Menu
Your Cart
Ücretsiz kargo
İade Garantisi

Abdülhamid Şifreli Sandık

Abdülhamid Şifreli Sandık
Dış Kutu Boyutları
En : 23 cm    |   Boy : 15 cm   |  Yükseklik : 12 cm
İç Genişlik ( Muhafaza Alanı )
En : 17 cm | Boy : 9,5 cm | Yükseklik : 5 cm
İç Muhafaza Malzemesi
Kırmızı Kadife
Özelliği
Eski Usul Gizli Yöntemle uzun süren kilitli açılış.(Aşağıdaki Videoyu İzleyiniz)


Abdülhamid Şifreli Sandık

Osmanlı dönemine ait pek çok ürün ve eser günümüzde orijinal şekilde üretilmektedir. Metal ve çelik işçiliğinin yanı sıra ahşap kabartma ve oyma işçiliği konusunda da önemli ürünler günümüzde karşınıza gelmektedir. Özellikle Abdülhamid han ismini taşıyan şifreli sandık, geçmişten bugüne çok özel ve kullanışlı bir ürün örneği olarak kendini göstermiştir. Kaliteli ahşap kaliteli işçilik ve sanatsal çalışmaların bir arada ortaya koymuş olduğu sonuçlar, bu güzel sandık modelinin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Şifreli kilitli yapısı ile birlikte dikkat çeken kaliteli sandık modeli, 23 cm boy 15 cm en ve 12 cm yükseklik özellikleri ile karşınıza çıkmaktadır. İç hacmi de oldukça geniş kabul edilecek ürün seçeneğinin, eni 9,5 cm boyu 17 cm ve yüksekliği 5 cm olarak karşınıza çıkmaktadır. Ahşap kaliteli malzeme kullanımı ile üretilmiş olan bu ürünün yapımında çam ağacı kullanılmıştır. Özellikle de kırmızı kadife iç döşemesi ile dikkat çeken ürün örneği, değerli eşyaları ve ziynet eşyaları saklama konusunda olağanüstü bir fırsat sağlamıştır. Günümüz standartlarında oyma işçiliği konusunda oldukça mesafe kat etmiş durumdayız. Bunun önemli bir örneği olarak karşınıza gelmiş olan Abdülhamid han sandığı, Türk toplumunun tarihi değerlerine verdiği önemi göstermek açısından çok özel bir örneği ön plana getirmiştir.

Üretim esnasında tercih edilen ağaçlar, sağlam ve kaliteli malzeme bütünlüğü oluşturmaktadır. Bununla birlikte el becerisi ve kabiliyet konusunda bu ortaya çıkan ürünler, oldukça estetik yapısı ile insanların dikkatini çekmektedir. Kullanışlı sandık modeli, şifreli kilit modeli ile birlikte dayanıklı ve mukavemeti yüksek bir çözüm ortaya koymaktadır. Değerli eşyaların muhafaza etme konusunda, bu kaliteli sandık modeli en iyi tercihlerden biri olarak insanların karşısına gelmektedir.

Abdülhamid Şifreli Sandık Kullanışlı Ve Hediyelik Bir Tercih

Hem hediyeleri saklayabileceğiniz hem de hediye edebileceğiniz Abdülhamid şifreli sandık, gerçekten çok özel bir üründür. Ürününün yapımında kullanılan her bir malzeme sağlam ve dayanıklıdır. Muhteşem bir tasarım ve planlama ile üretilmiş olan sandık modeli, gövde ve kapak kısmı ile çok uyumlu bir yapı ortaya koymaktadır.

Kaliteli metalden üretilmiş menteşeler ve şifreli kilit sistemi, bu sandık modelini çok daha özel bir noktaya taşımıştır. Sahip olmak istediğiniz kaliteli ürün, değerli parçaları muhafaza etmek ve koleksiyon unsurlarının tamamlanmasını sağlamak için, önemli bir ürün örneğidir. Özellikle günümüz döneminde Osmanlı ve Türk tarihine değer veren insanlar için, Abdülhamid sandık modeli tam da aranan bir ürün örneğini ortaya koymuştur. Estetik ve zarif yapısıyla dikkat çeken sandık modeli, işçilik kalitesi bakımından oldukça sanatsal sonuçları ortaya koymuştur.

Abdülhamid Şifreli Sandık Fiyatları

Abdülhamid şifreli sandık fiyatları gayet uygun ve ekonomik koşullarda insanların karşısına gelmektedir. Özellikle böylesine emek verilmiş bir ürünün, fiyat olarak çok cazip ve uygun koşullarda olduğunu görebilirsiniz. Evladiyelik bir ürün olup yıllarca kullanabileceğiniz seçenek, gayet uygun koşullarda satışa sunulmuştur.

Kendiniz için veya sevdikleriniz için hediyelik düşünüyorsanız, bu sandık modeli tam da aradığınız seçenekler olarak size katkı sağlayacaktır. Özellikle yatak odasında veya kişisel odalarda değerli eşyaları muhafaza etmek için, bu sandık modeli büyük bir gereksinim olarak karşınıza çıkmaktadır. Şifreli modeller sayesinde sandıkların güvenliği ve koruyucu özelliği ön plana çıkmaktadır. Böylelikle saklanması planlanan her bir malzeme ve değerin muhafaza edilmesi çok daha kolay olacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Whatsapp