Menu
Your Cart

Diriliş Ertuğrul Kılıçları

 Malzeme 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğin..
990,00₺
Vergiler Hariç:990,00₺
Malzeme 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avr..
549,00₺
Vergiler Hariç:549,00₺
Özel malzemelerden üretilmiş deri kumaş...
1.999,00₺
Vergiler Hariç:1.999,00₺
Malzeme 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avr..
549,00₺
Vergiler Hariç:549,00₺
Özel malzemelerden üretilmiş deri kumaş...
1.199,00₺
Vergiler Hariç:1.199,00₺
Malzeme3260 Kalite Metal Tam Boy88 cmSap Boyu80 cmKargo ÜcretiÜcretsiz KargoKeskinlikKılıçların çeliklerinden değildir. Daha Çok Görsel amaçlıdır. Keskinleştirerek yollamıyoruz. Hafif bir ağız açıyoruz. Baltada olmasını gerektiğini düşündüğümüz kadar bir ağız.Turgut Alp BaltasıDiriliş des..
449,00₺
Vergiler Hariç:449,00₺
MalzemeAhşap Üzeri İmitasyon Deri ve Metal KaplamaTam BoySepetinize eklediğiniz Her model Kılıca göre ayrı ayrı Elde o kılıca uyacak şekilde ve uzunlukta yapılırİşçilikEl İşçiliğiDeri AltıAhşap Malzeme (Çam Ağacı, Ceviz Ağacı ve değişiklik göstermektedir)Deri ÜzeriBele bağlamak için halkalar bulunma..
249,00₺
Vergiler Hariç:249,00₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Ertuğrul

Osman Gazi ve babası Ertuğrul Gazi, bu toplum için gerçekten çok şey yapmıştır. İmparatorluk kuranlar ve tarihi yaşatanlar elbette hak ettiği değeri görmelidir. Aynı zamanda savaş destanları ve kahramanlık öyküleri ile birlikte, buradaki Türk büyüklerini kesinlikle unutmamak gerekiyor. Diriliş destanı ve olağanüstü serüveni canlı hale getiren Ertuğrul Gazi'nin gerçekten kahraman bir cengâver olduğu bilinmektedir. Aynı şekilde Ertuğrul Gazi'nin savaş arkadaşları ve silah arkadaşları, yeri geldiği zaman canını hiçe sayan bir cesaret örneği olarak karşımıza gelmiştir. Bugün ise o dönemde kullanılan savaş ekipmanlarının birebir olarak üretildiği dönemi yaşıyoruz. Son derece hoş ve etkin ürün modelleri ile birlikte kılıç üretim kültürü yapısını korumuş ve yeteneklerini muhafaza etmeye devam etmiştir. Canlı tutulan ve örnek olarak gösterilen bir sektör altyapısı ile beraber, bugün gerçekten önemli ürün modellerinin karşımıza çıktığını söyleyebiliriz.

İçe doğru farklı bir kavis ve dışa doğru oval bir kavis özelliği ile birlikte, gerçekten ergonomik ve kullanışlı bir kılıç modeli bu zengin ve üst düzey tasarımı göstermektedir. Etkilendiğiniz ve görüp değerlendirmek istediğiniz kılıç modellerinin, muazzam bir koleksiyon parçası olarak da çok büyük değeri vardır. Dekoratif çözümler veya anlamlı ürün modelleri içerisinde gerçekten bu varyasyonu değerlendirecek ve seçeneği gözden geçirecek çok farklı ürün modelleri karşımıza çıkıyor.

Kabza kısmının kavrama kabiliyeti gerçekten üst düzeyidir. Kullanılan sağlıklı malzemelerle birlikte, hem balçak hem de gövde kısmının sarp ile birlikte muazzam bir bütünlüğü ortaya çıkıyor. Belli derecelerde belli miktarlarda kullanılan malzeme hassasiyeti ile birlikte, gerçekten Diriliş Ertuğrul Gazi Kılıcı örnek gösterilecek bir çalışmanın sonucu gibidir. Bu çalışmanın yüksek verimlilik ile birlikte özellikle Türk toplumuna ve pek çok kişiye önemli katkısı bulunmaktadır. En başta muazzam bir koleksiyon parçasını ve avantajlarını burada daha yakından görmek mümkün olmaktadır.

Ertuğrul Gazi Ve Savaş Ekipmanları

Ertuğrul Gazi'nin savaşta kullandığı ekipmanlar, gerçekten daha sonrasındaki süreçte insanlar için bir örnek teşkil etmiştir. Bugün ise halen bu örnekten esinlenmek mümkün. Özellikle de geçmiş sürecini ve tarihini unutmayan bir toplum olarak bu değişik ürün modellerinin özellikle sahip olduğu kişilerin adı ile değerlendirilmesi çok önemlidir. Geçmiş süreçlerden bugüne kadar yaşatılmış ve canlı tutulmuş ürün avantajları, yüksek standartlı bir kabiliyetin sonucu gibidir. Burada elde edilen kabiliyetli sonuçlarla birlikte, gerçekten göz alıcı bir bütünlük ve avantaj göze çarpmaktadır.

İyi ve olumlu sonuçlar ile birlikte ışıltılı ürün modellerinin gerçekten çok kapsamlı sonucunu buradan görebiliyoruz. Belirli bir teknoloji ve yüksek kabiliyet ile birlikte üretilmiş her bir ürün, aynı zamanda kendi standardını muhafaza etmiş hatta daha yukarılara taşımayı başarmıştır. Genel olarak müşteriler nezdinde yapılan değerlendirmeler ile birlikte bu çalışmanın çok olumlu ve isabetli sonuçlarını görmek mümkün olmaktadır.

Ertuğrul Gazi Kılıcı Fiyatı

Kılıç fiyatları değişken olabilir fakat burada fiyatlar çok uygun görünüyor. Özellikle ürünün hemen yanı başında bulunan uygun fiyatlarla birlikte, sipariş vermek çok hızlı ve avantajlı bir seçenek haline gelmiştir. Hızlı gönderi ve ücretsiz kargo avantajları, ekstradan kredi kartına taksit imkânı veriyor. İade garantisi olan ürünlerin kapıda nakit ödeme ile birlikte müşterilere kolaylık ve avantaj sağladığı görülmektedir. İşte bu yüzden alışveriş için doğru noktayı bulduğunuzda, tercih bakımından en doğru seçenekler size yardımcı olacaktır. Güvenilir şekilde ürün modellerini piyasaya kazandırmış firmanın, doğru ve güvenilir tercihleri yine size yardımcı olmaya devam etmektedir.

 

Whatsapp