Menu
Your Cart

Damascus

Şuan için bu ürün üretimimiz durdurulmuştur...
2.390,00₺
Vergiler Hariç:2.390,00₺
MalzemeYaklaşık değişken olmakla birlikte ~125 Kat Dövülmüştür. Damascus  Genelde özel bilgi olarak tutulmakla birlikte damascuslarımızda 15n20 ve 1095 Carbo Çelik döverek desenlenir. Aynı zamanda Asitleme işlemi yapılarak farklı iki çeliğin zıt renkleri dövme şeklimize göre görsel bir şölen su..
4.499,00₺
Vergiler Hariç:4.499,00₺
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Damascus

Şam çeliği olarak bilinen ve zaman içerisinde değişim gösteren bir üretim anlayışı ile birlikte, katmanlı çelik üretim kültürü muazzam bir kaynak sonucu ortaya koymaktadır. Birbirine geçmiş çelik levhalarla birlikte muazzam ve üst düzey kaynak modelleri, uygulanan basınç ile birlikte gerçekten inanılmaz boyutta sert ve sağlam bir yapı oluşturmaktadır. Özellikle de işlem sonucunda ortaya çıkan motifler ile birlikte, Damascus çeliği her dönemde üst düzey bir kaliteyi temsil etmeye devam etmiştir. Günümüzde pek çok farklı bölgede artık kullanılan bir teknolojiden söz ediyoruz. Özellikle de bu teknolojinin anavatanından çok daha uygun çözümler ortaya çıkmıştır. Kaliteli ve güvenilir bir üretim anlayışı ile birlikte, gerçekten bu muazzam görüntü zenginliğini en iyi şekilde gözden geçirmek gerekiyor.

Katmanlar ve plakaların kaynama şekli ile birlikte, en son ürünü parlatan işlem ortaya mükemmel desenler çıkarıyor ve hiçbir desem birbirine benzemiyor. Bu adeta kılıcın bir imzası olan simgesel seçenekle birlikte, göz kamaştırıcı ürün modellerini buradan değerlendirmek gerekiyor. Çok fazla emek harcanmış olan Damascus çeliği ile birlikte, elde edilen malzemenin gerçekten çok kaliteli olduğunu söylemek lazım. Sert, dayanıklı ve keskin yapısını korumuş ve muhafaza etmiş modeller, yıllar boyunca insanların istifade ettiği muazzam bir teknolojiyi göstermektedir. Esasen bu gibi konularda yapılan çalışmaların, bu kılıç üretim kültürüne gösterilecek iyi bir örnek yarattığı biliniyor. Son derece hoş ve etkin modellerle birlikte, zengin bir içerik bakımından Damascus çeliğinin olumlu sonuçlarını görmek mümkün olmaktadır.

Damascus Kılıç Modelleri

Dekoratif açık Damascus Fatih Kılıcı, gerçekten kendi klasında ve kendi kategorisinde muazzam bir örnek oluşturuyor. Yapısı itibariyle şekil tasarımı çok hoş duran ürün seçeneği, Damascus çelik etkisi ile birlikte gerçekte büyülü bir görüntü ortaya koymaktadır. Herkesin sahip olmak isteyeceği bu kılıç için birazcık fedakârlık yapmak gerekmektedir. Bu fedakârlığı yapacak olursanız, eşi benzeri bulunmaz bir parçaya sahip olabilirsiniz.

Tüm dünyada kesinlikle karşılığı bulunmayan bir seçenek, özellikle kılıcın üzerinde bulunan motifler ile birlikte kendini göstermektedir. Bu kılıç modelinin hem yapımı hem de üretim aşaması ve sonrasındaki sonuçları ile birlikte, iyi bir tercih olduğu açıkça görülmektedir. Balçak ve sap kısmının yine kaliteli malzemeler ile desteklenmiş olduğu kılıç modelleri ile birlikte, bir kültürü canlı tutmak ve yaşatmak mümkün olmaktadır.

Damascus Kılıç Fiyatları

Çok çaba ve emek isteyen bir kılıç modeli, günlerce çalışma gerektiriyor bu çalışmanın sonucu. Özellikle kullanılan malzeme kalitesi ile birlikte elde edilen sonuçlar çok büyük önem taşımaktadır. Damascus kılıç fiyatları elbette ki belli bir fedakârlığı gerekli hale getiren seçenektir. Buradaki ürün tercihlerinin en olumlu ve dikkat çeken sonuçlarını buradaki avantajları ile birlikte görüp değerlendirmek mümkün olmaktadır.

Müşterisine memnuniyet ve genel olarak insanları avantaj sağlayan ürün seçenekleri ile burada gerçekten etkin çözümleri daha iyi bir şekilde görmek mümkün olmaktadır. Kalite ve vurgu ile birlikte, değerli bir altyapı çalışmasının modelleri ile ve fiyatlarıyla size çok büyük katkısı var. Bu imkânları yakından değerlendirip pozisyonu gözden geçirmek için uygun fiyatları ön planda tutabilirsiniz.

 

Whatsapp