Menu
Your Cart

FATİH SULTAN M.

Malzeme 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avr..
599,00₺
Vergiler Hariç:599,00₺
Malzeme4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa me..
2.499,00₺
Vergiler Hariç:2.499,00₺
MalzemeAhşap Üzeri İmitasyon Deri ve Metal KaplamaTam BoySepetinize eklediğiniz Her model Kılıca göre ayrı ayrı Elde o kılıca uyacak şekilde ve uzunlukta yapılırİşçilikEl İşçiliğiDeri AltıAhşap Malzeme (Çam Ağacı, Ceviz Ağacı ve değişiklik göstermektedir)Deri ÜzeriBele bağlamak için halkalar bulunma..
249,00₺
Vergiler Hariç:249,00₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Fatih Kılıcı

Türk kültürü ve geçmiş dönem dediğimiz zaman, hiç kuşku yok ki padişahlar ve özellikle de Fatih Sultan Mehmet akla gelir. Bununla beraber İstanbul’un fethi tüm dünya için tarihi anlamda bir dönüm noktası olmuştur. Bu süreçleri ordunun başında geçirmiş olan bir kahramanın, gerçekten özenle oluşturulmuş savaş ekipmanlarını yakından görmek gerekiyor. Büyük bir dikkatle çelik üretim kültürünün o süreçlerde önemli çalışmaları ortaya çıkmıştır. Bugün ise bu çalışmaların halen devam ettiğini söylemek gerekiyor. Yetenek ve üretim bakımından aynı çizgiyi tutturmak gerçekten önemlidir. Özellikle de orijinal ürünleri ortaya koyma becerisi ile birlikte, bu kültürü canlı tutmak ve yaşatmak her zaman güvenilir çözümlerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Son derece eşsiz tasarımlarla birlikte birbirinden farklı Fatih Sultan Mehmet kılıç modelleri ortaya çıkmaktadır. Seçeneklerin her biri zengindir ve alternatifi boldur. Kimi zaman Damascus çeliği kimi zaman da dekoratif açık modeller ile birlikte, gerçekten orijinal tercihler burada fark yaratıyor.

Eskitmeli modeller, geyik boynuzu seçenekler ve hoş görüntü oluşturan tüm alternatifler, burada insanların ihtiyacını verilmiş en doğru cevabını sonucunu göstermektedir. Her bir ürün modelinin dikkatli ve kabiliyetli tasarım çalışması ile sonuçlarını görebiliriz. 60 cm veya 90 cm uzunluğa sahip olan ürün modelleri, iyi bir koleksiyon veya gibi hediyelik eşya seçeneğinin geldiği son noktayı göstermektedir. Sevdiklerine memnuniyet vermek ve onlara iyi bir hediye sunmak isteyen insanlar için, burada birbirinden kaliteli ürün seçenekleri bulunuyor. Özellikle de Fatih Sultan Mehmet gibi herkes tarafından övgüyü hak etmiş bir kahramanın malzemelerini tercih etmek, aslında onu onore etmek anlamına gelmektedir. Bu şekilde üretim kültürünü geliştirmek ve ortaya daha sağlıklı ürün seçenekleri koymak mümkün olmaktadır. Hoş etkileyici ve muazzam yapı ile birlikte, buradaki kılıç modelleri tam amacına uygun sonuç göstermeye devam ediyor.

Fatih Sultan Mehmet Kılıç Modelleri

4’lü set içerisinde yer alan bir kılıç veya 60 cm dekoratif bir seçenek iyi bir tercih olabilir. Yine Damascus çeliğinden ortaya konmuş olan birbirinden zengin seçenekler ile birlikte, gerçekten çok orijinal bir tercihi görmek burada mümkün olmaktadır. Dekoratif seçeneklerin 90 cm boyutu ile birlikte, son derece orijinal bir dikkat çekici özellik karşımıza çıkmaktadır. Esasen popüler bir tercih haline gelen kılıç koleksiyon oluşturma konusunda, gerçekten buradaki ürün modellerini size heyecan yaratan bir fırsat oluşturduğunu söyleyebiliriz.

Hemen her üründen bir tane alsanız bile, inanın maliyet çok düşük olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylesine önemli bir koleksiyon sahibi olmanın paha biçilemez sonuçları vardır. Özellikle de geçmişine ve kültürüne sadakati ön planda tutan bir toplum neferi olarak, herkesin bu konuda en azından durup düşünmesi gerekebilir. Kategori ile birlikte karşımıza çıkmış ürün modellerin tamamı çok dikkatli çalışmanın sonucudur. Bu çalışmalarla birlikte elde edilmiş verimlilik ve üst düzey performans, gerçekten kılıç üretim kültürü standartlarını daha da ileri taşımıştır.

Fatih Sultan Mehmet Kılıcı Fiyatları

Uygun rakamlarla birlikte pek çok farklı kılıç modelini hemen elde etmek mümkün. Burada ticari bir yatırım veya önemli bir performans gibi sonuçlarla birlikte elde ettiğiniz imkânlar size kolaylık sağlamaktadır. Toplumun ve özellikle de kültür miras olarak gördüğümüz kılıç modelleri ile birlikte, farklı çeşitler ve uygun fiyatlar burada size ışık tutan sonuçlar ortaya koyuyor. Kılıç fiyatları için burada kendi dönemine uygun sonuçları görüyoruz. Özellikle de bütçenizi fazla sarsmadan, cazip şartlarda alışveriş imkânı değerlendireceğiniz bir avantajı gösteriyor. Bu imkâna sahip olan pek çok kişi gibi, siz de hemen harekete geçip bu üst düzey ürün modellerini bir fırsat olarak görüp değerlendirebilirsiniz.

 

Whatsapp