1 den 26 e 26 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Eski ve Tarihi Dekoratif Kılıçlar

               İlk olarak bilmeniz gerekiyor ki, web adresi üzerinden satışa sunulmuş ürünler, dekoratif olarak teslimatı gerçekleştirilen ürünlerdir. Bu yazımızda, dekoratif kılıç modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler verecek olurken, bazı bilgilere şu şekilde ulaşabilmeniz mümkündür.

Dekoratif kılıç modelleri ve çeşitleri

               Web adresi üzerinde, tasarımı ve malzeme çeşidi olarak, pek çok farklı model ürüne göz atabilmeniz mümkündür. Genel olarak müşterilerin tercih ettiği ve tasarım harikası olarak görülen bu ürünleri listeleyecek olursak eğer, bilgiler şöyledir.

·        Ertuğrul

·        Zülfikar

·        Yatağan

·        Temsili Fatih

·        Türk modelleri

·        Efendimiz ( S. A. V )

·        Kurt başlılar

·        Yalmanlı

Sitemiz üzerinden sizlere sunulan dekoratif kılıçlar ve modelleri, yukarıda yer alan kategoriler dahilinde satışa sunulmaktadır. Elbette ki her birinde kullanılan malzeme farklılık gösterebilirken, fiyatları da buna uygun olarak değişiklik göstermektedir. Bazı modeller hakkında detaylar vermek gerekirse, şu bilgilere yer verilebilir.

Dekoratif Ertuğrul Kılıcı

               Bu ürün için, ortalama ağırlık,  1000 ile 1500 gram aralığında değişmektedir. Kullanılan malzeme orijinal pirinç olurken, ürün kaplama değildir. Kabza olarak; yani sap kısmında ise; kök ceviz üzerine sarma malzeme kullanılmıştır. Böylelikle hem şıklık hem de kalite ön plana çıkartılmıştır.

               Ürünün ebatlarına gelecek olursak, uzunluğu, sap kısmı dahil olmak üzere, 90 cm olarak belirlenmiştir. Bahsettiğimiz dekoratif Ertuğrul kılıcı modeli için ise; dekoratif kılıç fiyatları arasında, 449,00 TL gibi bir fiyat müşterilerinin karşısına çıkacaktır.

Ürünler hediyelik aksesuarları ile birlikte gönderilecek

               Web adresi üzerinden satın alınacak olan ürünler, hediye paketi ile birlikte gönderilebileceği gibi, elbette ki dekoratif kılıç ürünleri için de kılıf ve sehpa aksesuarları ile birlikte gönderileceği de bilinmelidir. Böylelikle hem kendi koleksiyonunuz için modeller arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilir, hem de bir başka kişiye hediyelik olarak gönderme imkânından yararlanabilirsiniz. Web adresi üzerinden satın alınan ürünlerde, hızlı kargo gönderimi mevcut olurken, yine kredi kartı ödemeleri gibi kapıda ödeme imkânı da bulunmaktadır. Kredi kartınıza taksit yaparak, kolay ödeme imkânlarından da faydalanabilirsiniz. Son olarak ise, ürünün görsellerden farklı olması halinde, iade garantisinin de olduğunu unutmadan, siparişlerinizi vererek, satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.