan KılıçEvi Tüm Dünya'ya bir çok farklı Markada hizmet vermektedir.  


Kurumsal Açıklama 

16. yüzyılda yaygınlaşan bir Türk Kılıcı olan Yatağan Kılıcı üretim yerimiz Denizli'nin Serinhisar ilçesine bağlı Yatağan kasabasında yapıldığı için bu ismi almıştır. Bilinen ilk yatağanlardan biri Kanuni Sultan Süleyman için yapılmış işlemeli yatağan olup, kılıcın en önemli özelliği sadece tek tarafının keskin olması ve aman diyen, teslim olan düşmana yaşama şansı vermesidir.
16. yüzyıldan itibaren atalarımızdan bize kalan bu mesleği Yatağan kasabamızda daimi icra ettirme gayretindeyiz. KılıçEvi markasıyla 7. yılımıza girdiğimiz şu günlerde Türkiye'de kılıç denildiğinde akla gelen ilk marka olmanın memnuniyetini yaşıyoruz. Kalite prensibiyle yüksek mukavemet değerine sahip çelikleri tarihi usullere uygun şekilde üreterek kullanıcılarına sunuyoruz. Geçmişten beri süre gelen bu zanaatı yaşatırken bize destek olan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Ürünlerimizin tamamı özel kutularında gönderilmektedir. Tüm ürünlerimizde kargo ücreti tarafımızdan karşılandığı gibi koşulsuz şartsız İADE hakkı mevcuttur. 


Whatsapp