Menu
Your Cart
Teslimat Garantisi

Kurtbaşlı Bıçak

Kurtbaşlı Bıçak
299,00₺
Vergiler Hariç: 299,00₺

Mevcut Seçenekler:


Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 38 cm
  KabzaMika Pleksiglas
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~500 gr
  Aksesuarlar

  ~Kılıfıyla Birlikte Gönderilir.

  Açıklama
  • Ürünlerimizin Ağzı Açıktır.  Biz Kılıç Ağızlarımızı elde Standart şekilde, en iyi mukavemet değerini gösterecek şekilde açarız.
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Bıçağın üzerinde Sadece Ufak bir Ay Yıldız Bulunmaktadır.

  Kurt Başlı Bıçak

  İnsanların doğaya çıkarken ve doğada zaman geçirirken donanımlı olması çok önemli. Kamp kurmak, yeni yerler görmek patikalarda yürüyüş yapmak veya ormanlarda gezmek, pek çok kişinin özel zevkleri arasında bulunuyor. En başta da belli bir zaman dilimini doğa ile iç içe geçirmek için harcayacaksanız, donanımlı ve hazırlıklı olmanız çok önemlidir. Her nerede olursanız olun kaliteli keskin sağlam güvenilir bir bıçak sizin en büyük dostlarınızdan biri olabilir. Araç gereç oluşturma basit bir ev inşa etme veya yeri geldiği zaman, kendinizi koruma adına bu bıçaklardan fayda sağlamak çok önemlidir. Kaliteli sağlam dayanıklı çelik bütünlüğü ile özenle üretilmiş ergonomik bıçak seçenekleri, insanların bu konuda en doğru tercihlerinden birini göstermiştir.

  Favori ve önemli bir tercih olarak önümüze gelen kurt başlı bıçak, duruşu ve estetik yapısı ile gerçekten iddialı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Son derece ele yatkın yani ergonomik olarak üretilmiş ürün modelinin, aynı zamanda insanların nefesimi kesen büyüleyici bir yapı söz konusu olmaktadır. Keskin ve mukavemeti yüksek ürünlerin, aynı zamanda yeri geldiğinde arazide çok büyük faydalarını görmek mümkün olmaktadır. İnsanların bu tarz bıçak modellerini yüksek standartlarda görmesi ve değerlendirmesi önemlidir. Üreticilerin burada bıçağa katmış olduğu değer, kaliteli balçak malzemesi kaliteli sap malzemesi ve kurtbaş figürü ile muazzam bir boyut ortaya koymaktadır. Bıçak görüntüsü ve estetiği bakımından yine çok önemli çalışmalar burada kendini gösteriyor. Kesmek için oldukça müsait yapıya sahip olan kurt başlı bıçak, kesinlikle tavsiye edilen ideal ürünlerden biri olarak önümüze gelmektedir.

  Kurt Başlı Bıçak Özellikleri

  Kaliteli bıçak 4034 paslanmaz çelik, özelliği ile karşımıza çıkmaktadır. Gayet kullanışlı ve ergonomik ürünün tam boyu 38 cm, namlu boyu ise 4 cm olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylesine bir bıçak aldığınız zaman yıllarca kullanabilirsiniz. 4 milimetre gibi et kalınlığı, bu dayanıklı yapının özelliklerini göstermek durumundadır. pleksiglas yani mika olarak bilinen sap kısmının yanı sıra, balçak kısmında kullanılan pirinç malzeme mukavemeti gerçekten en üst düzeyde ortaya koymaktadır.

  Çok zarif ve etkileyici bir görsele sahip olan bıçak modellerinin, aynı zamanda kılıfı ve bütünlüğü ile beraber kullanıma uygun sonuçları dikkat çekmektedir. Türk hançeri olarak bilinen bu muhteşem bıçak çeşidi, özellikle de Türkler için kutsal kabul edilen kurt gibi muazzam bir hayvan figürü ile desteklenmiştir. Bıçağın kabza kısmında bulunan kurt başlı figür, gerçekten çok özel ve nitelikli bir ürüne sahip olmanız konusunda sizi destekleyecektir.

  Kurt Başlı Bıçak Fiyatları

  Kaliteli ürün ve güvenilir ürünün makul fiyatları konusunda, uzman üreticilerin yaptığı değerlendirmeler önemli. Birinci sınıf malzeme ve kaliteli tercihlerin yanı sıra, muazzam derecede üst düzey yelpazeyi buradaki çözümlerle yakından görmek iyi bir sonuç yaratmaktadır. İnsanların ihtiyaç duyduğu bu malzemeleri tedarik etmesi için kaliteli ve güvenilir seçenekler iyi bir alternatif ortaya koymaktadır. Bir diğer şekilde arazide ve kamp gibi süreçler de size yardımcı olacak bıçak modellerini en iyi şekilde gözden geçirmek gerekir.

  Kurt başlı bıçak fiyatları ekonomik olarak ön plana çıkarken aslında değer verdiğiniz insanlara hediyelik seçenekler düşünüyorsanız, basit bir tablo veya bir demet çiçek fiyatına, bu bıçak modellerini elde etmek söz konusudur. Belki de ömürlük olarak nitelenebilecek bir zaman diliminde kullanılacak bıçaklar, dostluğu ve değeri en iyi şekilde hanım satmaya devam edecektir. Aynı zamanda kılıç ve bıçak koleksiyonu için göze hitap eden bir ürün modelini, burada ayrıcalıklı şekli ile değerlendirmek ve gözden geçirmek söz konusu olacaktır.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp