Menu
Your Cart

Fatih Sultan Mehmet Kılıcı

MalzemeYaklaşık değişken olmakla birlikte ~125 Kat Dövülmüştür. Genelde özel bilgi olarak tutulmakla birlikte damascuslarımızda 15n20 ve 1095 Carbo Çelik döverek desenlenir.Aynı zamanda Asitleme işlemi yapılarak farklı iki çeliğin zıt renkleri dövme şeklimize göre görsel bir şölen sunmaktadır.K..
11.999,00₺
Vergiler Hariç:11.999,00₺
Malzeme 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIRIsıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme ted..
5.499,00₺
Vergiler Hariç:5.499,00₺
 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIRIsıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğind..
1.453,00₺
Vergiler Hariç:1.453,00₺
Malzeme4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIRIsıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğin..
3.499,00₺
Vergiler Hariç:3.499,00₺
Malzeme 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIRIsıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme ted..
2.799,00₺
Vergiler Hariç:2.799,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Fatih Sultan Mehmet Kılıcı

İstanbul’u fetheden orta çağı kapatıp yeniçağı açan Fatih Sultan Mehmet, gerçekten çok donanımlı bir padişah olarak karşımıza çıkmaktadır. Henüz 21 yaşındayken İstanbul’u fethetmesi, bu savaş dehasının ne kadar muazzam bir altyapıya sahip olduğunu göstermektedir. Herkesin geçilemez dediği surları geçen ve İstanbul’u fetheden ünlü kahraman, kullandığı kılıç modelleri ile bu toplumun gönlünde her zaman kendine yer bulmuştur. Özellikle Fatih Sultan Mehmet Kılıcı, pek çok farklı model ve dekoratif seçenek ile insanlara önemli avantajlar sağlamaktadır. Eskitmeli modeller, kaliteli seçenekler ve birbirinden farklı kılıç alternatifleri, her bakımdan insanların önemli ve değerli ürün çözümlerini ortaya koymak durumundadır.

Standart kılıç modellerinin yanı sıra, temsili eskitme fatih kılıç modeli ile gerçekten görkemli hoş ve avantajlı bir seçeneği görmek söz konusu olmaktadır. Oluklu kılıç modellerinin estetik yapısının yanı sıra, bunu destekleyecek işlemeli kın seçenekleri kılıcı tamamlayan muazzam sanatsal bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Gayet şık ve yaratıcı tasarımlarla birlikte, estetik kılıç modellerini buradaki görkemli sonucuyla değerlendirmek gerekir.

Fatih Kılıcı modelleri

Muazzam bir kılıç modeli ve estetik yapısı ile buradaki ürün seçenekleri, insanların her zaman hayalini kurduğu sonuçlar ortaya koymuştur. Son derece eşsiz ve muazzam yapısı ile dikkat çeken ürün yelpazesi, her bakımdan güvenilir ve her bakımdan kaliteli ürün yelpazesini ortaya koymaktadır. Fatih Kılıcı modelleri estetik ve sanatsal yapısını insanlara kabul ettirmiştir. Şık tasarımın gerçeğe dönüştüğü noktada, zarif ve şık modellerin insanlar için faydasını daha net bir çerçevede görmek söz konusu olacaktır.

Günümüz hediyelik eşya yelpazesi ve sektörün bu konuda ortaya koymuş olduğu geniş seçenekler, insanlara önemli oranda seçme şansı vermektedir. Çok yüksek standartlarla görmüş olduğunuz kaliteli ürün yelpazesi, sizin için çok sağlıklı ve önemli çözümler yaratmaya devam etmektedir.

Fatih Sultan Mehmet Kılıcı Fiyatları

Kılıç almaya karar verdiğiniz zaman ekonomik olarak bu konuda sizi destekleyen modelleri ön planda tutabilirsiniz. Gayet zarif ve estetik seçeneklerle beraber, buradaki görkemli ürün yelpazesi size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Eşsiz tasarım ve muazzam çalışma bütünlüğü ile birlikte, kılıç modelleri ve fiyatları beklediğiniz standartlarda kendini göstermektedir. Özellikle de Fatih Sultan Mehmet Kılıcı fiyatları, ekonomik bir tercihi ve önemli avantajı insanların karşısına getirmektedir.

Sanatsal bir çalışma ile ortaya çıkmış birbirinden güzel kılıç modellerinin tamamı hediyelik eşya sektörüne büyük destek vermektedir. Koleksiyon merakı olanlar için ise son derece şık ve zarif alternatifleri en iyi pozisyonda gözden geçirmek gerekir. Oldukça yüksek standartlarda kaliteli ürün yelpazesi, sizin için gayet sağlıklı bir çözüm yaratmaktadır.

Whatsapp