Menu
Your Cart

Diriliş Kılıç

Malzeme 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIRIsıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme ted..
1.499,00₺
Vergiler Hariç:1.499,00₺
 Malzeme 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIRIsıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malze..
1.999,00₺
Vergiler Hariç:1.999,00₺
Malzeme 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIRIsıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme ted..
1.499,00₺
Vergiler Hariç:1.499,00₺
Malzeme3260 Kalite Çelik  ~ 52- 58 Rockwell (HRC)  Sertliktedir.Tam Boy~ 80 cmSap Boyu~ 68 cmSap MalzemesiGürgen AğacıKeskinlikKeskindir. Ağzı AçıktırTurgut Alp Baltası Diriliş Ertuğrul kadrosunu gördüğünüz zaman, buradaki karakterlerin tarihi Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşuna ne..
749,00₺
Vergiler Hariç:749,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Diriliş Ertuğrul Kılıcı

Ertuğrul Gazi’nin ne kadar büyük bir kahraman olduğunu bilmeyen yoktur. Özellikle de Osmanlı İmparatorluğu’nun kurulmadan önce çekmiş olduğu sancılı dönemi Anadolu’da en iyi şekilde özetleyen destanlar, Ertuğrul Gazi ile anlam kazanmıştır. Bu muazzam kahramanın diriliş destanı ise neredeyse tüm dünyanın takip ettiği bir sanatsal yapıtla insanlara tanıtmıştır. Elbette bu alanda geniş bir ürün yelpazesi ortaya çıkarken, Osmanlı kıyafetleri ve Osmanlı savaş ekipmanları burada belirleyici olmaktadır. Osman Gazi, Ertuğrul Gazi ve Turgut cengâverin kullanmış olduğu savaş ekipmanlarını ayrıcalıklarla değerlendirmek gerekir.

Estetik ve sanatsal kılıç modellerinin yanı sıra, bu modellerin özellik ve toplumumuza kattığı değerleri en iyi şekilde görmek gerekir. Çok estetik ve dikkat çekici yapısı ile özellikle o döneme ait Ertuğrul kılıcı modellerini, bugün aynen üretmek söz konusu olmaktadır. Kimi zaman insanlar sevdiklerine ve değer verdiklerine hediyelik alternatifler arıyor olabilir. Buradaki efsane kılıç modelleri tam da bu yüksek standartları işaret etmiş ve insanlar için iyi bir çözüm ortaya koymuştur. Diğer bir açıdan değerlendirme yaptığınızda ise kaliteli ve avantajlı kılıç modelleri estetik yapısı ile insanlara her zaman büyük imkânlar sağlamıştır. Yetenek, kabiliyet ve üretim pozisyonundaki avantajları gördüğünüz zaman, birbirinden güzel kılıç modelleri estetik bir yapı ortaya koyacaktır.

Ertuğrul Kılıç Modelleri

Ertuğrul Gazi başta olmak üzere o dönemde yaşayan bütün kahramanlarımızı rahmetle anıyoruz. Türk toplumunun geleceğine yön vermiş olan kahramanlar, canını, kanını ortaya koymuştur. Savaş destanları yazmış ve özellikle topluma örnek olmuş olan kahramanlar, kullandıkları kılıç modelleri ile bugün halen yaşatılıyor. Birbirinden güzel ve olağanüstü yapısı ile Ertuğrul kılıç modelleri gerçekten günümüze yakışan bir ürün çözümünü ortaya koymuştur.

Oldukça estetik ve sanatsal ürün yelpazesi sayesinde, burada yapılan değerlendirmeler her zaman kaliteli kılıç modelleri için iyi bir fırsat oluşturmuş durumdadır. Estetik ve sağlam yapısının yanı sıra, bu kaliteli kılıç modelleri kesinlikle günümüze kadar gelmiş sanatsal bir ürün çözümünü ortaya koymaktadır. Her yönden avantajlı ve makul tercihleri değerlendirmek istediğiniz zaman, kaliteli kılıç modelleri estetik yapısı ile size büyük katkı sağlamaya devam edecektir.

Ertuğrul Kılıçları Fiyatları

Sanatsal kılıç modellerinin zarif yapısı ve uygun fiyatları, insanlar için ekonomik bir çözüm yaratmaya devam ediyor. Oldukça şık ve estetik avantajlarla görmüş olduğunuz modeller, sizin için büyük ayrıcalıklar ortaya koymuştur. Ertuğrul kılıçları fiyatları bu piyasada kaliteli ve ekonomik bütünlüğü yan yana getirmiştir oluklu modeller, standart kılıç modelleri balta seçenekleri ve kıyafet alternatifleri ile önemli bir kategoriyi yakından takip etmek söz konusu olmaktadır. Muazzam derecede ürün kalitesi ve hassasiyet burada insanların önemli çözümlerini gündeme getirmiştir. Müşteri memnuniyeti perspektifi noktasında yapılan çalışmalar, insanlara her zaman büyük destek vermeye devam etmektedir.

Whatsapp