Bu kategoride henüz ürün Yok.

Orijinal Dana Derisi Türk Bilekliği

               Bay ve bayanlar, aksesuarlarına önem verirken, elbette ki bunların en başında bileklikler yer alıyor. Günümüzde pek çok farkı bileklik çeşidi yer alsa da, standart modellerin yanı sıra, hem Türklüğünüzü ön plana çıkartan, hem de oldukça şık görünen modelleri sizlere sunmaktayız.

               Web adresimizde yer alan bileklik modelleri, orijinal dana derisinden imal edilmiş olup, fabrikasyon değildir. El işçiliği ile yapılmış olması ile birlikte, armalı olarak hazırlanmaktadır. Satış sayfamız üzerinde güncel olarak 3 farklı çeşit bileklik yer alırken, bilgiler şu şekilde sizlere sunulabilir.

Armalı bileklik modeli

               Üzerinde siyah damgası ( arma ) bulunan bu bileklik modelinde, at üzerinde bir asker bulunmaktadır. Elinde kılıcı bulunan bu asker; Türklüğü simgeliyor. Bileklik özelliği olarak, iki adet deri kemeri bulunmaktadır. Böylelikle her bilek ölçüsüne uygun olup, sıkılık, gevşeklik ayarlanabilmektedir. Her ne kadar su ve diğer dış etkenlerden zarar görmeyecek olsa da, deri bakım koşullarına uymak, daha uzun süreli kullanımlar için önemlidir. Bundan dolayı deri bakımı hakkında bilgilere ulaşarak, bilekliklerinizin bakımlarını tamamlayabilirsiniz.

Ay yıldız tasarımlı

               2. bir model de ise ay-yıldız tasarımı kullanılmıştır. Yine aynı bileklik üzerinde, Göktürkçe ‘’ TÜRK ‘’ damgası yer alırken, iki farklı ayar kemeri ile her bileğe uygun olarak tasarlanmıştır. % 100 dana derisi kullanılarak imal edilmektedir. Kesin olarak suni deri değildir ve el yapımı olarak hazırlanmıştır. Ebatları ise 8x17 olarak hazırlanmıştır

İnce Bileklik

               Diğer iki modele göre biraz daha küçük ebatlarda olan bu model, yine oldukça şık tasarıma sahiptir. Üzerinde Göktürkçe olarak ‘’ TÜRK ‘’ yazısını bulundurarak, isteklere karşılık vermektedir. Yine diğer ürünlerde olduğu gibi bu ürün için de malzeme olarak, ‘’ dana derisi ‘’ tercih edilmiştir.  Sizlerde bahsettiğimiz deri bileklik modelleri arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kargo ve ödeme bilgileri aşağıda ki gibidir.

Kargo ve Ödeme

               Web sayfamızdan satın alınan her ürün için ‘’ ÜCRETSİZ KARGO ‘’ imkânı sunulmaktadır. Yukarıda bahsedilen Osmanlı bileklik modelleri ise her biri için 35 TL ücret tahsil edilmektedir. Bu ödemeyi kredi kartınız ya da kapıda ödeme imkânı ile gerçekleştirebilirsiniz.