Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Kurtbaşlı Türk Kılıcı

Kurtbaşlı Türk Kılıcı
 • En geç 09/02/2023 Perşembe günü kargoya verilir.
 • 1.999,00₺
  Vergiler Hariç: 1.999,00₺

  Mevcut Seçenekler:Malzeme
 •  4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIR
 • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
 • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
 • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
 • 4116-4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde farklı şekilde ısıtma tekniği sonrası farklı sıcaklıklar uygulandıktan sonra, çeşitli ısıtma yöntemleriyle meneviş verilerek ile istenilen sertliğe düşülür.
 • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir. 
 • Yaptığımız Isıl işlem yöntemlerinde gerek duyduğumuz durumlarda farklı yöntemler uygulayabiliriz. Isıl işlem yöntemlerimiz gizlidir ve değişiklikler gösterebilir.
  Kabza Dahil Tam Boy~ 90 cm
  KabzaPirinç Malzeme
  BalçakPirinç Malzeme
  Ağırlık~1055 gr
  Aksesuarlar

  ~105x21x8 cm Hediyelik Kutusu ve Üzerine koyabileceğiniz Sehpası ile birlikte gönderilir.

  ~Kutu Ürünü koruma amaçlıdır. Hediyedir. Kargoda zarar görme ihtimali vardır.  

  Açıklama
  • Ürünün üstüne istediğiniz ismi ücretsiz olarak yazdırabilir Şirket v.b logolarınızı işletebilirsiniz. Kapıda ödemelerde kesinlikle özel yazı yazmamaktayız..
  • Çeliklerimiz yekparedir.  Çelik sapın altında da devam eder. Kırılmalara karşı dayanıklıdır.
  • Ürünlerimizi aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız İADE talebinde bulunabilirsiniz.
  • Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
  • Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
  • Kılıcın Üzerinde herhangi bir yazı yazmamaktadır. Kapıda ödemeler Hariç Özel yazı yazdırabilirsiniz.

  Oluklu Kurtbaşlı Kılıcı

  Kılıç konusundaki estetik ve nitelikli çalışmalar sayesinde, pek çok farklı model ortaya çıkmış, bu modeller Denizli Yatağan kültürünün günümüze yansıyan sonuçlarını net bir çizgide ortaya koymuştur. Kılıç modeli tasarlanırken pek çok farklı ürün örneği değerlendirmeye alınmıştır. Oluklu kılıç modelleri, hafif yapısı, kullanışlı görüntüsü ve uygun sonuçları ile bu kategoride çok farklı bir model olduğunu açıkça göstermiştir. Ergenekon başta olmak üzere pek çok destanı yakından takip ettiğinizde, Türk toplumu ile kurt arasında muazzam bir bağlantı görmek mümkün olmaktadır. Tam da bu sebepten dolayı kılıçların üzerinde bulunan kurt figürünün ayet uygun ve nitelikli bir ürün tercihi olarak insanların karşısına çıktığını söylemek gerekir.

  Muazzam bir yapı ve estetik görüntüye sahip olan kılıç modelleri, bu yapısını yıllarca korumuş ve üretim kültürü ile ortaya mükemmel sonuçlar çıkmıştır. Estetik ve kaliteli ürün örneği sayesinde, bu ürünlerin iyi bir hediyelik tercih olduğunu görmek söz konusu olmuştur.

  Oluklu Kurtbaşlı Özellikleri

  Günümüz standartlarında Denizli Yatağan kültürü ile üretilmiş olan kılıç modelleri, sağlam, kaliteli ve görünüş olarak da olağanüstü sonuçlara sahip olmuştur. Görmüş olduğunuz bu nitelikli oluklu Kurtbaşlı kılıcı, sadece 90 cm uzunluğunda olup, kullanım kolaylığı konusunda insanlara büyük avantajlar sağlamaktadır. 1055 gram gibi hafif olması sebebiyle kılıcı çevirmek döndürmek ve başarılı bir şekilde kullanmak söz konusu olmaktadır.

  Kabza ve balçak kısmında kullanılan pirinç malzeme ise hem tutuş kabiliyetini yükseltip hem de elleri koruyan bir sonuç ortaya koymuştur. 4116 ve 4034 kalite paslanmaz çelik kullanımı sayesinde, bu estetik ürün modellerini üretmek ve piyasaya kazandırmak söz konusu olmuştur. Uzmanların yıllarca vermiş olduğu emek sayesinde, kaliteli ve uygun kılıç modellerinin ortaya çıkışı söz konusu olmuştur.

  Oluklu Kurtbaşlı Kılıcı İyi Bir Koleksiyon Parçası

  Son yıllar içerisinde hediyelik kültürü konusunda önemli bir değişim yaşanmıştır. Fiyatı uygun fakat değeri oldukça yüksek olan hediyelik alternatifler, büyük küçük demeden herkesin dikkatini çeken bir fırsat ortaya koymuştur. Özellikle günümüz standartlarında olumlu bir tercih olarak karşımıza çıkmış olan oluklu Kurtbaşlı kılıcı, inanılmaz bir görüntü estetiğine sahip durumdadır.

  Oldukça zarif ve ışık yapısı ile dikkat çeken kılıç modeli, hem kaliteli hem de estetik olarak burada insanların ilgisini yoğun bir şekilde çekmiştir. Hediye alıp vermek iyi bir koleksiyonu tamamlamak açısından, bu konuda ekonomik ürün örneklerinden istifade etmek söz konusu olmaktadır. Zarif olduğu kadar etkileyici ve estetik yapıya sahip olan oluklu kurt başlığı, muazzam kılıç modeli adına yakışır bir görüntü bütünlüğünü ortaya koymuştur.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi
  Whatsapp